Warto zaczynać teraz gre na classicu? Dokładnie na shazzrah? Pykam sobie aktualnie w ff14 ale przydało by się też 2 mmo.
Stary hardcore raider który zaczynał przygodę od wotlka poradzi sobie na classicu? Serio taki toporny jest?
Boje się jedynie że levelowanie mi się szybko znudzi.
#wowclassic #worldofwarcraft #mmorpg
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krosser556677: I lock i hunter jest prosty bo zasadę ma ta sama - wysyłasz peta do tankowania xD Ale! Chociaż bardziej polecają huntera to jest tam sporo do ogarniania - żarcie dla peta, strzały, pamiętanie o wszystkim... DPS ma większy, ale Lock za to ma darmowego mounta na 40lvl, a golda możesz nie mieć na mounta szybko
  • Odpowiedz
Wiemy, że w SL zobaczymy w zaświatach parę zmarłych postaci jak Uther, Kael czy Draka (matka Thrala), kogo byście chcieli jeszcze zobaczyć? Z mojej strony
5. Arthas w The Maw - to jest niemal pewne. Obstawiam, że powiedzą, że po tym jak Blondas pozbył się nerzhula to się dogadał z Jailorem/Tym czymś i dlatego mordował. A po śmierci LK Jailor dogadał się z Sylvą
4. Garrosh w Maldraxxus/The Maw - ork który
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wow #worldofwarcraft
Kilka dni temu zacząłem przygodę w wowa. Nigdy nie mialem dużego doświadczenia w grach mmo rpg. Gram magiem po stronie hordy. Nie kierowałem się przy wyborze jakimiś symatiami dla danej frakcji bo nie jestem za bardzo zaznajomiony z lore świata. Grając krwawym elfem trafiłem do eversong woods i powiem szczerze, że początek był mocno średni. Questy typu zabij, znajdz i przynies nie zrobiły na mnie wiekszego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reshi: linii fabularnej nie mozesz olać dopiero na BfA. Tak to feel free. Na każdy nowy dodatek lecisz jak tylko pojawia się taka opcja, czyli quest wprowadzający. Nie rób danego dodatku do bólu, bo raz że szkoda czasu podczas lvlowania, a dwa - żeby mieć latanie na danych mapach to i tak czeka Cię farmienie reputacji i achivementów
  • Odpowiedz
468ilvl, balance druid. Robię na instancjach max. 55k overalla. Na kukle wyciskam ok. 65k, a na simie mam 62 więc rotacja raczej okej. Z movementem i mechanikami też nie mam problemu. Dzisiaj np. ani razu nie dostałem volcaniciem. Balance takie cyfry kręci czy coś innego może być problemem?

#worldofwarcraft
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może zadam głupie pytanie, ale jak się dostać do outland po raz pierwszy? oglądam poradniki i wszędzie albo są portale w origramm (których ja nie mam) albo coś robią z tabliczką na początku miasta, questa mam otwartego pod tytułem "warchief command to outland" i nie mam kompletnie pojęcia co zrobić zeby sie tam dostac. Lecąc zeppelinem dolatuje do alluchów w kingdom
#wow
#worldofwarcraft
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatni raz expiłem postać na wotlku, chce wrócić do wowa i mam pytanie jak długo +/- expi się postać do obecnego dodatku? PS. jaki ogólny gameplay? Da się grać czy nudy? #wow #worldofwarcraft
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki ten Cata Timewalking jest p--------y.
“Podskoczcie na koniec casta a pozniej schowajcie sie pod trojkat”
2 DEAD

Do tego te packi z healerami xd, no ale 1 insta = 1 lvl :p

#worldofwarcraft
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ArthasMenethil: @Noctis1: @Lstr: pamietam te HCki na starcie Cata, gdzie mana mi healem sperdalala w sekunde, ludzie probowali wszystko brac na AoE jak w Wotlk, wipy z Grim Batol snia mi sie do dzis. Oczywiscie wszystko w quest gearze z randomami xD. Wtedy do mnie dotarlo ,ze ta gra zabiera mi za duzo czasu i quitnalem na troche :p

Healem sie nie powinienes nudzic jak ludzie
  • Odpowiedz
Oglądam gameplaye z alfy i czy dobrze rozumiem, że teraz nie zaczynamy np. humanem w Elwynn Forest tylko jest zupełnie nowa startówka dla wszystkich, coś jak Rookgaard w Tibi?
#worldofwarcraft
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ah jestem naprawdę zawiedziony z powodu jak będą wyglądać Shadowlandsy. Jeżeli chodzi o rozgrywkę jest to cofnięcie się do początku tzw. Vanilla experience, a gra powinna się rozwijać, nie robić kroków do tyłu. To pozwoliło porzucić wszelką nadzieje na World of warcraft 2
#wow #worldofwarcraft
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cechinimuszyna: Mi się wydaję, że to będzie powtórzenie genialnego Legionu, albo chociaż jego namiastka. Z pokazanych dotychczas materiałów jestem dobrze nastawiony, oby tylko tego nie zepsuli
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: na pewno bez jakichkolwiek danych random z internetu jest w stanie to ocenić xD na jakiejś podstawie wykonują te ruchy to nie jest tak że ion w-------a się do biura i mówi jeb robimy lvl squish to jest korpo ich działania muszą być czymś poparte
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nigdy w życiu nie grałem Pvp, czekam na jakiekolwiek porady dla zielonego człowieka :D gram szamanem enchantment 41lvl, jedynym "trickiem" jakim znam to jest interupt z earthshocka :D widziałem jakiś filmik gdzie się ludzie bili na takiej jakby mapie i było ich tak całkiem sporo, arathi Basin bodajże? Od jakiegoś to jest pozooimu? Trzeba mieć ekipę czy można z randomami? No i dajcie inne ogólne porady, najlepiej dla szamana :D
#wow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kshishu007: apollo 2 twinstar w sumie jest jedynym wyborem bez kupowania przedmiotów za kasę chyba i z dużą ilością graczy. nie tak dawno otwarty, nadal bwd/bot jest progres
  • Odpowiedz
#worldofwarcraft wykupując abonament dostajemy dostęp do dodatków czy trzeba wykupić po kolei? Kiedyś za czasów WoD aktywowałem battlechesta i teraz kupiłem abonament i nie wiem czy muszę kupić legion itp czy tylko BfA?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach