@NieWartooo: To ja mam lepiej, jak oglądam jakieś dziennikarki TVN robiące jakieś materiały na temat prawa, to czuje się jakbym czytał komentarze wykopków na ten sam temat xD

Ten sam poziom manipulacji co w "znaleziskach" o łamaniu prawa przez pisiorów na głównej.
  • Odpowiedz
Pamiętaj […] o tej linii podziału, która odgranicza rzeczy twoje od nie twoich.
(Epiktet, Diatryby, II.6)


Wszystko, co istnieje, i wszystko, co się dzieje na świecie, możemy podzielić na dwie grupy: to, co od nas nie zależy, i to, co zależy. Niezależne od nas jest to, co jest zewnętrzne wobec nas i naszej woli, a więc pogoda, polityka międzynarodowa, myśli innych ludzi, nasz status społeczny, a także nasze zdrowie i życie. Zależy od
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kadetPirx: Przepraszam, ale nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem "Niezależne od nas jest to, co jest zewnętrzne wobec nas i naszej woli, a więc (...) nasz status społeczny, a także nasze zdrowie i życie". Rozumiem przesłanie, ale przykłady są dobrane bardzo kiepsko.
  • Odpowiedz
@kadetPirx: "Wobec rzeczy niezależnych powinniśmy być obojętni, nie przejmować się nimi i nie troszczyć się o nie – powinniśmy je uważać za nieistotne."
Powinniśmy być obojętni, nie przejmować się i nie troszczyć o swoje zdrowie i życie?
  • Odpowiedz
#wrogowiewolnosci #libertarianizm #liberalizm #wolnosc
Przerażające 188 plusów na opinie że kobieta nie powinna wygrać wyborów miss nie ze względu na wygląd ale na to że urodziła się w niewłaściwej kulturze, prawdopodobnie wierzy w nie tego boga co trzeba, a jej skóra jest ciemniejsza.
Ktoś z przekory i dając do myślenia napisze coś w stylu "Polki a zwlaszcza katolickie polki nie powinny wygrywać wyborów miss"
Generau-armii-progresywnej - #wrogowiewolnosci #libertarianizm #liberalizm #wolnosc
...

źródło: comment_YQRNIJCqyesbjrP2D0pqszLwYIlaAg9C.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego ludzie mają problem z tym że inni są grubi?
Dzisiaj czytam "j-----j sie nawet nei chcialo pare przysiadow dziennie robić". No może nie chciało, to jakiś obowiązek? Trzeba podporządkować się trendom w stadzie? Niekórzy się zachowują tak jakby inni mieli być estetycznym dopełnieniem wizerunku świata, żyli tylko po to żeby innym się podobać...
#wolnosc #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach