Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
@Tetrachloroizoftalonitryl: nie wiem czemu ludzie tak prą na te IS to jest tak random korupcja że może na 3 bossach jest z niej pożytek
- 2
@ArthasMenethil: Mój main alt to DH i tak się zastanawiałem, czy nie podłączyć pedałów (białek nie banuj) od kierownicy i nie zbindować sobie pod do Chaos Strike i Blade Dance xD
- 2
@Ranndolf Ojoj nie zesraj się XD
#wow #worldofwarcraft
Czy istnieja polskie fora z duza aktywnoscia i iloscia uzytkownikow? Przeszukalem w google kilka forow ale wyglada to dosc biednie. Ostatnie posty z przed lat, poradniki nieaktualne, mala aktywnosc a przeciez mowimy tu o najwiekszej i najpopularniejszej grze z tego gatunku. Chyba ze fora odeszly juz dawno do lamusa i sa inne platformy. Ewentualnie pozostaja tylko anglojezyczne strony.
Czy istnieja polskie fora z duza aktywnoscia i iloscia uzytkownikow? Przeszukalem w google kilka forow ale wyglada to dosc biednie. Ostatnie posty z przed lat, poradniki nieaktualne, mala aktywnosc a przeciez mowimy tu o najwiekszej i najpopularniejszej grze z tego gatunku. Chyba ze fora odeszly juz dawno do lamusa i sa inne platformy. Ewentualnie pozostaja tylko anglojezyczne strony.
- 4
@Reshi: Fora odeszły już dawno do lamusa, obecnie większość polskiej aktywności wowowej to grupki na facebooku.
- 4
@Reshi: Tempo zmian jakie zachodzą w wowie wycina kompletnie sens istnienia forów. Nawet duże strony w internecie anglojęzycznym po kilku tygodniach są już przeterminowane więc i tak dane czerpie się z tematycznych discordów albo strony typu wowhead, reddit, mmo-champion. Znalezienie czegoś rzetelnego nawet na forum battle.netu to wyzwanie a co dopiero na polskich stronach.
Czy Blizzard robi cos w sprawie botów? Juz nie pierwszy raz zbieram sobie roślinki a przede mną druid wraz z 5 innymi druidami
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
@korporacion: to nie boty, to multiboxerzy
- 2
problem w tym, że wg blizzarda jest to dozwolone, typ płaci abonament za X- kont ¯_(ツ)_/¯
@elune: to po co to zbiera skoro musi jeszcze więcej płacić? Nie rozumiem tego
- 4
Czas ruszyć do nowej krainy wraz z naszym bohaterem. Zapraszam do lektury Prolog Ghostlands
Jest to historia własnoręcznie stworzona przeze mnie. Co sądzicie o tym?
#worldofwarcraft #warcraft #sciezkiazeroth #wow
Jest to historia własnoręcznie stworzona przeze mnie. Co sądzicie o tym?
#worldofwarcraft #warcraft #sciezkiazeroth #wow
źródło: comment_1587543834Qkg52SY7SQvECfYn0kSwfp.jpg
Pobierz- 1
@Sebus_PL: Holy Priest here...nie dosc ze najgorszy dps to jeszcze takie combo...i do tego Tyranical jak sie nie myle ? Zrobie jakiegos +3 chyba w tym tygodniu xDD
@Xemioza No p--------e. Na szczęście jestem balance druidem, a to fajny spec na takie ścierwo. Drzewka, tajfun, innervate, rooty. No i sam się leczyć mogę w miarę spoko.
- 14
Kiedy jesteś demon hunterem i ktoś z party gratuluje ci świetnego DPS a ty tylko wciskałeś losowe guziki
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_1587501315HhQfjFE0y1bUee75SZ385h.jpg
Pobierz@korporacion: mainuje DH. Dałem plusa.
x)
x)
@korporacion: *Demon Hunterem
Classic - Frost Mage 11111111
TBC - Warlock/Hunter 111111111
Wotlk - Arcane Mage 1111112111112111112111112
Classic - Frost Mage 11111111
TBC - Warlock/Hunter 111111111
Wotlk - Arcane Mage 1111112111112111112111112
- 0
#worldofwarcraft #wow
Chce zmienić serwer z defiasa, gram hordą, rozważam:
- Dreanor
- Kazaak
Zależy mi na dobrej ekonomi i populacji (serwer się nie wyludni). Ew. możecie polecić coś jeszcze.
Chce zmienić serwer z defiasa, gram hordą, rozważam:
- Dreanor
- Kazaak
Zależy mi na dobrej ekonomi i populacji (serwer się nie wyludni). Ew. możecie polecić coś jeszcze.
ej na eu alliance jest teraz darkshore heroic gdzie mozna 460 zgarnac?
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#worldofwarcraft czy da się jakoś zresetować punkty talentu?
- 12
Panowie (i panie też) takie pytanie, bo ostatnio zacząłem grać w #worldofwarcraft. Mam już dpsa wylevelowanego, chciałbym spróbować jako tank, bo zazwyczaj w mmo właśnie taką rolę pełniłem i tutaj takie wątpliwości, bo o ile routy dungów z bfa kojarze, to z wcześniejszymi jest lekki problem, nie ma jakiegoś addona który wskazuje ścieżkę czy coś bo boje się, że mnie tryhardy zjedzo.
@Thundercock: dawno nie grałem w wowa ale, możesz sobie wszystkie poradniki pooglądać na yt jakie addony do tankowania itp, tutaj raczej nikomu nie będzie się chciało opisywać ( ͡° ʖ̯ ͡°) sam akuratnie grałem tankiem, ale tylko na dungach a nigdy rajdach (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 3
@Thundercock: w starych to przyj pan do przodu i patrz gdzie bossy, teraz podwójny exp więc zawsze się możesz wykpić tym, co do nowego kontentu to method dungeon tools
- 5
Mireczki, w sumie zakupiłem tego WoWa, na następny dzień chciałem go zwrócić, ale jak tak już z tydzień sobie gram, to powiem wam całkiem ta gra. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Gra ktoś może na Kazzaku w Hordzie? Ja aktualnie rougem 438ilvl i gram w sumie tylko areny 2v2, bo nie mam z kim robić co innego. :D
#wow #worldofwarcraft
Gra ktoś może na Kazzaku w Hordzie? Ja aktualnie rougem 438ilvl i gram w sumie tylko areny 2v2, bo nie mam z kim robić co innego. :D
#wow #worldofwarcraft
#wow #worldofwarcraft czy na retailu, dla casuala, rasa ma jakiekolwiek znaczenie? Chce zacząć grać, najprawdopodobniej magiem i zastanawiam się czy UD czy elf. Przyznam, że UD mi się znacznie bardziej podoba.
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Jedyne znaczenie dla casuala jakie ma to czy ci się dana rasa podoba czy nie. Jeżeli masz grać postacią, która ci się z wyglądu nie podoba dla statów to w ogóle nie zaczynaj.
Swoją drogą Nieumarły Mag Mrozu to kozackie połączenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą Nieumarły Mag Mrozu to kozackie połączenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wsciekly_klapek_zawadiaka: To jeszcze zobacz jak będzie w ciuchach wyglądać https://www.wowhead.com/dressing-room#aVzR0zJ89cmRmmo9m8KKB8zcA8KKF8zcA8KKE8zcA8KKD8zcA87mKFn8zcA8KKl8zcA8KFj8zcA8KKC8zcA8KFr8zcA87R
- 2
#worldofwarcraft #wow
Jak wygląda pvp na serwerze np. Dreanor, wg. statystyk
horda: 67 066
ally: 1 613
to znaczy, że w ogóle ally nie spotkam na war mode on? Czy z innych realmów ktoś będzie żeby zbalansowało?
Jak wygląda pvp na serwerze np. Dreanor, wg. statystyk
horda: 67 066
ally: 1 613
to znaczy, że w ogóle ally nie spotkam na war mode on? Czy z innych realmów ktoś będzie żeby zbalansowało?
- 1
@Piotrp7: w skrócie, od bfa nie ma już serwerów pvp i pve, sa normal i rp to czy chcesz brać udział w world pvp czy nie określa war mode, w skrócie wszyscy gracze z war mode są wrzuceni do 1 sharda, a ci bez do drugiego nie działa to w głównych miastach etc. więc grając na draenorze możesz trafić akurat na shard gdzie są alluchy z argent dawn etc.
@Piotrp7: Serwer oznacza tylko wspólną ekonomię na auction house. Łatwo można skakać między serwerami w celu zrobienia q za pomocą addonów.
0
Battle for Azeroth czyli jak manipulować widzem

Battle for Azeroth jest jednym z najlepiej zrobionych cinematiców...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
jak sądzicie?
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
kiedy wypuszczą Shadowlands?
- Lipiec 1.9% (1)
- Sierpień 11.5% (6)
- Wrzesień 15.4% (8)
- Październik 5.8% (3)
- Listopad 23.1% (12)
- Grudzień 23.1% (12)
- Styczeń 7.7% (4)
- Luty 7.7% (4)
- Marzec 3.8% (2)
@psi_czloneg: Oby jak najpozniej xd nie zabilem jeszcze Nzotha i all m15
@psi_czloneg: jakie dwa? Nie da się jeszcze argusa solo? Normal chyba da sie
Mieli dać buffa i nie ma
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
@korporacion: Prawdopodobnie będzie po resecie w US, czyli po 16.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...























Poratuje ktoś jakimś goldem na DREANOR? Moge oddać na DEFIAS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)