Wpis z mikrobloga

No #!$%@? jak z "pomordowanymi kibicami na stadionach" gdzie też #!$%@? się zabijali o punkty od prostego ludu. #!$%@? populiści.


@iAmTS: Brawo, właśnie odkryłeś mechanizm działania kalekiego systemu jakim jest demokracja. Gadasz rozsądnie - nie przekraczasz nawet 3%. Gadasz coś o Hitlerze - słupek rośnie, są szanse na przekroczenie progu.

Korwin tylko dlatego nie wygrywa, bo nie obiecał większości społeczeństwa zasiłku tak jak PiS lub PO.
@Mywave: ahhah chyba żartujesz sobie. Co do pierwszego to nawet nie będę za ciebie googlował, a o balonikach wynoszących różne rzeczy do stratosfery to słyszał? Poza tym dykteryjki na temat wynalezienia wślizgu czy używanie archaizmów w stylu "szachy dla debili", które powodują, że myślący człowiek zaczyna się zastanawiać nad świadomością obecnych czasów tego człowieka?
nie, nie wygrywa bo przez negowanie ocieplenia klimatu czy misji kosmicznych wychodzi na idiotę w oczach nie tylko prostych ludzi, ale i inteligentnych


@iAmTS: Dziwne, bo ja zwykle w swoim otoczeniu słyszałem (od osób biorących udział w wyborach) "a bo on kobiet nie lubi", "niepełnosprawnych obraża", "wariat jakiś" - czyli jedynie opinie oparte na kłamliwych przekazach mediów. Nic, a nic o zmniejszeniu podatków, ograniczeniu socjalu, sprywatyzowaniu niewydolnej państwowej służby zdrowia. Ich
@wolodia: Nie. Góra partii ma w dupie merytorykę i sprawne działanie struktur nimi się zajmującymi. Osobiście żadnych pieniędzy nie chce ale fakt, że mając kilkanaście milionów partia nie chce nawet prawnie nakazanych 5% dotacji przeznaczyć na działania programowe powoduje, że swojego wolnego czasu nie mam zamiaru poświęcać dla nich.

Mam jeden projekt, który w kwietniu będę realizować ale z kim jeszcze nie wiem. Może z nimi, może z N. może z
@ratlerke245: ok, ale bałbym się, że starcowi i jego przydupasom odwali i zupełnie zapomną o tym co mówili o gospodarce w obliczu najróżniejszych problemów z którymi przyszłoby im się zmierzyć. Do tego żeby sobie poradzić musieliby być również dobrymi politykami, szczerymi ludźmi i przede wszystkim z czystymi intencjami. Wipler ich z pewnością nie ma, zbyt duży koniunkturalista. Korwin sam to potrafi tylko gaworzyć.

Gdybym jeszcze wierzył w wielką inteligencję to może