Żeby tylko takiego scenariusza nie było, że kibol przegra na exit pollu, ale zliczą głosy górali z USA i rano będzie najbardziej przykra niespodzianka ever. #wybory
@PALECWKOKOKUZUNKI: 5 lat temu takie rozkminy były, a wygrał debil i w pierwszej i w drugiej xD Na c--j mieć nadzieję to nie wiem. Trzeba głosować i liczyć się z tym że Polacy to matoły, za którymś razem się uda
@NaczelnyWoody: Posrany naród. Jeśli teraz tego się nie zaminuje, tak aby nie mogli w przyszłości się przebić to można na kraj postawić krzyżyk. Miałbym w------y, gdybyśmy byli krajem silnie sfederalizowanym, a do tego z silną pozycją UE, bo żyłbym w na swoim podwórku i resztę olewał, ale niestety tak nie jest i w tym systemie wygrany bierze wszystko ¯\(ツ)/¯
w Raciborzu jest wymiana dzieci z Niemiec i postawiono dla nich ich flagę; wejście do lokalu wyborczego jest 20 metrów dalej; oczywiście kto się zesrał?
Kocham Polskę, kocham Europe. Błagam Cie losie, niech ona nie wpadnie w łapy nieuczciwych ludzi. Jak najdalej od oligarchi, ruskiego miru, starych dziadow co kradną z budżetu, którzy podsłuchują swoich obywateli. Niech żyje wolność, szacunek i praca, która daje owoce nam a nie ludziom u władzy. Niech żyje Polska.
źródło: 61c4b05a7655e0fce9533d8de3250c91
Pobierz