Kupowałem telefon 2 miesiące temu, gość w #xkom wcisnął mi ubezpieczenie i zapewniał, że nawet jeśli zostanie rozwalony z mojej winy to naprawią. Wczoraj wysiadając z auta wypadł mi z kieszeni na kamyki no i cały ekran rozwalony. Dzisiaj szkoda zgłoszona i oczywiście odmowa, bo zniszczenie zostało wywołane przez ubezpieczonego
Serdeczny #!$%@? w serce #ucare za naciągnięcie na 200 złotych, nie polecam nie pozdrawiam
@F0rT3hW1n: Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety nie mamy wpływu na decyzje UCARE. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem ubezpieczeń - 34 377 00 40. Chcielibyśmy wyjaśnić sprawę.
Pozdrawiamy.
mirki podpowiedzcie mi,
kupiłem ponad 2 tygodnie temu komputer w #xkom. okazało się, że lewy control na klawiaturze jest wadliwy (lekko przekrzywiony i zacina się podczas korzystania - wciśnięty wraca po kilku sekundach dopiero), wróciłem po kilku dniach do salonu Xkom i wymieniłem go (we wtorek) na inny egzamplarz - okazuje się, że problem jest ten sam - Ctrl się zacina i nie chodzi płynnie..

wymiana po raz 2 na inny
Mirki, mam taki problem z lumią 535, od pewnego czasu podczas pisania sms'a czy też wpisywania tekstu ekran wariuje i sam z siebie wciska dowolne litery/wychodzi do ekranu głównego/włącza dowolne aplikacje itd. No ogólnie świruje, raczej to nie wirus, obstawiam że digitizer daje dupy i pora coś z tym zrobić. Telefon kupiłem w marcu przez allegro z xkom, fakturę dostałem na maila, a z racji że mam blisko do Katowic to tam
@x-kom nie ładnie tak sobie pogrywać, czuje się przez was oszukany bo robicie promocję "czarny piątek" która zaczęła być aktywna ok. 8:00 a o godzinie 10:00 na większość produktów kod już nie działał! (nie obniżał ceny w koszyku). Ile było tych produktów w promocji po 5 sztuk? Chciałem kupić np. dysk SSD Crucial BX100 czy Sandisk, Toshiba 256GB lub Plextor 256GB i żaden kod nie działał. Skoro tak to powinniście o tym
@ostrorzniecie: Z uwagi na szeroką skalę zainteresowania, nasze serwery miały opóźnienie w aktualizacji grafik informacyjnych. Zaznaczyliśmy jednak, że oferta jest limitowana, dlatego w tym momencie kod już nie był aktywy. Zapraszamy Cię jednak do skorzystania z naszych aktualnych promocji - http://bit.ly/1MZl8MU

Pozdrawiamy serdecznie.
Rok temu wymieniłem stary dysk SSD na nowy. Wczoraj w łapki wpadł mi przypadkiem stary dysk - Kingston SSD Now V300 (120 GB).
- Po podłączeniu tylko tego dysku bootował jakiś stary windows, więc pliki na dysku się zachowały. Włączenie jednak się w efekcie nie powiodło, ani normalnie ani w awaryjnym.
- po odpaleniu konsoli z płyty i wpisaniu chkdsk /r wywaliło info, że wolumin zawiera przynajmniej jeden nieodwracalny błąd.
Da się
True story: mialem starego kindla wifi, w ktorym obwodka zaczela pekac. Praktycznie niewidoczna rysa przy dolnym rogu ekranu. Kindle dawno po gwarancji, ale zagadalem do supportu amazona. Pan stwierdzil ze kindle dawno po gwarancji i wymienic go nie moze, ale zaproponowal rabat 25% na dowolnego innego kindla, na co ochoczo przystalem. Bardzo fajna obsluga
Co się właśnie #!$%@?ło, to wciąż nie mogę uwierzyć.

Dopiero co robiłem wpis:
http://www.wykop.pl/wpis/15258315/podobno-to-sie-nadaje-na-wykop-wiec-w-x-kom-ie-rek/

Okazało się, że nowe słuchawki mają drobny defekt, który w zasadzie nie ma wpływu na słuchawki, bardziej powoduje dyskomfort psychiczny, że jednak coś nie jest tak.

Napisałem do producenta. W odpowiedzi dostałem info, że mam odesłać im słuchawki, a oni wyślą mi nowe - no w zasadzie spoko, ale odpisałem, że ciut szybciej jednak będzie jeśli oddam je
Pobierz reaper1 - Co się właśnie #!$%@?ło, to wciąż nie mogę uwierzyć.

Dopiero co robiłem ...
źródło: comment_6s49TX11SS72pVzv9wAuut1Gn7QV11o7.jpg
@Pertaseth: Ja reklamowałem Logitecha G700 z xkomu który też już działa (sam naprawiłem po czasie), a dostałem mimo wszystko G700s. Jak widać Steelseries i Logitech to nie firemki pokroju Sony dające refurbowany szajs i roczną gwarancję ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Jurigag: Ta, wszystko. Najlepiej to sobie samemu lapka wyprodukować, bo każda firma zła. Acer shit, bo plastik, Lenovo złe, bo nie to co kiedyś, Dell ssie pałkę po całości, HP od czasów Pawulonów to zło wcielone, a ASUSy ostatnio też jakością nie grzeszą. Sorry stary, ale wybór jakiś trzeba dokonać.