Gdyby ruskie małpy nie miały arsenału atomowego to Wuj Sam wprowadziłby tam demokrację już 40 lat temu, a ludzie w Rosji żyliby jak no właśnie, ludzie.
#iran #usa #wojna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Frygus96: USA siedziało 20 lat w Iraku tylko po to by teraz gdy robią wojnę w Iranie, Irak potępił ataki USA i nie udzieli swoich terenów USA do ataków na Iran. USA destabilizuje region od lat, my mamy tego efekt w postaci imigrantów - ale hi hi hi hi rusek hi hi i ukłony pod amerykańskim butem
  • Odpowiedz
#wojna #iran #usa
pociski lecą i słuychać strzały
wielka wojna swiatowa sie wydarza teraz
na moich oczach
baryłka drożeke
jezus
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krążą plotki, jakoby Dino Polska miało dołączyć do ataków na Iran, aby przejąć złoża gazu. Według tych doniesień celem miałoby być zwiększenie temperatury w sklepach, co rzekomo miałoby zmniejszyć prawdopodobieństwo strajków pracowników
#iran #wojna #usa #izrael
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rys93: IMHO moze chlop przechodzi depreche i ruzne takie przyjmuje w celu lepszego samopoczucia.
Czasami wystarczy kolezanki ze szkoly spotkac zeby zobaczyc ze w 10 lat mozna sie postarzec 20 lub wiecej.
  • Odpowiedz