Mirki, mam pytanie.
Otóż grałem, wiele lat temu, w wowa. Były to czasy TBC, "liznąłem" też trochę WOTLK, skończyłem grać przed Cataclysmem. Pomyślałem, że teraz, kiedy i tak mam kupę czasu i siedzę w domu, mógłbym sobie trochę popykać, zachęciła mnie zasłyszana niedawno opinia, że obecnie Wow jest bardziej przyjazny casualom, nie trzeba mu poświęcać tygodniowo tak dużo czasu żeby progresować etc. (nołlajfić nie mogę, różowa, praca zdalna i takie tam)
I
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haaryballs: obecnie to masz w dupie wszystko, napieprzasz questy po kolei, wpadając od czasu do czasu na misje z war front żeby odblokować drugą wyspę. Życie zaczyna się na 120 gdzie nie masz chamskiego phasingu (za bardzo...), dostępne kolejne krainy itp. Co do lania między frakcyjnego, to co tydzień jest zestaw questów żeby zrobić ileś tam fragów na różnych mapach i nie jest mega ale też nie jest źle. A
  • Odpowiedz
Czy po premierze Shadowlands BfA stanie się częścią contentu zawartego w standardowej grze, tak jak wszystkie poprzednie dodatki teraz? Jeśli tak, to czy opłaca się kupować BfA czy lepiej sobie robić stary content i potem ograć w ramach abonamentu?
#worldofwarcraft #gry #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki spod tagu #worldofwarcraft

Mam pytanie które nurtuje mnie od jakiegoś czasu. Main'uje sobie Huntera (tak wiem klasa dla noobkow ale czytajcie dalej) i że miałem spora przerwe jestem na etapie ubierania go.

I szczerze powiedziawszy jakoś zawsze sobie gralem tym Hunterem i bylo ok.

Zastanawiam
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siemien: Droid spoko, ale do robienia contentu solo farmienia czy robienia Visions of Nzoth(z maskami) to według mnie tylko feral sie nadaje z dpsu. Heal bardzo mocny a tank dość łatwy. Co do dps w balance to jest mega, ale tylko raidy i m+.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki polecacie zamienić się na resto shamana, czy dalej być enchantment? Powoli mam dość tego że jestem nijaki w dungeinsch bo dmg ok, armor ok tylko to za mało by się przebić przez tabuny magów i warriorów. Wgl enchantment szaman ma rację bytu w end game? Aktualnie poziom 47,mowa oczywiście o classicu
#wow #worldofwarcraft
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranndolf: własnie taki komentarz chciałem zobaczyć XD no raczej nie będę uderzał w jakieś hardcorowe gildie, co do reszty mam podobne obawy. Zostaje narazie przy ench do 60lvl, co do resto, jak się gra healerem na max lvl? Zostaje tylko pve bo do pvp chyba porażka skoro tylko leczyć mogę? XD
  • Odpowiedz
Czyli co w shadowlands będzie się szybko wbijać max lvl? Nexos mówił że 50 wbijał kilka godzin a max będzie 60. Nie uważacie że to trochę bez sensu? Równie dobrze mogliby zrobić że zaczynasz odrazu na max lvlu bo max lvl straci i tak już swój podkopany prestiż
#worldofwarcraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion Tylko, że Blizzard chce zebrać nowych graczy. Powiedzmy sobie szczerze: lvlowanie na starych krainach to męczarnia ciągnąca się godzinami i to nie zachęca gracza żeby zostać na dłużej. Kwintesencja wowa to endgame i różnorakie aktywności na wysokim lvlu.
  • Odpowiedz
Patrząc na Torghast Tower z alfy tylko ja mam wrażenie, że ta grafika jest żywcem wyjęta z Diablo 3? Poziomy gdzie chodzimy po Kryształowym Łuku i wszelkie podobne lokacje.
#worldofwarcraft
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@ArthasMenethil to jest groźba?! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nawet nie troche, zmieniona kolorystyka tych samych elementów ale w sumie zgadzam się z @Avogadrus wszystkie te 3 miejsca są ze sobą w jakiś sposób graficznie połączone/inspirowane
Masło maślane troche mi wyszło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz