#wybory czy ja czegos nie wiem? Roznica ponizej błedu statystycznego a jedni juz świętują wygraną?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Dopopopulis To się nazywa mieć wiarę.
@Dopopopulis: Chyba Sukcesji w HBO MAX nie oglądałeś
- 1
Ktoś wie czy exit poll zawiera glosy zza granicy?
#wybory
#wybory
@Lieutenant_Kim: nie zawiera
@Lieutenant_Kim: IPSOS tak, ten dla republiki nie
- 7
Polonia amerykańska jak zwykle głosuje na złość Polakom
https://wybory.gov.pl/prezydent2025/pl/2/wynik/gm/840
#wybory
https://wybory.gov.pl/prezydent2025/pl/2/wynik/gm/840
#wybory
- 7
- 1
#wybory Nawrocki wygrał za granicą, ale przewaga dużo mniejsza niż w 1 turze
@laress: USA i Kanada policzone tylko
- 631
źródło: temp_file3821274406081076084
Pobierz- 499
@V0yT
No nie, głosowanie na przedstawieiciela najbardziej socjalistycznej partii od 1989 roku przez rzekomych wolnorynkowców to dowód na dojrzałość intelektualną środowiska Konfederacji xD Bo "przecież zgodził sie na 8 pktów Memecena" xDD Moj pies ma wyzsze iq
No nie, głosowanie na przedstawieiciela najbardziej socjalistycznej partii od 1989 roku przez rzekomych wolnorynkowców to dowód na dojrzałość intelektualną środowiska Konfederacji xD Bo "przecież zgodził sie na 8 pktów Memecena" xDD Moj pies ma wyzsze iq
@pomarancza3000 a Trzaskowski i KO nie oferuje kontynuacji i rozwoju programów pisu, tylko ulgi podatkowe, nie? xd
- 3
Po Memcenowcach nie spodziewałem się niczego innego XD brawo dla tych 10% co mają otwarty łeb
#wybory
#wybory
@LajtOdZeraDoMilionera
Ja szacowałem 80 do 20 i jestem pesimistą xD inni szacowali 60 do 40. 88% to jest dramat :D
Ja szacowałem 80 do 20 i jestem pesimistą xD inni szacowali 60 do 40. 88% to jest dramat :D
DLa porównania exit poll vs PKW z wyborów z 2020, 2 tura:
Exit poll (12 lipca, godz. 21:00)
Andrzej Duda: 50,4%
Rafał
Exit poll (12 lipca, godz. 21:00)
Andrzej Duda: 50,4%
Rafał
#wybory 88% mentosiarzy na kibola, że też wam nie wstyd xD a my was posądzaliśmy o krztynę zmysłu politycznego i chęć zatopienia PiSu przy tym piwie z Sikorskim, a wy się sami zatopicie jako paliwo dla PiSu, nawet mi was nie żal xD
- 2
#wybory
Czyli zwycięzcę poznamy dopiero w repasażach
Czyli zwycięzcę poznamy dopiero w repasażach
- 11
@EmcePomidor3 daj linka
- 12

@hlebak tymczasem wyborcy Mentzena 88% na Nawrockiego xD
- 2
W DPSie co ziemniaki dostali ciekawe kto wygrał
#wybory
#wybory
- 0
gloria victis w kanale 0 snus mentalnym zwycięzcą wyborów!
#wybory
#wybory




























#wybory
źródło: IMG_20250601_214149
Pobierz