Hejka,
Jak grałem tylko w Battle for Azeroth, to warto pchać się na Classica? Aktualny content retaila już mnie trochę znudził. Nie grałem nigdy na starych dodatkach, więc nawet nie wiem z czym to się je. Nie chcę być zjedzony przez "starych wyjadaczy Wowa" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wow #worldofwarcraft #wowclassic
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako iż początkujący noob here, macie jakieś poradniki ew jakieś porady dla huntera BM? To znaczy jakie staty są najważniejsze przy doborze itemów itp
#worldofwarcraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lstr: Z ice-veins to się nie czyta, chyba że ktoś lubi w nieświadomości niszczyć sobie postać.
@FPmaster:
https://www.method.gg/guides/beast-mastery-hunter/playstyle-and-rotation - tu sobie poczytaj rotacje, oni wiedzą co mówią.
A jeżeli chcesz wiedzieć jakie statystyki, to najlepiej na bieżąco sprawdzać w oparciu o to co masz, do tego służy https://www.raidbots.com/simbot
Strona pokaże ci na podstawie twojego sprzętu w jakie statystyki powinieneś iść, pokaże też ile bijesz (teoretycznie), i jeżeli używasz
  • Odpowiedz
  • 0
#wow #worldofwarcraft czy podróż między lokacjami w WOTLK jest szybsza niż w Classicu (jakieś latające gryfy czy coś)? W Classicu spacer z ironforge do Westlands zajmuje mi ok 10 minut i ogólnie w-----a mnie to, że praktycznie wszędzie muszę łazić z buta xD (póki co low lvl here)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wsciekly_klapek_zawadiaka: Szczerze to nie pamietam od którego dodatku był biegający mount od 20lvl (chyba od Wotlk) na TBC jeszcze było od 40. Latanie po całym Azeroth weszło od Cataclysmu i wtedy tez pojawiło się więcej flight point na mapie dopiero
  • Odpowiedz
account wide recipy na legendary, world questy podczas lvlowania altów, zamiast na lvl capie. Coś czuję, że ten dodatek będzie najbardziej Alt friendly
#worldofwarcraft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mat1989: Sety nie wracają od 9.0, ale być może od 9.1 (pierwszy tier ich nie ma).
TF, WF, corruption i wszystkie inne wariacje RNG na itemach idą w końcu w odstawkę.
  • Odpowiedz
@mat1989: wyśmienicie - mam nadzieję, że tym razem Ion dotrzyma słowa, bo mam już dosyć spontanicznie pojawiających się socketów i niemożności zdobycia BiS gearu (bo zawsze może coś WF o te 5 ilvl). Z ostrożnym i umiarkowanym entuzjazmem do 9.0 podchodzę, ale póki co nie wygląda to źle.
  • Odpowiedz
Jaka jest szansa, że blizzard zwróci mi pieniądze za zakupiony godzine temu dodatek i abonament? Znajomy mnie namówił, a ta gra kompletnie mi nie siada, a ponoć mają dobry kontakt z graczami i takie akcje dla nich to codzienność, ale nie wiem jak naprawdę.
#worldofwarcraft
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n4rty: to kiepskiego masz znajomego :P do 20lvl można za free grać właśnie po to żeby przetestować, także szanse na zwrot są niskie.
  • Odpowiedz
warto kupić battle for azeroth teraz na promocji? wszyscy narzekają na tę ekspansję wiec nie wiem, teraz mogę i tak do 110 dobić max i nie mogę nawet raidów robić lepszych, czekać na shadowlands czy kupować?
#wow
#worldofwarcraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loxapine: zostało kilka miesięcy BfA - akurat na tyle czasu, żebyś na spokojnie zrobił sobie content z całego xpaka. Ja bym kupił, wbił kilka 120, na mainie zrobił wszystkie wątki fabularne i zrobił pathfindera, rajdy z całego dodatku, etc. Wracając teraz na pewno nie braknie ci rzeczy do roboty przed 9.0.
  • Odpowiedz