@nairoht: nie jest to potwierdzone.

W sumie w TBC był hard cap dla aoe, a w Cata był soft cap, powyżej którego obrażenia były dzielone pomiędzy wszystkich wrogów.
  • Odpowiedz
Z tą scouting mapą w legionie to jest tak, że jak sobie na odwal wybrałem jedną krainę to nie mogę wybrać drugiej póki na tamtej nie skończe wątku głównego?
#worldofwarcraft
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thundercock: Nah, możesz robić nawet wszystkie jednocześnie jeżeli taki masz kaprys. Musisz po prostu albo usunąć ten quest, którego dostałeś od mapy z quest loga, albo wziąć taxi z Krasus' Landing, oddać ten quest i wrócić do Dala po kolejne wprowadzenie do innej krainy.
  • Odpowiedz
Dzień dobry. We wrześniu grałem sobie 30 dni gierki worgenem warriorem. Później nie przedłużałem czasu gry bo była ta afera. Teraz naszła mnie ochota na granko a że mam dużo czasu to planuje wrócić. Coś się zmieniło od września? Mam kupiony dodatek coś tam azeroth. Słyszałem że wychodzi nowy. Zmienia się jakoś drastycznie gameplay dla totalnego nooba?
#wow #worldofwarcraft
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eloss: Która afera? Akurat wtedy chyba nie było żadnego dymu.

Jak nie wbiłeś 120, to tak naprawdę niczego jeszcze nie widziałeś. WoW skupia się wokół end-gejmu, ergo musisz wbić max level, żeby zobaczyć co i jak. Dobry czas by wrócić: masz teraz exp zwiększony o 100%, więc szybko dobijesz do 120 i będziesz mógł zobaczyć o co z tym WoWem właściwie chodzi :)

A że masz content z całego dodatku
  • Odpowiedz
@wlodi0412: E, to spokojnie dasz radę 5 masek obskoczyć. W sumie nie wiem czemu jako bala masz akurat z Rexxarem problem tbh. W ret OG zrobiłem na 461, ale SW dopiero na 468 (i to ze swapem do holy na Allerię). Taki DH, Arms, albo BM też pewnie mają easy mode przy niższym gearze.

Pamiętaj, żeby mieć w bagu [K'Bab], bębny, flaski i poty - warto parę stów wyrzucić, bo
  • Odpowiedz
  • 1
@Lstr Ja wiem, że to powinienem easy zrobić. Tylko po prostu bardzo głupie błędy robiłem. Pullowałem za dużo na low HP i paliłem resa, itd.
  • Odpowiedz
Przez 2 miesiące nie widziałem się z niebieskim.

Na pierwszym raidzie po spotkaniu #worldofwarcraft mi powiedzieli że dużo bardziej byłem rozluźniony i wesoły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Siemien załóż sam grupę. Lidera nikt nie wywali ;) Dodaj opis w stylu "noob run" albo "chilli run - have patience". Czasami dołączam mainem do takich grup for fun, bo healowanie ich to większe wyzwanie niż +15 z dobrą grupą :) M możesz iść na 380, a klucze od 400 w górę. Ale jeżeli chcesz pugować i jesteś dpsem, to wiedz że nawet na +2 w kolejce stoją ludzie z ilvl
  • Odpowiedz
Jak chciałabym poprawić znajomość lore uniwersum to co zrobić poza przejściem w3? W wowa mi się nie chce za bardzo grać, bo mój chłopak nie ma czasu i musiałabym sama.


@lilmonix3: ten pan, cała playlista:
Atreyu - > Jak chciałabym poprawić znajomość lore uniwersum to co zrobić poza przejśc...
  • Odpowiedz