Mam bekę z tego pozowania z rodzinami, a po dwóch latach się to kończy tak jak Kinga Duda ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli się sprawdzi że Mentzenowcy prawie w 90% zagłosowali na Nawrockiego to jest DRAMAT, my do was z piwem, my do was z argumentami? a wy co!? ch*ja, okazaliście się bandą równą narodowcom od Bosaka głosującymi na NPC który pokazał u Mentzena że jest zwykłym długopisem...
#wybory
xiv7 - Jeżeli się sprawdzi że Mentzenowcy prawie w 90% zagłosowali na Nawrockiego to ...

źródło: il_1588xN.3601230130_si25

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boże, jaka przepaść między kandydatami.

Trzaskowski: Będę prezydentem wszystkich Polaków, także tych, którzy na mnie nie głosowali.
Nawrocki: Kłamali, kłamali, kłamali! Ale nie złamali PRAWDZIWYCH Polaków!

#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzaskowski od razu dziękował swojej żonie i słowo "Tusk" nie padło ani razu. Nawrocki podziękował najpierw Jarosławowi Kaczyńskiemu, a dopiero potem swojej rodzinie. Typowe prawicowe wartości rodzinne.
#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@r3nal: widać priorytety, grzanie, polaryzacja, szukanie wrogów w najlepsze. Najpierw Tusk, potem cytaty z Biblii, potem Kaczyński, na końcu rodzina jak mu córka się na schodach ruszyła coś w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz