#x-kom #xkom @x-kom

Kupiłem ponad rok temu laptopa i dysk ssd goodram cx100. Wszystko chodziło idealnie, do przedwczoraj.
Odpalam laptopa i nie wykrywa dysku. Podłączałem pod różne pc, różnymi kablami sata, ale nawet go nie wykrywa.
Stwierdziłem że co tu się bawić, znalazłem pudełko od dysku, poszukam faktury i biegnę do x-komu.
Problem taki, że laptopa jak i dysk zamawiałem telefonicznie i średnio mogę znaleźć dowód zakupu. (pewnie gdzieś jest i kiedyś
@kolokwialnie: W tej cenie jeszcze możesz zobaczyć Lenovo ideapad 700
https://docs.google.com/document/d/1XTQHyfYkCE7HXqeSh8s9RTSPqtiU_S_Yj7oJWilaDu0/edit
Matryca matowa FULL HD IPS niezłej jakości (przyzwoite kąty widzenia jak przystało na IPS) Świetny design, bardzo dobre głośniki JBL, mocny procesor, cicha praca, wygodna podświetlana klawiatura, łatwy dostęp do czyszczenia, dobra kamerka, przyzwoita grafika, dobra karta sieciowa do WiFi (dwuzakresowa!), dobre trzymanie na baterii, rozsądna cena, dosyć cienki.
@Volt224: zachęcamy do zgłoszenia, przyjrzymy się problemowi i postaramy się wyeliminować problem. Zachęcamy do kontaktu: 34 377 00 30, wytłumaczymy jak najszybciej złożyć reklamację. Pozostajemy również do Twojej dyspozycji za pośrednictwem Wykopu
@x-kom co z Wami jest nie tak?
Pomimo, że macie tak złą opinię dotyczącą relacji z klientami wciąż nic się u Was nie zmienia…

Dostałem z serwisu Acer dokument potwierdzający, że laptop, który u Was kupiłem nie nadaje się do naprawy i należy się zwrot pieniędzy lub wymiana sprzętu na nowy.
I tu zaczynają się schody…

Dzień 1. Dzwonie do Was - Pani konsultantka po podawaniu jej przez 15 minut wszystkich danych
kupilem w #xkom #kamerasamochodowa miVue 508 w ktorej z obrazu jestem srednio zadowolony (w porownaniu do przykladow z yt). Czytajac instrukcje zauwazylem ze opcja HDR jest domyslnie wylaczona. Natomiast w mojej kamerce HDR byl ustawiony na TAK oraz byl wgrany najnowszy soft sprzed kilku miesiecy. Czy mozliwe, ze kamera zostala sprzedana ponownie po jakies reklamacji? Gdzie mozna sprawdzic czy kamera byla oddawana na reklamacje?
#pytanie #xkom
czesc Mirki :) moi rodzice kupili tydzień temu telewizor w x-komie. zamówili 50 calowy, przyszedł 55, nikt tego nie sprawdził i zamontował ktoś inny go. teraz zadzwonili, że albo dopłata albo wymiana albo zwrot. rozumiem ludzki bląd - spoko, tylko, że rodzice mogą teraz zażądać, żeby ktoś ten telewizor przyjechał i sam zdemontował ze ściany? dlaczego niby rodzice mieliby płacić za montera (nie swój błąd)? znając x-kom po samodzielnym demontażu
Wczoraj i przedwczoraj pytałem o telefon i zdecydowałem się na Xiaomi Redmi 3s. Brałem dwie sztuki, dla siebie i dla mojego #rozowypasek no i nie obyło się bez przygody.
Jako, że w X-Komie we #wroclaw znalazłem po sztuce z koloru Gray i Gold więc tam się udałem. Gold mojej lubej działał wyśmienicie i świetnie wyglądał, ogólnie zachwycona. Ja miałem trochę spraw na głowie więc mój leżał w pudełku do późnego wieczora, po
@damyzster: Serdecznie prosimy Cię o kontakt z nami w wiadomości prywatnej. Chcemy bliżej przyjrzeć się Twojemu zgłoszeniu, mamy też dla Ciebie pewną propozycję
Mireczki, kupiłem sobie nowego MSI GE62 i wszystko pięknie, tylko że wydaje on z siebie taki skrzeczący odgłos. To raczej nie jest dysk twardy, bo nic się nie dzieje przy ściąganiu czy instalowaniu plików. Słychać to było od pierwszego konfigurowania Windowsa, słychać przy przeglądaniu stron na necie, czy oglądaniu filmików na YT. Podejrzewam, że może być to wiatrak. Powinienem to reklamować, czy tak to już z tymi msi bywa? ( ͡°
#xkom #gorzkiezale #dlaczegoja #pcmasterrace
@x-kom:

Hej, fajną macie definicję czasu doręczenia - 1 dzień na allegro. Kupiłem wczoraj przed południem laptopa na prezent świąteczny i do teraz go nie wysłaliście. Dzięki wam nie mam prezentu, super. Nawet dzwoniłem dzisiaj na infolinię czy zamówienie wyjdzie - tak, oczywiście dzisiaj wyjdzie - usłyszałem. Tak się nie robi, gdybym wiedział że wasz 1 dzień to 48h na samo przygotowanie do wysyłki to bym kupił
1. Spędzasz parę dni w internetach na poszukiwaniu fajnego tableta na prezent dla rodziców
2. Decydujesz się na lenovo yoga 2 tab
3. Zamawiasz tablet z #xkom (obecnie już niedostępny...czyżbym dostał ostatni? ani słowa, że coś jest nie tak)
http://imgur.com/a/yCL09
http://www.x-kom.pl/p/225847-tablet-8-lenovo-yoga-tablet-2-8-z3745-2gb-32gb-win81.html#specification
4. Jesteś na #emigracja więc paczkę zamawiasz do #spokotesciowa.
6.74 Korwin
5. Przylatujesz, otwierasz paczkę. #!$%@?
http://imgur.com/a/GHz7W
6. Sprawdzasz po S/N na stronie lenovo:
http://imgur.com/a/GHz7W
7. Nawet nie otwierasz pudelka,