via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#wow #worldofwarcraft
Czy istnieja polskie fora z duza aktywnoscia i iloscia uzytkownikow? Przeszukalem w google kilka forow ale wyglada to dosc biednie. Ostatnie posty z przed lat, poradniki nieaktualne, mala aktywnosc a przeciez mowimy tu o najwiekszej i najpopularniejszej grze z tego gatunku. Chyba ze fora odeszly juz dawno do lamusa i sa inne platformy. Ewentualnie pozostaja tylko anglojezyczne strony.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reshi: Tempo zmian jakie zachodzą w wowie wycina kompletnie sens istnienia forów. Nawet duże strony w internecie anglojęzycznym po kilku tygodniach są już przeterminowane więc i tak dane czerpie się z tematycznych discordów albo strony typu wowhead, reddit, mmo-champion. Znalezienie czegoś rzetelnego nawet na forum battle.netu to wyzwanie a co dopiero na polskich stronach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sebus_PL: Holy Priest here...nie dosc ze najgorszy dps to jeszcze takie combo...i do tego Tyranical jak sie nie myle ? Zrobie jakiegos +3 chyba w tym tygodniu xDD
  • Odpowiedz
@Xemioza No p--------e. Na szczęście jestem balance druidem, a to fajny spec na takie ścierwo. Drzewka, tajfun, innervate, rooty. No i sam się leczyć mogę w miarę spoko.
  • Odpowiedz
#worldofwarcraft #wow

Chce zmienić serwer z defiasa, gram hordą, rozważam:
- Dreanor
- Kazaak

Zależy mi na dobrej ekonomi i populacji (serwer się nie wyludni). Ew. możecie polecić coś jeszcze.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie (i panie też) takie pytanie, bo ostatnio zacząłem grać w #worldofwarcraft. Mam już dpsa wylevelowanego, chciałbym spróbować jako tank, bo zazwyczaj w mmo właśnie taką rolę pełniłem i tutaj takie wątpliwości, bo o ile routy dungów z bfa kojarze, to z wcześniejszymi jest lekki problem, nie ma jakiegoś addona który wskazuje ścieżkę czy coś bo boje się, że mnie tryhardy zjedzo.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thundercock: dawno nie grałem w wowa ale, możesz sobie wszystkie poradniki pooglądać na yt jakie addony do tankowania itp, tutaj raczej nikomu nie będzie się chciało opisywać ( ͡° ʖ̯ ͡°) sam akuratnie grałem tankiem, ale tylko na dungach a nigdy rajdach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Thundercock: w starych to przyj pan do przodu i patrz gdzie bossy, teraz podwójny exp więc zawsze się możesz wykpić tym, co do nowego kontentu to method dungeon tools
  • Odpowiedz
Mireczki, w sumie zakupiłem tego WoWa, na następny dzień chciałem go zwrócić, ale jak tak już z tydzień sobie gram, to powiem wam całkiem ta gra. ( )
Gra ktoś może na Kazzaku w Hordzie? Ja aktualnie rougem 438ilvl i gram w sumie tylko areny 2v2, bo nie mam z kim robić co innego. :D
#wow #worldofwarcraft
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#worldofwarcraft #wow

Jak wygląda pvp na serwerze np. Dreanor, wg. statystyk
horda: 67 066
ally: 1 613

to znaczy, że w ogóle ally nie spotkam na war mode on? Czy z innych realmów ktoś będzie żeby zbalansowało?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piotrp7: w skrócie, od bfa nie ma już serwerów pvp i pve, sa normal i rp to czy chcesz brać udział w world pvp czy nie określa war mode, w skrócie wszyscy gracze z war mode są wrzuceni do 1 sharda, a ci bez do drugiego nie działa to w głównych miastach etc. więc grając na draenorze możesz trafić akurat na shard gdzie są alluchy z argent dawn etc.
  • Odpowiedz
jak sądzicie?
#worldofwarcraft

kiedy wypuszczą Shadowlands?

  • Lipiec 1.9% (1)
  • Sierpień 11.5% (6)
  • Wrzesień 15.4% (8)
  • Październik 5.8% (3)
  • Listopad 23.1% (12)
  • Grudzień 23.1% (12)
  • Styczeń 7.7% (4)
  • Luty 7.7% (4)
  • Marzec 3.8% (2)

Oddanych głosów: 52

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach