Wpis z mikrobloga

KONKURS - do wygrania 2 książki "Wieża", których akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym Wrocławiu 20 lat po wojnie nuklearnej. (Uniwersum Metro 2033)

Co musisz zrobić:
1. Zaplusuj ten wpis
2. Napisz w komentarzu tego postu dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać tę książkę

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy dzisiaj o 21.00 2 naszym zdaniem najlepszych odpowiedzi
na pytanie konkursowe i właśnie tym osobom rozdamy ksiażki Roberta J. Szmidta

_
#wroclaw #konkurs #metro2033 #otchlan #rozdajo #wieza #ksiazki #fantastyka #kochamwroclaw
KochamWroclaw - KONKURS - do wygrania 2 książki "Wieża", których akcja rozgrywa się w...

źródło: comment_ppNdBljnBpiCcyHnpXSKZhwjFbAK52ed.jpg

Pobierz
  • 137
2. Napisz w komentarzu tego postu dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać tę książkę


@KochamWroclaw: facebookami mi tu pachnie, a tego ja nie lubię...

No ale i tak powinienem ją dostać, bo lubie te klimaty i w tym momencie nie mam nic do czytania :/
@KochamWroclaw: Miałem kiedyś kolegę z którym pojechaliśmy w góry(nie, to nie był młody Albert Einstein), zwiedzaliśmy z różowymi kilka dni a podczas powrotu okazało się że wracamy różnymi pociągami. No nic, trudno, my przez Wrocław a oni mieli jechać jakoś inaczej. Jako że we Wrocławiu mieliśmy 4h czasu na przesiadkę to poszliśmy do zoo, obczailiśmy zwierzęta i pojechaliśmy w dalszą trasę. Książkę bym chciał bo lubię czytać.
@KochamWroclaw: Czytałem "Metra" Głuchowskiego, podobało mi się umiarkowanie (sporo zmarnowanego potencjału, moim zdaniem), ale znając dryg polskich autorów do fantastyki, sądzę, że mogli z tematem poradzić sobie lepiej. Niestety nie miałem jeszcze okazji przeczytać niczego z "Uniwersum", po lekkim rozczarowaniu "Metrem" te pozycje spadły na nieco dalszą pozycję na liście zakupów. Natomiast chętnie się zapoznam z wrocławskim "Metrem", jeśli wygram ( ͡° ͜ʖ ͡°)