Przegladam sobie stare wpisy jak sie okazalo ze #netflix bedzie robic #wiedzmin i ze jeszcze jednym z producentow ma byc Bagiński. Ale to była podjarka, ze z duzym budzetem ktos zrealizuje to zajebiste polskie uniwersum, ze juz gra o tron moze sie bac, bo nadchodzi potezny serial fantasy xD

2 lata pozniej troche sie zdziwilismy xD

#witcher
yahoomlody - Przegladam sobie stare wpisy jak sie okazalo ze #netflix bedzie robic #w...

źródło: temp_file987419551326416684

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: panie, ale ty się urodziłeś wczoraj?
Gramy tam gdzie możemy więcej zarobić. To czy Wiedźmin jest z Polski, z Niemiec, z Azerbejdżanu czy z Saturna ma guzik do rzeczy.
Nikt tu na nic nie pluje, to się nazywa biznes
  • Odpowiedz
@michalxd21: widać w Niemczech lepiej schodzą? Albo są większe obiekty?

Z jakiegoś powodu model biznesowy zgadza im się w taki a nie inny sposób.
Serio uważasz, że ktoś pomyślałby "a, zarobie mniej, ale przynajmniej napluje na Polske ojczyzne Wiedźmina i specjalnie zrobie tam mniej koncertów"?
  • Odpowiedz
Podszedłem do 4 sezonu z otwartą głową, bez uprzedzeń wywołanych poprzednimi sezonami. No ale jakby na to nie spojrzeć - ten serial jest po prostu zły. Jak mając gotowy scenariusz, zbudowany świat, cały artwork zrobiony w grach i można było tak zepsuć tę historię?

Plusy:
- Liam jest lepszym Wiedźminem z książek niż Cavil.
- Laurence naprawdę dobrze zagrał Regisa.
- Bonhart jest... ok?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak Ty, ale ja już czuję w powietrzu chaos. Nie ten, co po trzecim kuflu i nie ten, co w ekipie, gdy MG mówi „rzucaj na inicjatywę” - tylko magiczny, pierwotny, wiedźmiński chaos, co aż kipi w powietrzu.

Zanurz się w zapiskach zbiegłej dziekan Glynnis var Treharne i zobacz, co się stanie, gdy magia wymknie się spod kontroli.
-> https://rgfk.pl/podrecznik-the-witcher-rpg-ksiega-chaosu/62471.html

#rpg #gry #wiedzmin #
RGFK_PL - Nie wiem jak Ty, ale ja już czuję w powietrzu chaos. Nie ten, co po trzecim...

źródło: Produkt (30)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojarzycie jakieś inne adaptacje gdzie autorzy dopisali sobie do fabuły fanfic, który totalnie, totalnie, absolutnie nie miał nic wspólnego z materiałem źródłowym? Nie mogę sobie nic takiego przypomnieć.

Były we Władcy Pierścieni elfy w Helmowym Jarze, których nie było w książkach, ale to było dopisanie postaci do istniejącego wątku.

Było pomieszanie z poplątaniem wątków w Kole Czasu do Amazona (tu jeszcze całości nie ocenię bo wszystkich książek nie przeczytałem) gdzie postacie były
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amamoh: mi się podobał ten fragment, lubie takie chwilowe odejścia od powagi i zabawę formą, zwłaszcza, że była to opowieść Jaskra z jego perspektywy, więc pasowało to do jego osoby, przecież on tak świat może widzieć na co dzień xD
  • Odpowiedz
Oglądali nowy sezon Wiedźmaka? Co myślicie? Jako wieloletniego fana wiele rzeczy mnie oczywiście wnerwiło ale chyba już nie tak bardzo jak poprzednie sezony. Największe szoki czyli czarne elfy i driady itp. mamy za sobą. Poza tym 4 sezon wydaje mi się że nie odjechał od książki aż tak daleko jak poprzednie. Owszem tempo jest zupełnie dziwne, dodane jakieś zbędne walki z upiorem, zupełnie z czapy walka z "team" Vilgerortz(!!!). Chyba najgorszy badtrip
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem teraz, czy jako 4 sezon tak się przyzwyczaiłem do tej ujni


@variat: tak właśnie jest. Po prostu nikt już nie ma żadnych wymagań i jakikolwiek przebłysk pokazuje, że gdzieś tam w głębi, daleko stąd, była szansa na dobrą ekranizację.
  • Odpowiedz
  • 0
@11mac11: Przy ich skrótach i ogólnej zmianie fabuły, to 2 ostatnie tomy mogą zmieścić w 1 sezonie i O ILE fabułę skrócą starając się naprostować swoje krzywe wizje to i tak nie będzie źle. Jeszcze inaczej: jeśli zachowają spójność względem 4 sezonu, zapominając poprzednie błędy. Gorzej jak się bardzo uprą, że ma być po ichniemu choć ja wierzę że nie będzie aż tak źle.

Największe szoki czyli czarne elfy i
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach