#powodz Czyli co, powiatowe i wioski pozalewane, może nawet 10 zgonów, majątki życia potracone, a #wroclaw to gniazdo żmij, stolica zepsucia, głębowisko bananowych julek i oskarków wychodzi z tego bez szwanku, tak?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oto dlaczego własność #nieruchomosci i wspólnota jest ważna,
W tych wiochach co zalewa #powodz każdy ma swoje gospodarstwo i każdemu zależy żeby ratować co się da.

Jak będzie zalewać taki Kraków w którym mieszkam na wiecznym wynajmie, w którym nie znam sąsiadow i w którym jestem traktowany tylko jak chodzący portfel to skąd mam mieć poczucie obowiązku i motywację żeby ratować cokolwiek?
Nie mam i nie będę

Jak
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Telewizja sobie robi coraz wieksze medialne show na tej powodzi. We #wroclaw sobie #tvp normalnie scene nad Odrą ustawili i na podium zapraszają gości i live się branzluja jak to dramatycznie jest we wroclawiu, bo łąki zalało i poldery. Szkoda ze się tak o koordynacji nie wypowiadaliscie w momencie jak p---------a tama w Stroniu, gdzie wówczas byli ci super zorganizowani strażacy i sluzby, gdzie byla informacja dla mieszkancow.
viejra - Telewizja sobie robi coraz wieksze medialne show na tej powodzi. We #wroclaw...

źródło: temp_file5765114225859491165

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adifek01: tylko w tym wypadku mandaty dostali ludzie parkujący na pasie zieleni pomiędzy dwupasmówkami... No trochę bez przesady. Nielegalnie parkować też trzeba umieć. Zauważ, że tu nawet chodnika nie ma i jest wzmożony ruch. Jak ktoś będzie przebiegał i go walnie auto to co powiesz?

Ja jestem z Gaju, ludzie tu też przyprowadzają auta bo jest relatywnie wysoko i daleko od wody. Parkują na chodnikach czy rozjeżdżają trawniki i nie
przecietnyczlowiek - @adifek01: tylko w tym wypadku mandaty dostali ludzie parkujący ...

źródło: GX0Kv1JWsAEndfF

Pobierz
  • Odpowiedz
pewnie czekają nas jakieś incydenty (przecieki wałów itd.), w Oławie nadal utrzymuje się 740 a u nas to potrwa przynajmniej 1,5 dnia dłużej niż u nich
  • Odpowiedz