Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 5
- 6
26 lvl pyka, pora na podsumowanie xD
- Zarobki czek (do 15k brakuje, ale ogólnie 10 lat temu bym się nie spodziewał że tak fajnie to pójdzie w tą stronę)
- Pierworodny - jest, rośnie i do przedszkola chodzi
- Mieszkanie - Ni ma, wynajmuje bo nie wiadomo gdzie życie rzuci
- Kobieta życia - xD - na wypadek drugiego ożenku mam już ekipę co ma mnie trzaskać po mordzie żebym się opamiętał.
- Studia
- Zarobki czek (do 15k brakuje, ale ogólnie 10 lat temu bym się nie spodziewał że tak fajnie to pójdzie w tą stronę)
- Pierworodny - jest, rośnie i do przedszkola chodzi
- Mieszkanie - Ni ma, wynajmuje bo nie wiadomo gdzie życie rzuci
- Kobieta życia - xD - na wypadek drugiego ożenku mam już ekipę co ma mnie trzaskać po mordzie żebym się opamiętał.
- Studia

rOyalFRosT
- 1
@biczek: najlepszego tak poza tym :D

biczek
- 1
@rOyalFRosT: Klubu 27 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
http://m.youtube.com/watch?v=fLJzG1cSoD8
Hej Mirki!
Nowy kawałek mojego brata, który wczoraj skończył 18 lat. Dajcie proszę kilka lajków lub skomentujcie na yt to sprawicie mu fajną niespodziankę :)
#rap #rapsy #urodziny #wykopefekt
Hej Mirki!
Nowy kawałek mojego brata, który wczoraj skończył 18 lat. Dajcie proszę kilka lajków lub skomentujcie na yt to sprawicie mu fajną niespodziankę :)
#rap #rapsy #urodziny #wykopefekt
@GrzecznyMirek: zalajkowane :) Pozdrów brata :)
@GrzecznyMirek: Jesteś dobrym bratem :)
Mireczki, 26 lat minęło! Pije Wasze zdrowie! #urodziny
- 167
@WallyGator: że też Michau go jeszcze nie wciągnął
- 2
@WallyGator, dlaczego nie wołasz @m__b?
Mireczki, macie może jakiś pomysł co można kupić ojcu na 50 urodziny, z bratem obmyśliliśmy pomysł, że może to być coś związanego z motoryzacją. Fundusze to około 400zł.
#kiciochpyta #urodziny #motoryzacja #prezent
#kiciochpyta #urodziny #motoryzacja #prezent
- 1
@WojcioWercio: moze przejazdzke jakims lambo, ostatnio widzialem karty podarunkowe na talie frykasy;)
@WojcioWercio: kamera?
#pytanie odnośnie #rower
Damski rower miejski 700-1000 zł, Mirki #pomocy, bo lada moment #urodziny różowego i nic innego nie wymyślę a nie znam się na rowerach nic. Z ceną też nie ogarniam zbytnio, ale tyle pamiętam kosztował kiedyś zwykły sprzęt. Na forach wieczne rozkminy typu dołóż trzy stówy, bo inaczej ten tańszy model r------e się na pół przy wysyłce.
Od razu powiem do
Damski rower miejski 700-1000 zł, Mirki #pomocy, bo lada moment #urodziny różowego i nic innego nie wymyślę a nie znam się na rowerach nic. Z ceną też nie ogarniam zbytnio, ale tyle pamiętam kosztował kiedyś zwykły sprzęt. Na forach wieczne rozkminy typu dołóż trzy stówy, bo inaczej ten tańszy model r------e się na pół przy wysyłce.
Od razu powiem do
źródło: comment_toerCitpyCzadbmGt0Doro18sPHTjeGm.jpg
Pobierz- 1
@gardan: najtańszy unibike miejski 1400 cbln...
konto usunięte via Android
- 1
@Jezus_w_namiocie: Szukaj wśród króli allegro: kands, lazaro, spartacus
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5530128528 szukaj na osprzęcie wyżej niż tourney, tu masz niestety tx51 z przodu ale przy takiej jeździe będzie ok.
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5530128528 szukaj na osprzęcie wyżej niż tourney, tu masz niestety tx51 z przodu ale przy takiej jeździe będzie ok.
Ej Mirki, dziś mam #urodziny
Dostałem już prezent, ale mama powiedziała, że mogę odpakować wieczorem.
Ciekawe co to? Już nie mogę się doczekać (ʘ‿ʘ)
#oswiadczenie
Dostałem już prezent, ale mama powiedziała, że mogę odpakować wieczorem.
Ciekawe co to? Już nie mogę się doczekać (ʘ‿ʘ)
#oswiadczenie
źródło: comment_JeEr2VlPnkXf9KdIY40h6ZA01PFGy0T1.jpg
Pobierz- 11
Dziś PKiN obchodzi 60 urodziny, wszystkiego najlepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warszawa #photoshop #urodziny #postapokalipsa
#warszawa #photoshop #urodziny #postapokalipsa
źródło: comment_NDG9KCJr6HL82EOMKLJACYLrOJyyisYu.jpg
Pobierz- 0
- 22
Mireczki. Właśnie skończyły mi się -naście w wieku. Z racji, że -ścia już dość poważnie zobowiązuję, bierzcie po dwa.
Jest to dla mnie szczególny czas, również dlatego, że dostałem się na studia w UK! :)
#urodziny #zagranico #nocnazmiana
Jest to dla mnie szczególny czas, również dlatego, że dostałem się na studia w UK! :)
#urodziny #zagranico #nocnazmiana
źródło: comment_P3r7AzPm0gveNZz2QG0PuAWTemrb1UJa.jpg
Pobierz- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elgahir: mnie też to niedługo czeka :D szczęścia, towarzyszu!
- 19
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via iOS
- 0
@EastPage: już masz 19
- 16
Mirabelki i Mirasy, z okazji #urodziny, przeskok lvl35=>lvl36 zapraszam na cukierki!
MOŻECIE BRAĆ PO DWA!
A kto nie lubi marcepanu, niech usunie konto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MOŻECIE BRAĆ PO DWA!
A kto nie lubi marcepanu, niech usunie konto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_Gmhbyt7yCNO0TL4R1leNBqXKnQv0qJ9Z.jpg
Pobierz- 4
@botul: Myślałem, że to portal dla gimbów, a nie dinozaurów :/.
- 2
21 urodziny wypadły mi w tym roku akurat 21 lipca ( ͡° ͜ʖ ͡°) sto lat dla współsolenizantów!!! #urodziny
Miruny dzis 25 urodziny dejcie ze 25 plusow na mily dzien co by humor dopisywal a brzuch sam sie spalil i zeby ciapate nie imigrowaly no i zebym zrobil p---e bo koles bez p---y to nie prawo jazdy
#oswiadczenie #urodziny #zebroplusy
#oswiadczenie #urodziny #zebroplusy
konto usunięte via Android
- 1
@sunny-d: a wes brown gra w bpl a ma już 35 lat
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0



























