Wpis z mikrobloga

Doradźcie :P Mam ochotę pograć w WoWa. Grałem kiedyś trochę na privie Wotlk, a na początku BfA zrobiłem pierwsze podejście do retaila, które trwało jakieś 2 miesiące, po czym rzuciłem dodatek. Teraz jestem w rozterce - prawdopodobnie wrócę na Shadowlands, ale teraz jest jeszcze kilka miesięcy czekania i zastanawiam się co zrobić. Warto wracać do BfA w tym momencie, kiedy nie mam żadnej gildii i nie zrobiłem prawie wcale kontentu? Czy może lepiej iść na jakiś fajny priv w tym czasie (możecie jakiś polecić tak przy okazji :D)

#wow #worldofwarcraft
  • 23
@Nattana: no to na globalu jest looking for group / looking for raid i z automatu szuka. Jest też szukajka gdzie listują się teamy jak kogoś potrzebują, więc nie ma problemu, chyba że nie grasz healearem / tankiem ( ͡ ͜ʖ ͡) wtedy się dłużej czeka
@Nattana: Ja na Burning Legion nie narzekam, trochę spamu na czacie jest, ot tyle, ale czasami śmieszne rzeczy. Ponadto na tym realmie jest pełno polskich gildii i nie jest trudno znaleźć tę właściwą. Aktualizacja 8.2 bardzo dużo pozmieniała, 8.3 też sporo wniosła (np. całkiem fajny system Horrific Vision). Warto spróbować :)
@aircod: @Megawonsz_dziewienc: zawsze grałem na privie (nawet gdy miałem kasę), bo cieszyło mnie to, że tam nigdy nie było migracji na nowy dodatek i nie czułem, że tracę wszystko to, na co tak ciężko pracowałem :d dlatego nadal trochę sceptycznie podchodzę do retaila, ale z drugiej strony trochę to kusi :P

Gdzie Wy gracie?
@Nattana: @xzseba: #!$%@? głupot. Jest tyle aktywności w grze do zrobienia na aktualnym kontencie, nawet jeżeli nie jesteś semi- hardcore playerem.

- Story Ally
- Story Hordy
Achevement + Mount za to

Warto farmić warfronty, bo transmogi po bfa będzie ciężko farmić, jeżeli nie będziesz mógł solo się zapisać na to
Wyspy- mounty, dublony -> tak jak wyżej

Wizje- w shadowlandsach najpewniej nie będzie można już zrobić achevementów z nich
@xzseba: @ksmpol: Tzn nie wiem na ile się znudziłem, a na ile trochę nie potrafiłem się odnaleźć na retailu. Na privie wotlkowym, o ktorym wspominalem gralem przez wiekoszosc czasu z bliskim kumplem z rl. Potem tez sie posypalo :d Robilem jakis czas temu podejscie jeszcze raz i nawet wylevelowalem 2 postacie 80 lvl na 1x expie i na etapie gearowania tez zrobilem przerwe.