Na https://polandelects.com/ pierwsza mijanka (bez głosów z zagranicy) #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jezu ale kompromitacja Trzaskowskiego po tym jego wystąpieniu, to jest jego koniec XDDDDD
#wybory
#wybory
@Dewator96 jakim wystąpieniu?
Late poll w pierwszej turze pomylił sie w przypadku Trzaskowskiego i Nawrockiego o jakieś 0,2% Wydaje mi sie ze pozamiatane. Trochę odzyska Trzaskowski, ale chyba wygrywa Nawrocki - będzie mieć 50.5%
#wybory
#wybory
- 5
Mistrz bazarków ogłosił...
#wybory
#wybory

- 9
#wybory
Wystarczyło wybrać sikorskiego zamiast trzaska
Wystarczyło wybrać sikorskiego zamiast trzaska

- 2
#wybory bynajmniej prąd będzie 33% tańszy
@Dawidu23: xD tu śmiechlem , mimo padnietej psychy
- 2
- 2
Poważnie już nie będzie jak wygra Nawrocki, więc mam nadzieje że chociaż będzie śmiesznie #wybory
- 17
@DzikiJelonek: dumny z bycia głupkiem, najs xD
@DzikiJelonek: Głosowąłes przeciwko Polsce.
- 7
piękne to były 2 godzinki. Patus przegrany, konsolka, niedziela wieczur i humor gituwa. Nie zapomnę ich nigdy #wybory
- 2
#wybory jaką frekwencję podaje late poll?
źródło: temp_file1185190347452588857
Pobierz@Simple-Man i tyle jest wart ten polymarket xd
@Simple-Man: żyła złota dla kogoś, kto ma tam konto i może legalnie obstawiać
- 7
Czyli może być tak, że Premier i Prezydent:
- będą z Gdańska
- są kibicami Lechii
- mają epizody "szlachetnej rywalizacji "
- są z wykształcenia historykami
- napisali po jednej książce o tematyce "regionalnej"
- będą z Gdańska
- są kibicami Lechii
- mają epizody "szlachetnej rywalizacji "
- są z wykształcenia historykami
- napisali po jednej książce o tematyce "regionalnej"

























#famemma #wybory