Mirki, mam pytanie.
Otóż grałem, wiele lat temu, w wowa. Były to czasy TBC, "liznąłem" też trochę WOTLK, skończyłem grać przed Cataclysmem. Pomyślałem, że teraz, kiedy i tak mam kupę czasu i siedzę w domu, mógłbym sobie trochę popykać, zachęciła mnie zasłyszana niedawno opinia, że obecnie Wow jest bardziej przyjazny casualom, nie trzeba mu poświęcać tygodniowo tak dużo czasu żeby progresować etc. (nołlajfić nie mogę, różowa, praca zdalna i takie tam)
I
Otóż grałem, wiele lat temu, w wowa. Były to czasy TBC, "liznąłem" też trochę WOTLK, skończyłem grać przed Cataclysmem. Pomyślałem, że teraz, kiedy i tak mam kupę czasu i siedzę w domu, mógłbym sobie trochę popykać, zachęciła mnie zasłyszana niedawno opinia, że obecnie Wow jest bardziej przyjazny casualom, nie trzeba mu poświęcać tygodniowo tak dużo czasu żeby progresować etc. (nołlajfić nie mogę, różowa, praca zdalna i takie tam)
I























#muzyka #soundtrack #muzykazgier #worldofwarcraft #korjukebox