Przez całe swoje dorosłe życie nie oddałem głosu na osobę która by wygrała. A głosowałem w każdych od 2018 r. Włączając w to radnych i wójtów XD gowniany ze mnie Midas #wybory
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie kumam, wykop 3 najpopularniejszy portal w kraju a nie ma swoich przedstawicieli w ipsos?

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie będę klasycznie p-------ł, że w---------m z tego kraju, ale no mocno zwątpię w ten kraj, jeśli wygra Wrotkarz xd
#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja rozumiem że teraz jest pół kartki mniej ale u mnie w urnie o wiele wiele mniej kartek niż 2 tygodnie temu. Przynajmniej optycznie

#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory jak tam polityczne pionki? Kto na prowadzeniu? Ktory mesjasz narodu zbawi i uratuje ten wspaniały kraj?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach