słabo, każdy rebranding powinien jednak mieć jakieś elementy wspólne z poprzednią identyfikacją, aby ludzie nie byli w szoku... ja byłem, myślałem, że trafiłem na jakąś inną stronę
@reaper6161: Jest znacznie lepszy od tego SPC, także jak te kilka dych to nie problem to bierz. Mocniejsza linia 12V, przede wszystkim znacznie lepsza regulacja napięć na tej linii i modularne kable.
Mirki, chciałbym oddać towar (14 dni na to jest). Jak się zabezpieczyć najlepiej żeby nie było że wysyłam uszkodzony czy coś? Wiadomo, wyczyściłem wszystko, urządzenie zresetowałem do ustawień fabrycznych i zapakowałem do pudełka oryginalnego. Nie chciałbym żebym to wysłał a oni odpiszą że coś jest nie tak :D #x-kom #xkom #zwrot #ezakupy #zakupy #allegro #internet #pytanie
Dodatek do Wiedzmina 3 kupiony w x-komie na #allegro , dostalem 5 paz. maila, ze towar jest gotowy do wysyłki, a dziś dostałem informacje, że będzie dostepny towar 16-28 października.Coś pięknego :) Już wiem, że 2 dodatek na pewno nie kupie w x komie, tylko u cdp bezpośrednio.Pytanie czemu nie kupilem u CDP? Ano dlatego, że mam blisko sklep x kom, wiec moglem sobie za darmo odebrać w sklepie.Jestem ciekaw, czy nie
@nick_mi_znikl: na początku listopada ma być. Zamówienie mi wygasło, tzn. mam status anulowane, ale dzwoniłem do sklepu i powiedzieli, że jak tylko będzie to dostanę tel do odbioru.
Miesiąć temu cieszyłem się z kupna #ssd - dzisiaj szlag go trafił, a wszystkie dane poszły się pieprzyć. Dobrze, że zostawiłem zapasową kopię systemu na starym dysku. Jak myślicie, jest jakakolwiek szansa, że w #xkom przywrócą z niego dane? Muszę odzyskać jeden plik tekstowy, ale komputer nie wykrywa SSD w żaden sposób.
@costampowiem: tak swoją drogą przecenienie produktu o 10 złotych i nazwanie tego skarbem to trochę słabe jest. Stówka upustu na laptopie to też nie jest coś czym się warto podniecać.
Tego błędu w cenie telefonu nie będę komentował. ( ͡°͜ʖ͡°)
mirki, mam pytanie, oddalem laptopa na gwarancje. nie chciało mi się bawić itd. więc oddałem go zwyczajne do x-komu, gdzie odesłali go do serwisu lenovo. za 5 dni będzie 3 tygodnie od oddania do x-komu, więc myśle, że z 2 będzie na serwisie. czy za, powiedzmy tydzien, moge zadac zwrotu pieniedzy badz zamiany na inny model? podobno jest jakas ustawa, ze max. czas na gwarancji to 2 tygodnie. oczywiscie pisząc dni i
Mam 2 kupony ważne do dzisiaj do x-kom, o których zapomniałem.. i w tej chwili sobie przypomniałem. 2N6YLDGL - 20 zł do 30.09 zakupy >= 100 zł NAUG9LAU 20 zł zakupy >= 200 zł do 30.09 #xkom #rozdajo