Cześć, próbuję wrócić do wowa po wielu latach przerwy (skończyłem na Pandarii). Może ktos z Was gra (lub nawet jest jakaś wypokowa gildia) na Defias Brotherhood po stronie Hordy. Byłoby raźniej. Dawajcie znać. Nick w grze: "Trute". Pozdro!
#wow #worldofwarcraft
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo dawno nie grałem w #worldofwarcraft i mam takie pytanko. Jest jakaś klasa, która jednocześnie jest dobrym supportem i dps? Znajomy będzie grał po raz pierwszy i chciałbym mu trochę ułatwić rozgrywkę.
#mmorpg
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wbiłem lvl 91 i aktualnie mam tylko jeden dostępny dungeon do robienia, więc zanim mnie z nim połączy to pewnie wbije max lvl xD tak samo z zakładką raid finder, co przekrocze lvl 85 czy 90 to pokazuje mi coraz większy lvl do przystapienia do niego. Czy tak powinno być i potem mi się to odblokuje wszystko czy jak?
#worldofwarcraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak myslicie ile bedzie trzeba przynolific przy obecnym booscie zeby wbic 90-120? bless of wisdom + boost z RAFa (ziomek polecil mnie, ja zone, czy ten boost sie stackuje?), newcomer wiec nie mam heirloomow poza tymi dwoma co mozna kupic za gold :D zastanawiam sie czy wykonalne w ten weekend nie spedzajac calego przy kompie #worldofwarcraft #wow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#worldofwarcraft ogólnie to 52 resto druid i fury warrior na shazzrah szukają świeżutkiej gildii lub ludzi chętnych do przyszłych rajdowań. #wow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Pink: ja gram całkiem sporo od startu serwera, aktualnie mam już większość przedmiotów dla siebie skompletowanych, ale boję się o progres swojej gildii w Naxx, poza tym, fajnie byłoby się do kogoś odezwać czasem po polsku ;)
  • Odpowiedz
Hejka. Moglby ktos wypunktowac roznice pomiedzy wotlk a tym co jest na retailu? Pogralem chwile i mi sie spodobalo, aczkolwiek tez chcialbym sie dowiedziec co jest po drugiej stronie (zagralem chwile, wbilem 35lvl na dungeonach i rzucilem w p---u bo nie rozumialem mechaniki zupelnie).

Szukam jakiegos porownania, ale niestety nie moge znalezc. Jakimi prawami sie rzadzi retail? Slyszalem cos o braniu populacji z innego serwa na lfg i bg? Podobno rogue combosy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykoplayerSsie: o boi, dużo by pisać, BARDZO dużo.
-populacja. Nie do końca się w to wgłębiałem, ale rzeczy takie jak random dungi czy LFR masz ludzi z całego regionu
-tak, rogal teraz nabija combo pointy na sobie i działają jak normalne zasoby typu runy u DK
-na ten moment level scaling działa tak, że normalne krainy w EK i Kalimdorze skalują się od levela X do 60 więc możesz sobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Grał ktoś na serwerze Elysium? Jak z zywtonsocia i aktywnością graczy na nim?
A może są jakieś inne, popularniejsze i większe serwery do vannila?
#worldofwarcraft #wow #elysium
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xemioza: tu nie chodzi o to ze duzo graczy. Chodzi o to że multi miliardowa korporacja nie potrafi utrzymać w jednym zonie około tysiaca osob w 2020 roku a chcą robić podejście do otwarcia bram AQ które wg blizzarda było "najgorszym dniem zdrowia serwerów world of warcraft". Tak powiedzieli w filmie dokumentalnym Looking for Group. Akurat mój hordowy alt jest na low pop serwerze i STV całe było kompletnie zlagowane.
  • Odpowiedz
#wow #worldofwarcraft Gdzie ludzie zdobywają te wszystkie minuty? One są za raidy, achivmenty czy za realna gotówkę? Czy na dungeonach tez jest możliwość takowych dropnac?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FPmaster:

Gdzie ludzie zdobywają te wszystkie minuty? One są za raidy, achivmenty czy za realna gotówkę?

Tak, tak i tak. Źródeł mountów jest bardzo dużo i praktycznie wszędzie coś jest. Reptuacje. dungeony, raidy, achivmenty, pvp.
Polecam: https://simplearmory.com/#/ , pokazuje jakich ci brakuje i link do wowheada gdzie je zebrać. Poradniki Nexosa też są dość dobre, zwłaszcza na początek: link
  • Odpowiedz
@FPmaster: mountow w grze na chwile obecna jest chyba ~570 w tym z 30 których nie można zdobyć. Za gotówkę z blizzard stora jest ich może 10? resztę można normalnie w grze zdobyć niektóre farmi się latami i dalej nie ma
  • Odpowiedz