Chcieliśmy dobrze, robimy źle
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Albo woda i chleb, albo szczyt #wieza Eiffle'a
Senti jaki jest każdy widzi i ciężko o nim powiedzieć coś pozytywnego, ale raper to jest z niego zajebisty.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

źródło: comment_aYgCvmJ2aWhluJrk0Pyiq3zk9LXmen0k.jpg
Pobierz1

Blisko centrum, z dala od codziennego życia. Zapomnij o codziennym życiu i ciesz się z nami małą i wyjątkową przerwą. Ożywimy Twoje zmysły: zasmakuj przyjemności naszej kuchni. Poczuj zapach róży w parku. Rzuć okiem na barok architektury. Posłuchaj natury wokół siebie.
z8

Wybuch o 2:50
z
źródło: comment_Ickj1AUUhynMXbMsZ9yV4S23Vwlp1gHO.jpg
Pobierz1

Berlińska wieża telewizyjna (Berliner Fernsehturm) to najwyższy budynek w Niemczech i drugi najwyższy budynek w Unii Europejskiej. Ma 368 m wysokości.
z
źródło: comment_jV0UY5zw410A5B5KZF53rjpcjmdI3lPK.jpg
Pobierz
źródło: comment_p5OseSBf66fcT2Z4egPnHbwoK6DB01wP.jpg
Pobierz
źródło: comment_ppNdBljnBpiCcyHnpXSKZhwjFbAK52ed.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
14

Każda wieża uzbrojona będzie m.in. w kamerę termowizyjną i cyfrową oraz dalmierz laserowy. Przydałyby się jeszcze zasieki z drutu kolczastego.
z3

Najbardziej charakterystyczny i znany obiekt architektoniczny w Europie (a może i na świecie)? Wiele osób odpowie pewnie: Wieża Eiffla. Podejrzewam, że trudno znaleźć osobę, która nie rozpoznałaby tej konstrukcji.
z4

"Oto wieża dla jerza" – to tytuł jednego ze zwycięskich projektów, które miał być zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego, w Tarnobrzegu w bieżącym roku. Wieże jednak nie powstaną, gdyż prezydent miasta po konsultacjach z ornitologami, postanowił zmodyfikować projekt i
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Mirki mam wieżę JVC UX-G68 i coś wczoraj się popsuło.
Mianowicie włącza się i zaraz wyłącza po jakiejś sekundzie wydając charakterystyczny dźwięk.
Wszystko świeci na panelu, więc nic chyba nie spaliłem.
Co to może być?
Bo bo tego gniazdka było podłączony tez kompter, wiatrak, lampka no i z nimi wszystko gra.
Oddałem do serwisu jutro może poweidzą co się stało.
Ale chyba nic takiego bo jednak się świeci.