Miałem wykorzystać, ale jednak nie wyszło więc przekazuję dalej. Jak ktoś chce, to wyślę w pw.
Kod rabatowy do #xkom na 20zł, mwz 100zł. Ważny do 30 września.
#kodyrabatowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, oglądałem już w sklepie wiele telefonów.. W #xkom Asus Zenfone 5, Lumia 640, Motorola Moto G2/G3.. Lumia jednak niestety odpada.. Wolę pozostać przy androidzie. Jednak później poszedłem sobie do RTV/AGD i ku moim oczom pojawił się telefon Motorola Moto E. Za 499zł idzie go dostać i wydaje się całkiem spoko. Procesor Snapdragon 410 4x1,2GHz, 1GB ram. Android 5.0. Nie chce też przepłacać bardzo za telefon, a moto G2 niewiele
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kankosek: ja mam s3 i raczej samsungow bym nie polecal, niby te custom romy sa ok ale i tak ciagle cos zwiesza chociaz nowy archidroid calkiem ok, ogolnie bym patrzyl cos z 2gb ram bo inaczej to trzeba swapy i inne kombinacje robic żeby aplikacji nie wywalalo. Podobno nexusy spoko sa. Jak gosc mi pokazal nexusa z tego roku co s3 to poprostu "klikasz i jest" a cena podobna.
  • Odpowiedz
Pytanie do @X-KOM!
Niedawno zakupiłem u Was laptopa #lenovo i zauważyłem, że posiada on na spodzie obudowy naklejkę naklejoną przez X-Kom (jest tam kod kreskowy, numer seryjny i nazwa laptopa).
Naklejka jest umieszczona w takim miejscu, że uniemożliwia zdjęcie spodniej części obudowy.
Czy jest ona tam umieszczona celowo, np. jako plomba gwarancyjna?
Mam również drugie pytanie.
Czy jest możliwość samodzielnego dołożenia pamięci RAM lub wymiany dysku
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest ona tam umieszczona celowo, np. jako plomba gwarancyjna?


@jgoluch: Nie jest to plomba gwarancyjna, tylko ich wewnątrz sklepowa konfiguracyjna, możesz śmiało zrywać.

Czy jest możliwość samodzielnego dołożenia pamięci RAM lub wymiany dysku na
  • Odpowiedz
@rbrck: bo jest ogólnie uznawana przez każdego za g---o ? :D każdy kto miał te słuchawki i jakieś lepsze(np superluxy za 100 zł) ci to powie, słaba jakość wykonania, słaba jakość audio itp itd
  • Odpowiedz
Jakieś kody promocyjne w #xkom?
Na gamepada znam, ale akurat potrzebuję na coś z zestawu komputerowego - procek, płyta, obudowa, ram itd.. Zna ktoś jakieś kody promocyjne?

#promocje #promocja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@husky83: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć.
  • Odpowiedz
Ktoś kupował tutaj z #xkom @X-KOM za pomocą przelewu? Ile czekaliście na e-mail z danymi do przelewu? Ja dzisiaj zamówiłem o 13-14 i do teraz nic nie dostałem ()
#komputery
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam kupon -20 zł przy zakupach za 100 zł,czy ktoś chcesz,ważny do dziś czyli jeszcze godzinka?
#xkom
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xkom x-kom.pl

Mocno nie polecam tego sklepu. K---a przyżydziłem 100zł zamiast zamówić w normalnym sklepie np. morele.pl
Po c--j kłamią z tym zamów w ciągu kilku godzin i odbierz paczkę już jutro? Skoro k---a nie obsługują systemu szybkich płatności?
np: http://www.x-kom.pl/p/240483-monitor-lcd-led-24-acer-gn246hlbbid-czarny.html
Niby jeśli zamówisz w ciągu 2h to jutro masz już paczkę u siebie. Przecież to g---o prawda, maila z danymi do przelewu dostaniesz dopiero o 16;40.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach