Wpis z mikrobloga

Dell XPS np 13, Vostro. Ewentualnie Acer V5, V3. Grafiki Intel w nowych i5 dają radę, są energooszczędne, generują niewiele ciepła i generalnie to najmniej awaryjny zestaw w porównaniu z nvidiami czy amd.
@nnserwispoznan:


@Jesdaff: Dell to bardzo rozsądny i dobry wybór.

A tak nawiasem mówiąc mieliśmy ostatnio w serwisie na montaż SSD pierwszy raz model Lenovo Y50. Intel czzwartej generacji, grafika GTX. Nie wyglądał tak plastikowo jak popularne modele G580 czy Y550 itd. Dół metalowy, ciekawa budowa, w środku też całkiem sensownie ułożone podzespoły.
Miał już sporo przepracowane a mimo wszystko wizualnie i technicznie całkiem spoko.
@Jesdaff: Asus to raczej dobry towar. Ale:
- jeżeli poleasingowy to z asusami będzie ciężko.
- do Dell będzie więcej części zamiennych
- Dell będzie miał prawdopodobnie bardziej wytrzymałą konstrukcję.
-wszystko zależy od modela Asusa i dostepnosci części zamiennych na Allegro. Sprawdź - porównaj wydajność i oceń dostępność zapasu
Miał już sporo przepracowane a mimo wszystko wizualnie i technicznie całkiem spoko.


@nnserwispoznan: Miałem Y50 i na plus bardzo wytrzymały i wydajny, ale zniechęciła mnie polityka wsparcia technicznego. Update systemu uszkodził partycje recovery i od wsparcia technicznego już nie uzyskałem pomocy. W HP dzwoniłem podawałem numer seryjny i dostawałem oryginalne nośniki bezpłatnie. Taki standard.