Uwaga, można sobie trochę pomarzyć mirki (ʘ‿ʘ)
Myśleliście kiedyś, co zrobilibyście z wygraną, powiedzmy 10mln, 25mln czy podobną w totolotka?
Pójdźmy o poziom wyżej.
Wyobraźcie sobie, że macie nieograniczoną ilość pieniędzy w jakieś mocnej walucie. Dosłownie centyliardy
Myśleliście kiedyś, co zrobilibyście z wygraną, powiedzmy 10mln, 25mln czy podobną w totolotka?
Pójdźmy o poziom wyżej.
Wyobraźcie sobie, że macie nieograniczoną ilość pieniędzy w jakieś mocnej walucie. Dosłownie centyliardy

























mam konto bankowe w trzech bankach, tylko w mbanku korzystam z dwoch kart - VISA i Mastercard.
Teraz pytanie do znawcow (preferuje mbank) - ktora karta najlepiej placic zblizeniowo? Czytalem, ze mastercard, gdyz ma lepszy przelicznik.
Tylko jedno ale - nie lepiej zakupic Karta Visa Classic eMAX EUR - do konta walutowego ? I ta karta placic zblizeniowo? - to moj preferowany sposob platnosci (przy wyciaganiu kasy z bankomatu to