Czołem Mirki,
Pod koniec miesiąca wybieram się do Portugalii i zastanawiam się co mi się będzie bardziej opłacać wymienić pieniądze w normalnym kantorze czy kombinować i zakładać konto walutowe w mBank i działać na tej podstawie? Ktoś może ostatnio miał taki dylemat?

#banki #waluty #podroze
Jak tam cebulion, leci w dół? Nawet człowieku nie wiesz, że zarabiasz coraz mniej i niedługo wyjazd na zachód na wakacje to znów będzie tylko dla elity. Moody zdejmie rating 13 maja i lecimy na 4.80 za euro. Ale #!$%@? tam, cebulion utrzymany, Wanda nie chciała Niemca i nierzucim ziemi skąd nasz ród. A Słowak siedzi i rechocze z Januszy zarabiających w śmieciowej walucie, która dołuje. Byliście kiedyś na Ukrainie? To uczucie,
@Twardy__twardziel: Gdzie tak napisałem? Kisnę z twojego myślenia, możesz mieć silną walutę i jechać na wspólnym europejskim wózku, ale mieć #!$%@?ą gospodarkę jak Słowacja albo Litwa i zarabiać grosze, żyć w nędzy i nie mieć narzędzi do wyjścia z niej. Twoje "stać na wszystko" to wóda i fajki, super. xD