Wszystko
Wszystkie
Archiwum
202
Frankowicze wygrali w sądzie z mBankiem

- 68
- #
- #
- #
- #
- #
14
Chcą zdelegalizować kredyty we frankach!

- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
ciemnogród xd
- 1
3
Waluty w Europie - na jednej mapie.

- 1
- #
- #
- #
- #
- 1
@pustalka chyba że mi podała od razu 3,8 3,58 to by wyjaśnialo
- 0
@mozeglupiemozenie:
Musiał ci źle podać na chwile obecną najniższe kursy(a do tego kantory internetowe czy te w banku bądź fizyczne dodają jeszcze swoją prowizję):
skup 3,8260(kupują od ciebie)
sprzedaż 3,8285(sprzedają tobie)
a tutaj w liderzewalut: https://liderwalut.pl/kursy-walut/kurs-dolara
Musiał ci źle podać na chwile obecną najniższe kursy(a do tego kantory internetowe czy te w banku bądź fizyczne dodają jeszcze swoją prowizję):
skup 3,8260(kupują od ciebie)
sprzedaż 3,8285(sprzedają tobie)
a tutaj w liderzewalut: https://liderwalut.pl/kursy-walut/kurs-dolara
- 3
- 2
- 3
konto usunięte via iOS
- 2
- 1
@konsumpcjusz: A nie wiem, walultomatu nie znam. Osobiście kożystam z transakcji społecznościowych i jestem zadowolony. (ale też nie spędzałem godzin na porównywaniu z konkurencją)
- 1
@konsumpcjusz: w cinkciarzu nie masz żadnych opłat, wszystko jest "zawarte w kursie" gdy u nich wymieniasz.
- 7
Kto wypłacając pieniądze z #bankomat za każdym szarpie za wszystkie dzyndzle w miejscu gdzie się wsuwa kartę, próbuje podważyć klawiaturę, patrzy czy nie ma przylepionej kamerki nad klawiaturą, i zasłania ręką przy wpisywaniu pinu? Czy tylko ja mam taką chorą obsesję? :) #banki #bankowosc #waluty #skimming #hacking
- Dexter
- WolfSky
- kokus
- lewacka_hipokryzja
- Bresiu
- +2 innych
@chuckmls: Normalna sprawa przy skimmerach. Od dawna *jki mogą drukować takie w wielkości całej płyty czołowej bankomatu. Wtedy trzęsiesz całym :D
- 0
@przepelnieniebuforu: dzięki za info, teraz to już w ogóle jak na debila będą na mnie patrzeć
@teti: o dzięki, jest to jakiś trop
- 1
- 2
Mirasy gdzie najtaniej w #krakow wymienić złotówki na hrywny? Jedziemy na weekend do #lwow i wiem, że najtaniej będzie wymienić na miejscu, ale chciałem wymienić trochę już tutaj żeby mieć na wszelki wypadek.
I w sumie jak już wołam to macie jakieś protipy na taką wycieczkę? :)
#ukraina #uah #waluty
I w sumie jak już wołam to macie jakieś protipy na taką wycieczkę? :)
#ukraina #uah #waluty
@Sebeq92: w centrum Lwowa przy Teatrze jest taka alejka utworzona przez drewniane stragany. I tam ludzie sprzedają swoje wyroby typu nalewka. Często częstują żeby zachęcić do zakupu. I jak tak przeszedłem po tych wszystkich straganach to w sumie nic nie kupiłem a się #!$%@?łem :D Polecam
#sekretykuzniara
#sekretykuzniara
- pilot1123
- kws77
- ScrepT
- Pieron
- CzystaMaestria
- +2 innych
Kolego ale po co wiesc drzewo do lasu .... 24 h 7 dni w tygodniu przy samej granicy masz cala mase kantorow :) 1PLN = 6.50 - 7 UHA
Jak tam cebulion, leci w dół? Nawet człowieku nie wiesz, że zarabiasz coraz mniej i niedługo wyjazd na zachód na wakacje to znów będzie tylko dla elity. Moody zdejmie rating 13 maja i lecimy na 4.80 za euro. Ale #!$%@? tam, cebulion utrzymany, Wanda nie chciała Niemca i nierzucim ziemi skąd nasz ród. A Słowak siedzi i rechocze z Januszy zarabiających w śmieciowej walucie, która dołuje. Byliście kiedyś na Ukrainie? To uczucie,
@Twardy__twardziel: Gdzie tak napisałem? Kisnę z twojego myślenia, możesz mieć silną walutę i jechać na wspólnym europejskim wózku, ale mieć #!$%@?ą gospodarkę jak Słowacja albo Litwa i zarabiać grosze, żyć w nędzy i nie mieć narzędzi do wyjścia z niej. Twoje "stać na wszystko" to wóda i fajki, super. xD
A z jakiej paki ceny mają być niemieckie?
@Twardy__twardziel: #!$%@? bo ceny towarów już są. Ewentualnie co najwyżej minimalnie niższe.
A tak poza tym















#waluty #wymianawalut #finanse (?)
jakiś dziwny ten wykres