@x-kom ostatnio kupiłem u was w sklepie stacjonarnym dwie rzeczy - kabel hdmi i pada do konsoli. W domu zobaczyłem że kabel ma obciętą trytytkę która prawdopodobnie trzymała ten kabel i była połączona z etykietą z nazwą firmy. Pad natomiast miał przeciętą naklejkę na opakowaniu przez co opakowanie było otwarte. Czy wy sprzedajecie wyłącznie używany sprzęt? Bo jak na razie 100% sprzętu od was takie jest i nie raz się spotkałem się
@Harry19911: pragniemy podkreślić, że sprzęt pochodzący ze zwrotów sprzedajemy na specjalnie oznaczonych aukcjach. Chcielibyśmy przeanalizować Twoją sprawę i sprawdzić, co było przyczyną tej sytuacji. Bardzo prosimy o przesłanie nam poprzez wiadomość prywatną numer zamówienia.
Mirki pytanie - 2 raz zgłaszanie rekojmii. Laptop kupiony w xkom w czerwcu 2016, zdechł w lipcu, rekojmia, naprawiony. Dzisiaj padł znowu - na 99% karta graficzna (artefakty, migotanie). Chcę znowu skorzystać z rękojmii, ale skoro to już 2 raz, to mogę od razu zażądać zwrotu pieniędzy za sprzęt, bo istotna wada? I nie mają prawa odrzucić, jeśli to potwierdzą? Czy mogą wysłać na naprawę? Wolałbym już skreślić szrota i kupić nowy
Xiaomi Redmi Note 3 nie obsługuje NFC, prawda?

Na stronie x-komu ustawiam filtry, bo szukam telefonu do 1500 zł z:
- 3 lub 4 GB RAM-u
- ekranem 5,5 cala lub większym
- androidem
- co najmniej 32 GB pamięci wewnętrznej i obsługą kart microSD (lub 64 GB pamięci wewnętrznej)
- obsługą LTE
- USB i złączem słuchawkowym
- obsługą NFC (płatności zbliżeniowe HCE)
- w sklepie stacjonarnym (kwestie reklamacyjne)

Nie wiem
Poszukuje modeli laptopów do pracy biurowymi z solidną obudową tzw. szczotkowane aluminium / kute aluminium.
Przykłady:
http://www.x-kom.pl/p/285767-ultrabook-133-hp-envy-13-i5-6200u-4gb-256-win10-fhd.html
http://www.x-kom.pl/p/175776-notebook-laptop-156-dell-inspiron-7537-i5-4200u-8gb-128500-gt750m.html (ten modela akurat posiadam)
Jacy inni producenci posiadają tego typu obudowy? I jakie są to modele? Poszukuje czegoś do 3000 zł. Ekran 15,6', najlepiej i5 i SSD.

#komputery #laptopy #kiciochpyta #xkom
@Fusofuso: Dell Inspiron 7537 był naprawdę dobrze wykonany dużo osób mowiła ze podobny do maca. Możesz zobaczyć laptopy biznesowe maja dobre wykonania np:
http://www.x-kom.pl/p/331188-notebook-laptop-156-hp-probook-450-g3-i5-6200u-8gb-240-win7pwin10p-fhd.html

Ewentualnie jeszcze nowy Dell vostro
http://www.x-kom.pl/p/331294-notebook-laptop-156-dell-vostro-5568-i5-7200u-8gb-1000-10pro-fhd.html
Wykonanie też przyzwoite a jest lekki mobilny na plus 3 letnia gwarancja biznesowa.
Gdzie kupić Redmi 3S? Z polskim menu, w ogóle z Polski wysyłka itp. Potrzebuję żeby szybko kupić i w stanie, że bierzesz i używasz, żadnych instalacji itp.

Albo pytając inaczej - tak żeby było jakbym kupował np w #xkom tylko taniej :P
Na x-kom poza tym mają tylko 32GB, nie potrzebuję do tego dopłacać.

#xiaomi
@x-kom czy przed możliwością odebrania zamówienia dostajemy jakąś wiadomość, bo od 3 dni nie mam żadnej informacji czy mogę odebrać, a z tego co widziałem mam czas do 6.12 bo płatność przy odbiorze ?
Chodzi o słynną już promocję Steelseries + kod do Diablo...
Mircy gdzie kupilibyście smartfona - w #komputronik czy #xkom ? Oferta podobna, w pierwszym dają etui za zeta (za 50 sprzedam) w drugim na aukcji kartę 32GB (też mi niepotrzebna) klucz do antywira i podkładkę do auta.

Komputronik narobił mi kwasu http://www.wykop.pl/wpis/20855407/krotka-historia-zwiazana-z-zakupami-w-komputronik-/
ale to wina Janusza z salonu a nie sieci więc jak wyjaśnią mógłbym finalizować.

Głównie zależy mi na tym żeby nie kombinowali jak coś się z telefonem stanie i trzeba
1. Szukaj laptopa dla #rozowypasek
2. Napisz na fan page #xkom w tej sprawie
3. X-kom doradza Ci dwa laptopy
4. Sprawdz u nich na allegro, czasami mają taniej niż na stronie
5. Znajdź jeden z polecanych laptopów sprzedawany 300zł taniej z powodu małej rysy koło touchpada
6. Podziękuj za rade i powiedz że kupisz od nich z outletu
7. W ciągu 10 minut aukcja zostaje zakończona przed czasem
8. ??? Brak
Bądź jak @x-kom:
1. Zrób promocję - "kupując podkładkę dodajemy jedną z dwóch gier."
2. Klient kupuje dwie podkładki i wybiera po jednej grze promocyjnej.
3. Zadzwoń do klienta następnego dnia poinformować o tym że można dostać tylko 1 produkt promocyjny, klient nie czytając regulaminu, poszedł na rękę sprzedawcy i zrezygnował z jednej podkładki.
4. Zadzwoń do klienta kolejnego dnia żeby poinformować go że gra, którą wybrał jest niedostępna i że
@Prawdziwy_Polak: Ostatnio szukałem komputera w sieci i znalazłem jednego od sklep karen. Miał tam jakieś akcesoria w cenie podobno 300 zł, nie były mi potrzebne więc spytałem się czy można kupić bez nich. Dostałem odpowiedź:

Witam,

Dziękuje za kontakt.


Tak, możemy sprzedać bez zestawu, jednak cena laptopa się nie zmieni.

XD
Pobierz w.....r - @Prawdziwy_Polak: Ostatnio szukałem komputera w sieci i znalazłem jednego o...
źródło: comment_mZP8O1i2ncmCtNHkFy3UVzui1Aik8Jo7.jpg
Mirki pomocy, oddałem słuchawki bluetooth na gwarancje z tytułu rękojmia i dostałem takie pismo, kompletnie nie rozumiem dlaczego została odrzucona, mogę się jakoś od tego odwołać?

W odpowiedzi na Pana zgłoszenie z dnia 15 listopada 2016r. spółka x-kom uprzejmie informuje, iż uznaje Pana reklamacje tytułem rękojmi konsumenckiej za bezzasadną. Należy stwierdzić, że odpowiedzialność sprzedawcy obejmuje zwykłe funkcjonowanie rzeczy, wadę ujawnioną w toku zgodnej z przeznaczeniem eksploatacji, która zostaje usunięta poprzez naprawę lub
@fenixs dostałem jednak możliwość wymiany słuchawek na nowe, bo po kolejnej ekspertyzie jednak wyszła usterka. Jednakże tych samych słuchawek nie ma już na magazynie, to dostałem kasę. Jak kupowałem sprzęt to był na promocji to w tej chwili wyszło na to, że muszę dołożyć 30% żeby dostać te same słuchawki w innym sklepie.
@x-kom: Fajnie sobie lecicie w kulki, kupiłem u was dzisiaj "nowy" router w sklepie stacjonarnym i oto co zastałem po otwarciu pudełka. Jakbym chciał używany, to kupiłbym taniej na allegro. Najchętniej bym go zwrócił, niestety potrzebuję internetu dzisiaj. Ewidentnie ktoś go kupił i zwrócił, ciekawe czy w ogóle będzie działał. Oczywiście, moim błędem było niesprawdzenie opakowania w sklepie, ale to niczego nie zmienia. Przynajmniej wiadomo, gdzie nie kupować
#xkom
Pobierz d.....k - @x-kom: Fajnie sobie lecicie w kulki, kupiłem u was dzisiaj "nowy" router w...
źródło: comment_j1y4BGYHSkoDkLp4VNdUUtlzuG5LhNFy.jpg
@x-kom: i jak tam kochani moja przesylka? na fb mi napisaliscie że dzisiaj wyjdzie i że dostane meila a narazie żadnego info nie mam, mam nadzieję że jakoś to wykombinujecie że jutro otrzymam tą przesyłke bo nie ukrywam że czas jest bardzo istotny w tym zamówieniu dllatego tak sie dopytuje
@x-kom: rozmawiałem juz dzisiaj z waszym konsultantem i wiem że nie ma opcji i przesyłka dotrze dopiero jutro.. no nie ukrywam że troche to skomplikowało moje wszelkie plany, juz wiem że nic z tym nie zrobie ale moze jakos zrekompensujecie mi to długie oczekiwanie oraz zmiane planów w jakis sposób dorzucając jakis mały gratis
Hej jak myślicie czy x-kom zgodziłby się na zrealizowanie naprawy w swoim serwisie telefonu, który nie został u nich kupiony? Wiem, że to dziwne pytanie natomiast X-kom jako jedyny rozprowadza w Xiomi RNP3 w dokładnie tej mało popularnej w chinach wersji Kate(z LTE B20). Żaden serwis z jakim udało mi się skontaktować nie chce się podjąć wymiany tego wyświetlacza...

#xiaomi #xkom
ehh za bardzo mnie już irytuje ten ssd od #crucial będę go musiał w końcu oddać na rękojmie bo ostatnio bsody i rozłączanie go randomowe się nasiliło, pytanie mirki jak go przygotować do oddania na rękojmie ? format i tyle ? #komputery #xkom #serwispc

chyba że jest jakieś rozwiązanie na naprawę tego ferelnego buga w mx100 którego do tej pory crucial nie naprawił, masakra to jest, czym się problem objawia - dysk