Na republice już robią podkład po unieważnienie wyborów przez sąd najwyższy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pali się pod dupą, piękna sprawa
#wybory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@PALECWKOKOKUZUNKI zagranicznych głosów masz coś koło 800k, w USA w 1 turze było 38k głosów ważnych - wszystkich.

Jeśli przełożyć wyniki zagraniczne z 2020 (75:25 dla PrincePolo) to zagranica tylko podbije wynik, a nie to zmieni.
  • Odpowiedz
@PALECWKOKOKUZUNKI: 5 lat temu takie rozkminy były, a wygrał debil i w pierwszej i w drugiej xD Na c--j mieć nadzieję to nie wiem. Trzeba głosować i liczyć się z tym że Polacy to matoły, za którymś razem się uda
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Posrany naród. Jeśli teraz tego się nie zaminuje, tak aby nie mogli w przyszłości się przebić to można na kraj postawić krzyżyk. Miałbym w------y, gdybyśmy byli krajem silnie sfederalizowanym, a do tego z silną pozycją UE, bo żyłbym w na swoim podwórku i resztę olewał, ale niestety tak nie jest i w tym systemie wygrany bierze wszystko ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jakiś live stream z Jagodna, albo z innego miejsca gdzie są kolejki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) (jeśli są, 30 minut przed zamknięciem lokali)
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory To jest dramat, że całkiem na poważnie rozważany jest scenariusz, gdzie sont najwyszszy unieważnia wybory... Gdzie my żyjemy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w Raciborzu jest wymiana dzieci z Niemiec i postawiono dla nich ich flagę; wejście do lokalu wyborczego jest 20 metrów dalej;
oczywiście kto się zesrał?

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kocham Polskę, kocham Europe. Błagam Cie losie, niech ona nie wpadnie w łapy nieuczciwych ludzi. Jak najdalej od oligarchi, ruskiego miru, starych dziadow co kradną z budżetu, którzy podsłuchują swoich obywateli. Niech żyje wolność, szacunek i praca, która daje owoce nam a nie ludziom u władzy. Niech żyje Polska.

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gardzenarodowcami: wewnątrz mają lepsze przecieki i kontakty
jeśli u mateckiego od dawna jest panika to znaczy że coś przeczuwają

trochę mają w swoich strukturach lokalnych przecież ludzi i ci im zgłaszają że "chyba są jaja"
  • Odpowiedz