#xkom #gorzkiezale #dlaczegoja #pcmasterrace
@x-kom:

Hej, fajną macie definicję czasu doręczenia - 1 dzień na allegro. Kupiłem wczoraj przed południem laptopa na prezent świąteczny i do teraz go nie wysłaliście. Dzięki wam nie mam prezentu, super. Nawet dzwoniłem dzisiaj na infolinię czy zamówienie wyjdzie - tak, oczywiście dzisiaj wyjdzie - usłyszałem. Tak się nie robi, gdybym wiedział że wasz 1 dzień to 48h na samo przygotowanie do wysyłki to bym kupił
1. Spędzasz parę dni w internetach na poszukiwaniu fajnego tableta na prezent dla rodziców
2. Decydujesz się na lenovo yoga 2 tab
3. Zamawiasz tablet z #xkom (obecnie już niedostępny...czyżbym dostał ostatni? ani słowa, że coś jest nie tak)
http://imgur.com/a/yCL09
http://www.x-kom.pl/p/225847-tablet-8-lenovo-yoga-tablet-2-8-z3745-2gb-32gb-win81.html#specification
4. Jesteś na #emigracja więc paczkę zamawiasz do #spokotesciowa.
6.74 Korwin
5. Przylatujesz, otwierasz paczkę. #!$%@?
http://imgur.com/a/GHz7W
6. Sprawdzasz po S/N na stronie lenovo:
http://imgur.com/a/GHz7W
7. Nawet nie otwierasz pudelka,
Z własnego doświadczenia wiem że lepiej u producenta gdyż jest szybciej prowadzona gwarancja, w dodatku Ty masz wszelkie informacje odnośnie reklamacji/gwarancji. Nie dzwonisz do sklepu tylko do producenta po informacje.
@absoladoo: zachęcamy do złożenia reklamacji w dowolnie wybranej formie - poprzez nasz sklep lub bezpośrednio do producenta. W obu przypadkach możesz liczyć na naszą pomoc i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Mamy nadzieję, że niebawem Twoje urządzenie będzie w pełni sprawne.
W nawiązaniu do: http://www.wykop.pl/link/3504309/jak-dziala-spacja-xkom-zdradza-jeden-trik-jak-ominac-prawa-konsumenta/

wyjaśniamy, iż klawisz spacji posiada stycznik w środku, w związku z czym polem roboczym klawisza jest jego centralna część, a nie krawędzie.


Przygotowałem na szybko, bo debilizmu nie znoszę.

#komputery #heheszki #xkom #humorobrazkowy
Pobierz Mordeusz - W nawiązaniu do: http://www.wykop.pl/link/3504309/jak-dziala-spacja-xkom-z...
źródło: comment_eGUVWZXViXtFTodAUmAX6n0LYPp6saZl.jpg
@portas91: usługa jest stworzona wokół tego że wystarczy że źle powiesz jak doszło do usterki i mogą Ci odmówić naprawy :) ja się wyleczyłem z ubezpieczania sprzętu po tym jak w euro mi mieli naprawić iPada i wymienili szybkę na chińską podróbę która praktycznie odebrała jakąkolwiek przyjemność korzystania z tabletu i jeszcze się odklejała, z moimi reklamacjami i czasem naprawy byłem bez sprzętu przez pół roku.