Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: HFdJam7WIAI0JGm
Pobierz- 145
2
90 minut od końca świata

Trump zagroził zniszczeniem całej cywilizacji. Świat zaakceptował to jako negocjacje.
z- 5
- #
- #
- #
@GabrielOcello: proszę opuszczaj te negocjacje, przecież trump i tak nic nie zrobi, śmiało zmieścisz się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Pentagon wyciąga wnioski z wojny. Drastyczny wzrost zamówień na kluczowe pociski

Najnowszy wniosek budżetowy Pentagonu na rok fiskalny 2027 zakłada bezprecedensowy wzrost zamówień na dwa kluczowe typy pocisków rakietowych. Planowane zakupy mają na celu nie tylko uzupełnienie uszczuplonych zapasów, ale także przygotowanie amerykańskich sił zbrojnych na potencjalne wyzwania
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@prawda_w_moskwie: zięcia na haku ma powiesić przed białym domem? Przecież to jest taka klika, że wujek netanjahu jak latał do usa to u kushnerów na chacie spał.
- 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vinizius: r-------i nas bez mydła w tym 39' Dziwnie się czyta historie WWII, Tam front od zachodu po wschód europy przetoczył się przez 5 lat. Potężne bitwy pancerne, desanty itp. A na ukrainie od 4 lat mamy praktycznie niezmienioną linię frontu i bity o muchopiździszewsk albo inny Gównodar.
@Vinizius:
i jeszcze wyśmiewają Francuzów, którzy w swojej historii stoczyli najwięcej bitew XD
i jeszcze wyśmiewają Francuzów, którzy w swojej historii stoczyli najwięcej bitew XD
- 2
źródło: 1000016801
Pobierz- 7
Państwo z najsilniejszymi regulacjami giełdowymi na świecie. Gdzieś gdzie są dedykowane służby do walki z insider trading. No, ale jak jesteś Trumpem, jego synem lub kolegą, to nie ma insider trading. To pokazuje jakim scamem jest cała ta giełda i amerykański system.
Zresztą zawsze tak myślałem. Bo co ma fundusz hedgingowy z Nowego Jorku vs firma anonimowego Chińczyka, który posiada fabrykę w Shenzen? Jak system rypnie, ktoś zrobi spekulację wojenną, to Chińczyk
Zresztą zawsze tak myślałem. Bo co ma fundusz hedgingowy z Nowego Jorku vs firma anonimowego Chińczyka, który posiada fabrykę w Shenzen? Jak system rypnie, ktoś zrobi spekulację wojenną, to Chińczyk
@luke-mat: Wy na prawdę myślicie ze on na swoje konto i nazwisko to robi ? Przecież to pewnie na jakiegoś słupa z alaski. Oni wiedza jak to zrobić żeby nie dało się tego udowodnić.
A jeżeli sie nie da udowodnić a są podejrzenia to może od razu wsadzać za to że coś siadło ? Tylko przegrywanie na gieldzie niech bedzie legalne.
A jeżeli sie nie da udowodnić a są podejrzenia to może od razu wsadzać za to że coś siadło ? Tylko przegrywanie na gieldzie niech bedzie legalne.
- 9
@typ_tego_typu: gdzie ci odblokują, skoro od kilku dni miała być i nic się nie działo. Dziwię się że USA nie atakuje
- 258
@GabrielOcello: Takie dane są publicznie dostępne? Da się obserwować to "konto" które robi takie zakłady? Chętnie pokopiuje takie ruchy
@GabrielOcello: już sie nawet nie muszą kryć
4
Pracownik magazynu nie dostal podwyzki , to podpalil magazyn w ktorym pracował

Oczywiście pochwalił sie tym na istagramie
z- 0
- #
- #
- #
- 40
"Nigdy nie złożyliśmy takiej obietnicy. Myślę, że Irańczycy myśleli, że zawieszenie broni obejmuje Liban, a tak nie było" - tak wiceprezydent USA J.D. Vance skomentował sprzeczne wypowiedzi USA i Iranu na temat warunków ogłoszonego dwutygodniowego rozejmu.
myślenia to w tym wszystkim jest chyba najmniej.
#iran #wojna #usa #psychiatryk #c---------------a
@reaction_c: co za dramat - ludzie piastujący najwyższe stanowiska w globalnym mocarstwie, a poziom kompetencji i organizacji jak z januszexu
co za dramat - ludzie piastujący najwyższe stanowiska w globalnym mocarstwie, a poziom kompetencji i organizacji jak z januszexu
@the_good_guy: no kto by się spodziewał xd
Wincyj patoprawicy i klaunów u władzy.
Zresztą już nie globalne mocarstwo xd Pax Americana już nie istnieje.
źródło: 61WBrQsFydL._AC_UF894,1000_QL80_
Pobierz- 64
@keep_it_real: daj link bo zaraz spadnie z rowerka XD
@keep_it_real: brzmi zupełnie jak ten taconafide
@keep_it_real: Budzisz lubi jezdzic i sie boi ze jak cos zle powie to go tam nie wpuszcza. Z calej ekipy Bartosiaka on jest najbardziej irytujacy i przemadrzaly
@keep_it_real: 10 sekund wystarczyło, żeby zrozumieć gdzie siedzi ten człowiek- w dupie pejastych i jest mu przyjemnie.
Część irańczyków nie chce żadnych negocjacji.
Wśród zwolenników Islamskiej Republiki wybucha ostry wewnętrzny konflikt w sprawie zawieszenia broni.
Wielu otwarcie nazywa negocjacje i zawieszenie broni „zdradzieckimi” i „upokarzającymi”, argumentując, że reżim musi skonfrontować się z Izraelem i Stanami Zjednoczonymi, zamiast iść na kompromis.
Ta

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
tylko nasz kraj nie wspiera okolicznych terrorystów(np Rosji) nie wypowiada się publicznie, że chce zniszczyć jakiś kraj (np. Ukrainę)
@spinaczel: z tym to bym polemizował bo jest od groma troglodytów w Polsce którzy chcieliby najechać na Ukrainę i anektować Lwów przy współpracy z Rosją xD I takie ruchy mają coraz większe poparcie społeczne w dobie narastającej idiokracji xD
Małpa z nożem #usa
źródło: 1000038403
Pobierz

























Wyobrażacie sobie taką sytuację z jakąś prawdziwa potęgą światową, np. USA?
USA zaczyna atakować państwo 100x mniejsze od siebie, np. taki Iran
- Iran niszczy bazy wojskowe na bliskim wschodzie xd
- niszczy bombowce, samoloty AWACS
Iran oberwał dokumentnie po marynarce, lotnictwu i infrastrukturze, a jego jedyną możliwością odpowiedzi militarnej to walnie na oślep po sąsiadach. Trochę beka jak na kraj który przygotowywał się do tej konfrontacji przez 50 lat, a już w pierwszy dzień stracił naczelnika kraju i pół dowództwa wojskowego, gdzie USA wysłało jeden lotniskowiec