Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Mirki gdzie najlepiej kupić redmi 3s w polskiej dystrybucji? Czy jest jakaś różnica czy kupię w xkomie czy w rtv euro agd?
#xiaomi #redmi3s #xkom #rtveuroagd #pytanie #kiciochpyta
#xiaomi #redmi3s #xkom #rtveuroagd #pytanie #kiciochpyta
@PrzyjacielGreen: kup gdzie najtaniej. Polska dystrybucja to polska.
@MirkoFanatyk Ibuygou spoko ale polska dystrybucja to to nie jest.
@PrzyjacielGreen Wszystko jedno i to samo.
@PrzyjacielGreen Wszystko jedno i to samo.
konto usunięte via Android
- 1
- 1
@WielkaPolska: bardzo nam przykro z powodu opóźnienia Twojego zamówienia. Prosimy o przesłanie nam w wiadomości prywatnej jego numeru skontaktujemy się z działem wysyłek i poprosimy o maksymalne przyspieszenie całego procesu
Apropos problemu z #xkom, tak wygląda #spacja od spodu. Ma specjalny zawias który niezależnie od tego gdzie się przyciśnie aktywuje stycznik pośrodku (bo w większości spacji jest on tylko pośrodku). Nie działać to może tylko wtedy, gdy zostanie zalane czymś lepkim, zakurzone dużą ilością paprochów czy zabrudzone jedzeniem.
Komentarz usunięty przez autora
OK, dzięki za opinie. Biorę w xkom bo mają przyzwoita promocję. Dorzucają do monitorów LG myszkę SteelSeries
- 2
Przesyłka od @x-kom doszła bez problemu, wszystko się zgadza i cieszę się nowym laptokiem (ʘ‿ʘ) Mirki, pijcie ze mno kompot (。◕‿‿◕。)
@lubie-piatek tez dziekuje, bo Ty zes mi go polecil ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#chwalesie #xkom
@lubie-piatek tez dziekuje, bo Ty zes mi go polecil ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#chwalesie #xkom
- 883
W nawiązaniu do: http://www.wykop.pl/link/3504309/jak-dziala-spacja-xkom-zdradza-jeden-trik-jak-ominac-prawa-konsumenta/
Przygotowałem na szybko, bo debilizmu nie znoszę.
#komputery #heheszki #xkom #humorobrazkowy
wyjaśniamy, iż klawisz spacji posiada stycznik w środku, w związku z czym polem roboczym klawisza jest jego centralna część, a nie krawędzie.
Przygotowałem na szybko, bo debilizmu nie znoszę.
#komputery #heheszki #xkom #humorobrazkowy
- konduita
- kalboy92
- MarianoaItaliano
- Armak
- pieczarrra
- +878 innych
- 72
@Mordeusz: już za rok klawisz spacji będzie wielkości ctrl bo po chui taka listwa jak ma centralny przycisk....... ##!$%@?
- MarianoaItaliano
- konto usunięte
- z0z0l
- Leniek
- konto usunięte
- +67 innych
- 245
- venomik
- Leniek
- vateras131
- JarosG
- Mordeusz
- +240 innych
3467
Jak działa spacja. Xkom zdradza jeden trik jak ominąć prawa konsumenta

Tldr: .. wyjaśniamy, iż klawisz spacji posiada stycznik w środku, w związku z czym polem roboczym klawisza jest jego centralna część, a nie krawędzie. Tak kuriozalnym stwierdzeniem uraczył mnie jeden z największych sprzedawców sprzętu w Polsce. .
z- 616
- #
- #
- #
- #
Już prawie tydzień czekam na wysłanie. Niby zakończone, ale nadal brak numeru nadania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na maila od dwóch dni też nikt nie odpowiada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#xkom
Na maila od dwóch dni też nikt nie odpowiada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#xkom
Dzwon, mi zawsze pomogli
- 0
@WielkaPolska: hmm no to i tak lepiej niż u mnie, ja nawet nr nadania nie mam. Trzymam kciuki żebyś szybko dostał :)
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/10312 W #xkom promocja na kamerę #xiaomi nagrywającą w 4K. Z 1249 zł na 999 zł.
#cebuladeals
#cebuladeals
- 2
@defabricated: 20% świetne cebuladeals
- 1
@marcepanowykrzyzyk: 10/10
Mirki, zamówiłem o 10 laptoka w #xkom, jest w trakcie realizacji. Ile przeciętnie zajmuje im wysłanie paczki od czasu złożenia zamówienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo niby "kup w ciągu blabla, a towar otrzymasz jutro" i jestem ciekaw ile w tym prawdy
@lubie-piatek: myślałem, że oni majo to wszystko poskładane i tylko wysyłajo już gotowce :P
#xkom jak oceniacie ubezpieczenie ucare w xkom? Czytam opinie i jest tragedia, a będę musiał skorzystać. Widzę, że sam sposôb sformułowania opis sytuacji w wyniku której urządzenie zostało uszkodzone ma wielkie znaczenie. Jakieś rady?
@ameliniowyguzik już wziąłem. Chodzi mi o rady, żeby z tego faktycznie skorzystać
- 1
@portas91: usługa jest stworzona wokół tego że wystarczy że źle powiesz jak doszło do usterki i mogą Ci odmówić naprawy :) ja się wyleczyłem z ubezpieczania sprzętu po tym jak w euro mi mieli naprawić iPada i wymienili szybkę na chińską podróbę która praktycznie odebrała jakąkolwiek przyjemność korzystania z tabletu i jeszcze się odklejała, z moimi reklamacjami i czasem naprawy byłem bez sprzętu przez pół roku.
- 3
#laptopy #xkom
http://www.x-kom.pl/p/317741-notebook-laptop-156-asus-p2530uj-dm0129e-i5-6200u-8gb-240ssd-win7pwin10p.html
brać to czy jest coś lepszego w tej cenie?
http://www.x-kom.pl/p/317741-notebook-laptop-156-asus-p2530uj-dm0129e-i5-6200u-8gb-240ssd-win7pwin10p.html
brać to czy jest coś lepszego w tej cenie?
- 1
@Pustulka: trochę ponad moje możliwości cenowe. Thinkpad mi się marzy ale te ceny... :(
- 1
@Pustulka: http://www.x-kom.pl/p/310613-notebook-laptop-156-dell-latitude-3570-i5-6200u-8gb-1000-fhd.html?partnerid=100650924&sm12=Mzc=&ts=1480980342&token=b1d671fae36f023d11819fd68222a5ec
ten nawet spoko ale nie ma systemu.
Myślałem, że kupno laptopa to łatwiejsza sprawa.
ten nawet spoko ale nie ma systemu.
Myślałem, że kupno laptopa to łatwiejsza sprawa.
Odesłałem do xkomu myszkę od laptopa, bo zaczęła szwankować, lewy przycisk myszy po jednokrotnym naciśnięciu reagował jak na podwójne. Oczywiście xkom odrzucił, niby wszystko z nią dobrze. Przed odesłaniem sprawdzałem na paru komputerach, baterie wymieniłem. Jednak to prawda, że xkom ma zły serwis.
#xkom #januszebiznesu
#xkom #januszebiznesu
- 42
- konto usunięte
- Marcinowy
- maciekawski
- Yudep
- cmenti
- +37 innych
- 2
- 1
Mirki z całego serca odradzam wam kupowanie ubezpieczenia na sprzęt elektroniczny w Ucare, który współpracuje m.in. z xkom.
Jednym zdaniem: wydałem przy zakupie prawie 140 zł za to żebym miał teraz niesprawny telefon w gorszym stanie niż przed naprawami. Mam nadzieję, że serwis za naprawy i sprowadzanie części z aliexpress wziął od nich tyle że już na mnie nie zarobili. I już nie zarobią, bo nie będę taki głupi i już ubezpieczenia
Jednym zdaniem: wydałem przy zakupie prawie 140 zł za to żebym miał teraz niesprawny telefon w gorszym stanie niż przed naprawami. Mam nadzieję, że serwis za naprawy i sprowadzanie części z aliexpress wziął od nich tyle że już na mnie nie zarobili. I już nie zarobią, bo nie będę taki głupi i już ubezpieczenia
@bodzi_dzwunik: xkomowi zalezy tylko na sprzedazy, pozniej "pocaluj nas pan gdzies", przekonalem sie o tym zarowno ja, jak i inni poszkodowani, o czym bylo glosno czasami na glownej
@bodzi_dzwunik: konto xkom ma to w piździe, obiecali mi pomoc i przestali odpisywac na pw..
- 2
#xkom @x-kom wymieniliście mi powerbank na nowy (za co macie u mnie plusa)
tyle że....
albo dostałem znowu zepsuty powerbank albo nie umiem go ładować i poprzedni był okej xD
fabryczna ładowarka do szybkiego ładowania samsunga s6 edge+, jutro zadzwonię na infolinie by mi wytłumaczono jak to ustrojstwo naładować :p
tyle że....
albo dostałem znowu zepsuty powerbank albo nie umiem go ładować i poprzedni był okej xD
fabryczna ładowarka do szybkiego ładowania samsunga s6 edge+, jutro zadzwonię na infolinie by mi wytłumaczono jak to ustrojstwo naładować :p
- 1
@WilkEurazjatycki: to oryginalna ładowarka od samsunga (powerbank też samsunga) która normalnie ładuje mi od 0 do 100% mojego s6, czemu miałaby nie ładować powerbanka? :/ w domu mam jeszcze 2 inne ładowarki, obie od samsunga, ale bez opcji szybszego ładowania, jutro sprawdzę je, ale przy poprzednim powerbanku nie było różnicy - tj też nie ładowało
- 1


























Poprzednio dałem zły tag więc wrzucam jeszcze raz #prawokonsumenckie