wpisy
Najnowsze
Archiwum
@wyscrollowany: A co, miał się jakoś sam przesunąć niżej żeby go zalało czy jak?
- 123
Oto dlaczego własność #nieruchomosci i wspólnota jest ważna,
W tych wiochach co zalewa #powodz każdy ma swoje gospodarstwo i każdemu zależy żeby ratować co się da.
Jak będzie zalewać taki Kraków w którym mieszkam na wiecznym wynajmie, w którym nie znam sąsiadow i w którym jestem traktowany tylko jak chodzący portfel to skąd mam mieć poczucie obowiązku i motywację żeby ratować cokolwiek?
Nie mam i nie będę
Jak
W tych wiochach co zalewa #powodz każdy ma swoje gospodarstwo i każdemu zależy żeby ratować co się da.
Jak będzie zalewać taki Kraków w którym mieszkam na wiecznym wynajmie, w którym nie znam sąsiadow i w którym jestem traktowany tylko jak chodzący portfel to skąd mam mieć poczucie obowiązku i motywację żeby ratować cokolwiek?
Nie mam i nie będę
Jak
- 422
Telewizja sobie robi coraz wieksze medialne show na tej powodzi. We #wroclaw sobie #tvp normalnie scene nad Odrą ustawili i na podium zapraszają gości i live się branzluja jak to dramatycznie jest we wroclawiu, bo łąki zalało i poldery. Szkoda ze się tak o koordynacji nie wypowiadaliscie w momencie jak p---------a tama w Stroniu, gdzie wówczas byli ci super zorganizowani strażacy i sluzby, gdzie byla informacja dla mieszkancow.
źródło: temp_file5765114225859491165
Pobierz- 3
źródło: images (1)
Pobierz- 90
źródło: 1000027209
Pobierz- 161
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 2
@karetpoker oczywiście że nie
- 2
- 953
źródło: temp_file1980808476953220311
Pobierz@mroz3 Anna Kowalska, fota z różą. Polska Polka z Polski
@LebronAntetokounmpo: zabawne gdyby odpisała, ale to nie moja powódż
- 7
źródło: temp_file7659342342026066465
Pobierz- 4
źródło: temp_file2327868504634901853
Pobierz- 1
Komentarz usunięty przez autora
@Timolol: mieli obowiazek usunac wszystkie pozostalosci, konstrukcje, no wszystko przed przyjsciem fali. Serdeczny kij im w oko za zostawienie tego syfu i olanie tematu.
Jest już 636cm, będzie koło 700.
#wroclaw
#wroclaw
@bialowieska12345: gdzie to można podejrzeć na bieżąco?
@Jestem_robotem123: jak się wyprowadza auto z samochodu?
@adifek01: tylko w tym wypadku mandaty dostali ludzie parkujący na pasie zieleni pomiędzy dwupasmówkami... No trochę bez przesady. Nielegalnie parkować też trzeba umieć. Zauważ, że tu nawet chodnika nie ma i jest wzmożony ruch. Jak ktoś będzie przebiegał i go walnie auto to co powiesz?
Ja jestem z Gaju, ludzie tu też przyprowadzają auta bo jest relatywnie wysoko i daleko od wody. Parkują na chodnikach czy rozjeżdżają trawniki i nie
Ja jestem z Gaju, ludzie tu też przyprowadzają auta bo jest relatywnie wysoko i daleko od wody. Parkują na chodnikach czy rozjeżdżają trawniki i nie
źródło: GX0Kv1JWsAEndfF
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@Lisek_Mirek: Kim będziesz jak dorośniesz?
- 1
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14


































źródło: temp_file8742055280824535660
Pobierz