mirki podpowiedzcie mi,
kupiłem ponad 2 tygodnie temu komputer w #xkom. okazało się, że lewy control na klawiaturze jest wadliwy (lekko przekrzywiony i zacina się podczas korzystania - wciśnięty wraca po kilku sekundach dopiero), wróciłem po kilku dniach do salonu Xkom i wymieniłem go (we wtorek) na inny egzamplarz - okazuje się, że problem jest ten sam - Ctrl się zacina i nie chodzi płynnie..
wymiana po raz 2 na inny
kupiłem ponad 2 tygodnie temu komputer w #xkom. okazało się, że lewy control na klawiaturze jest wadliwy (lekko przekrzywiony i zacina się podczas korzystania - wciśnięty wraca po kilku sekundach dopiero), wróciłem po kilku dniach do salonu Xkom i wymieniłem go (we wtorek) na inny egzamplarz - okazuje się, że problem jest ten sam - Ctrl się zacina i nie chodzi płynnie..
wymiana po raz 2 na inny






















Serdeczny #!$%@? w serce #ucare za naciągnięcie na 200 złotych, nie polecam nie pozdrawiam
Pozdrawiamy.