Dodatek do Wiedzmina 3 kupiony w x-komie na #allegro , dostalem 5 paz. maila, ze towar jest gotowy do wysyłki, a dziś dostałem informacje, że będzie dostepny towar 16-28 października.Coś pięknego :) Już wiem, że 2 dodatek na pewno nie kupie w x komie, tylko u cdp bezpośrednio.Pytanie czemu nie kupilem u CDP? Ano dlatego, że mam blisko sklep x kom, wiec moglem sobie za darmo odebrać w sklepie.Jestem ciekaw, czy nie
@nick_mi_znikl: na początku listopada ma być. Zamówienie mi wygasło, tzn. mam status anulowane, ale dzwoniłem do sklepu i powiedzieli, że jak tylko będzie to dostanę tel do odbioru.
@costampowiem: tak swoją drogą przecenienie produktu o 10 złotych i nazwanie tego skarbem to trochę słabe jest. Stówka upustu na laptopie to też nie jest coś czym się warto podniecać.

Tego błędu w cenie telefonu nie będę komentował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mirki, mam pytanie, oddalem laptopa na gwarancje. nie chciało mi się bawić itd. więc oddałem go zwyczajne do x-komu, gdzie odesłali go do serwisu lenovo. za 5 dni będzie 3 tygodnie od oddania do x-komu, więc myśle, że z 2 będzie na serwisie. czy za, powiedzmy tydzien, moge zadac zwrotu pieniedzy badz zamiany na inny model? podobno jest jakas ustawa, ze max. czas na gwarancji to 2 tygodnie. oczywiscie pisząc dni i