Z własnego doświadczenia wiem że lepiej u producenta gdyż jest szybciej prowadzona gwarancja, w dodatku Ty masz wszelkie informacje odnośnie reklamacji/gwarancji. Nie dzwonisz do sklepu tylko do producenta po informacje.
@absoladoo: zachęcamy do złożenia reklamacji w dowolnie wybranej formie - poprzez nasz sklep lub bezpośrednio do producenta. W obu przypadkach możesz liczyć na naszą pomoc i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Mamy nadzieję, że niebawem Twoje urządzenie będzie w pełni sprawne.
W nawiązaniu do: http://www.wykop.pl/link/3504309/jak-dziala-spacja-xkom-zdradza-jeden-trik-jak-ominac-prawa-konsumenta/

wyjaśniamy, iż klawisz spacji posiada stycznik w środku, w związku z czym polem roboczym klawisza jest jego centralna część, a nie krawędzie.


Przygotowałem na szybko, bo debilizmu nie znoszę.

#komputery #heheszki #xkom #humorobrazkowy
Pobierz Mordeusz - W nawiązaniu do: http://www.wykop.pl/link/3504309/jak-dziala-spacja-xkom-z...
źródło: comment_eGUVWZXViXtFTodAUmAX6n0LYPp6saZl.jpg
@portas91: usługa jest stworzona wokół tego że wystarczy że źle powiesz jak doszło do usterki i mogą Ci odmówić naprawy :) ja się wyleczyłem z ubezpieczania sprzętu po tym jak w euro mi mieli naprawić iPada i wymienili szybkę na chińską podróbę która praktycznie odebrała jakąkolwiek przyjemność korzystania z tabletu i jeszcze się odklejała, z moimi reklamacjami i czasem naprawy byłem bez sprzętu przez pół roku.
Mirki z całego serca odradzam wam kupowanie ubezpieczenia na sprzęt elektroniczny w Ucare, który współpracuje m.in. z xkom.



Jednym zdaniem: wydałem przy zakupie prawie 140 zł za to żebym miał teraz niesprawny telefon w gorszym stanie niż przed naprawami. Mam nadzieję, że serwis za naprawy i sprowadzanie części z aliexpress wziął od nich tyle że już na mnie nie zarobili. I już nie zarobią, bo nie będę taki głupi i już ubezpieczenia
#xkom @x-kom wymieniliście mi powerbank na nowy (za co macie u mnie plusa)
tyle że....

albo dostałem znowu zepsuty powerbank albo nie umiem go ładować i poprzedni był okej xD

fabryczna ładowarka do szybkiego ładowania samsunga s6 edge+, jutro zadzwonię na infolinie by mi wytłumaczono jak to ustrojstwo naładować :p
@WilkEurazjatycki: to oryginalna ładowarka od samsunga (powerbank też samsunga) która normalnie ładuje mi od 0 do 100% mojego s6, czemu miałaby nie ładować powerbanka? :/ w domu mam jeszcze 2 inne ładowarki, obie od samsunga, ale bez opcji szybszego ładowania, jutro sprawdzę je, ale przy poprzednim powerbanku nie było różnicy - tj też nie ładowało
@RPG-7: zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym serwisem: serwis@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 30. Sprawdzimy, na czym polega problem i spróbujemy znaleźć rozwiązanie tej sytuacji