@winsxspl: skakanie nie przeszkadza, a raczej jego brak, a ograniczenia są z powodu, że to było budowane na silniku z bioware, tym samym, na którym działało neverwinter nights, aurora chyba się nazywał.
  • Odpowiedz
@josedra52: Mówisz o gameplay czy o kwestiach graficznych? Jakiś rok temu przechodziłem dwójkę i jak dla mnie najgorzej wypadały wizualia, przede wszystkim postacie, sam gameplay był całkiem przyzwoity jak na wiek gry.Na nexusmods są do pobrania tekstury upscalowane do 4k, zarówno otoczenia jak i postacie, mod na zwiększony zasięg rysowania i mod dodający hbao+ poprzez cofing w nvidia profile inspector. Najlepiej zobacz co jest najbardziej popularne (sprawdzone) i co ci
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: lektor który udzielał głosu geraltowi (i roche'owi w w2 i w3) umarł rok temu albo dwa lata temu. Nie wiem jak z resztą aktorów ale całe te słuchowisko to stary projekt, wieża jaskółki już była nagrana parę lat temu conajmniej tylko mieli problemy z wydawnictwem czy czymś tam
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: Przede wszystkim on był problematyczny, bo był fanem, przeczytał książki i grał w gry.
Najgorzej, że on rzeczywiście się starał i chciał żeby coś było zrobione dobrze.

To co zrobili z tym serialem to w najlepszym przypadku bardzo luźna inspiracja materiałem źródłowym.
  • Odpowiedz
@lojawyk: to jest w ogóle hit co odwalili te beztalencia z netlixa. Mieli gotowy material na kilkusezonowy serial fantasy. Dostali ogromny budżet. Dodatkowo niedawno skonczyla się hitowa Gra o tron, wiec zapotrzebowanie było. Główną rolę w serialu grał znany i lubiany aktor, ktory dodatkowo jest fanem uniwersum. Co może pójść nie tak, mozna było zadać pytanie xD tymczasem netflix wziął do projektu ludzi bez doświadczenia, ktorzy na koncie nie mieli
  • Odpowiedz
"The Rats: A Witcher Tale" | Data premiery filmu osadzonego w świecie "Wiedźmina"

"The Rats: A Witcher Tale" to nowy spin-off "Wiedźmina", który początkowo był planowany jako nowy serial osadzony w tym samym świecie.

https://upflix.pl/aktualnosci/the-rats-a-witcher-tale-data-premiery-filmu-osadzonego-w-swiecie-wiedzmina-2025-09-21?utm_source=wykop.pl

#
upflixpl - "The Rats: A Witcher Tale" | Data premiery filmu osadzonego w świecie "Wie...

źródło: g0ubzfxwsaatcov

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#netflix #wiedzmin #witcher #seriale
Po abominacji którą zobaczyłem w 2 sezonie dałem sobie z serialem spokój i trzeciego już nawet nie tykałem, ale tutaj muszę przyznać że Liam Hemsworth nie prezentuje się źle. Tylko co z tego, skoro nadal serial prowadzi ta sama showrunnerka, która urwała kurze złote jaja, bo inaczej nie można nazwać tego co zrobili z tym serialem. Niech ten serial zdechnie
Krs90 - #netflix #wiedzmin #witcher #seriale
Po abominacji którą zobaczyłem w 2 sezon...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: nikomu praw nie sprzedadzą, bo oni zniszczyli tę markę, więc nikt ich nie kupi, możesz się spodziewać, że jeśli coś się ruszy w tym uniwersum, to pewnie dopiero za kilkanaście lat, jak już wszyscy zapomną o tym guanie (mówię o ekranizacjach)
  • Odpowiedz
  • 1
@Hakax: Hej! Jedyna fizyczna wersja Gwinta, która powstała przed tą, to limitowane wydanie podzielone na dwie części, dołączone do kolekcjonerek DLC “Serca z Kamienia” oraz “Krew i Wino” do Wieśka 3.
  • Odpowiedz
  • 2
@Dudek_k no w Moja Półka wchodzisz na książkę i tam masz po prawej poniżej Słuchaj i Przejdz do półki pobierz na dysk. Ściaga się jako jeden plik mp3 ale z plikiem .cue i progeamem audioteki dzieli ci na rozdziały.
  • Odpowiedz