
Harry19911
@x-kom ostatnio kupiłem u was w sklepie stacjonarnym dwie rzeczy - kabel hdmi i pada do konsoli. W domu zobaczyłem że kabel ma obciętą trytytkę która prawdopodobnie trzymała ten kabel i była połączona z etykietą z nazwą firmy. Pad natomiast miał przeciętą naklejkę na opakowaniu przez co opakowanie było otwarte. Czy wy sprzedajecie wyłącznie używany sprzęt? Bo jak na razie 100% sprzętu od was takie jest i nie raz się spotkałem się
- homare2
- szperacz
- Cronox






























