Rosyjska inwazja na Ukraine to jedno wielkie XD
Wyobrażacie sobie taką sytuację z jakąś prawdziwa potęgą światową, np. USA?

USA zaczyna atakować państwo 100x mniejsze od siebie, np. taki Iran
- Iran niszczy bazy wojskowe na bliskim wschodzie xd
- niszczy bombowce, samoloty AWACS
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@secs: Nie żeby coś, ale USAF i IAF zrobiły islamskiemu k---------i powrót do przeszłości, siłami jednego lotniskowca i żymiaństwana.

Iran oberwał dokumentnie po marynarce, lotnictwu i infrastrukturze, a jego jedyną możliwością odpowiedzi militarnej to walnie na oślep po sąsiadach. Trochę beka jak na kraj który przygotowywał się do tej konfrontacji przez 50 lat, a już w pierwszy dzień stracił naczelnika kraju i pół dowództwa wojskowego, gdzie USA wysłało jeden lotniskowiec
  • Odpowiedz
  • 83
@polock: ten kto kręci naszą symulacją stwierdził, że pooglądałby sobie Gwardię Szwajcarską n------------ą się z Marinsami
  • Odpowiedz
@Vinizius: r-------i nas bez mydła w tym 39' Dziwnie się czyta historie WWII, Tam front od zachodu po wschód europy przetoczył się przez 5 lat. Potężne bitwy pancerne, desanty itp. A na ukrainie od 4 lat mamy praktycznie niezmienioną linię frontu i bity o muchopiździszewsk albo inny Gównodar.
  • Odpowiedz
Państwo z najsilniejszymi regulacjami giełdowymi na świecie. Gdzieś gdzie są dedykowane służby do walki z insider trading. No, ale jak jesteś Trumpem, jego synem lub kolegą, to nie ma insider trading. To pokazuje jakim scamem jest cała ta giełda i amerykański system.
Zresztą zawsze tak myślałem. Bo co ma fundusz hedgingowy z Nowego Jorku vs firma anonimowego Chińczyka, który posiada fabrykę w Shenzen? Jak system rypnie, ktoś zrobi spekulację wojenną, to Chińczyk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luke-mat: Wy na prawdę myślicie ze on na swoje konto i nazwisko to robi ? Przecież to pewnie na jakiegoś słupa z alaski. Oni wiedza jak to zrobić żeby nie dało się tego udowodnić.

A jeżeli sie nie da udowodnić a są podejrzenia to może od razu wsadzać za to że coś siadło ? Tylko przegrywanie na gieldzie niech bedzie legalne.
  • Odpowiedz
"Nigdy nie złożyliśmy takiej obietnicy. Myślę, że Irańczycy myśleli, że zawieszenie broni obejmuje Liban, a tak nie było" - tak wiceprezydent USA J.D. Vance skomentował sprzeczne wypowiedzi USA i Iranu na temat warunków ogłoszonego dwutygodniowego rozejmu.


myślenia to w tym wszystkim jest chyba najmniej.

#iran #wojna #usa #psychiatryk #c---------------a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Część irańczyków nie chce żadnych negocjacji.

Wśród zwolenników Islamskiej Republiki wybucha ostry wewnętrzny konflikt w sprawie zawieszenia broni.


Wielu otwarcie nazywa negocjacje i zawieszenie broni „zdradzieckimi” i „upokarzającymi”, argumentując, że reżim musi skonfrontować się z Izraelem i Stanami Zjednoczonymi, zamiast iść na kompromis.


Ta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tylko nasz kraj nie wspiera okolicznych terrorystów(np Rosji) nie wypowiada się publicznie, że chce zniszczyć jakiś kraj (np. Ukrainę)


@spinaczel: z tym to bym polemizował bo jest od groma troglodytów w Polsce którzy chcieliby najechać na Ukrainę i anektować Lwów przy współpracy z Rosją xD I takie ruchy mają coraz większe poparcie społeczne w dobie narastającej idiokracji xD
  • Odpowiedz