Late poll w pierwszej turze pomylił sie w przypadku Trzaskowskiego i Nawrockiego o jakieś 0,2% Wydaje mi sie ze pozamiatane. Trochę odzyska Trzaskowski, ale chyba wygrywa Nawrocki - będzie mieć 50.5%
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory

1995 vibes
Exit poll: Wałęsa 50,2 Kwaśniewski 49,8
Late poll: Kwaśniewski 51,3 Wałęsa 48,7
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poważnie już nie będzie jak wygra Nawrocki, więc mam nadzieje że chociaż będzie śmiesznie #wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piękne to były 2 godzinki. Patus przegrany, konsolka, niedziela wieczur i humor gituwa. Nie zapomnę ich nigdy #wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli może być tak, że Premier i Prezydent:
- będą z Gdańska
- są kibicami Lechii
- mają epizody "szlachetnej rywalizacji "
- są z wykształcenia historykami
- napisali po jednej książce o tematyce "regionalnej"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach