#oswiadczeniezdupy #urodziny (tak prawie)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Dziś stuknął mi ósmy rok na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Ładnie czas leci. Wasze zdrowie koleżanki i koledzy z internetów, ciacha i kawy ze szklanki w koszyczku starczy dla każdego.
#oswiadczeniezdupy #urodziny (tak prawie)
#oswiadczeniezdupy #urodziny (tak prawie)
źródło: comment_FZ5dChzsIOH2GQaPBjo52QxNmiSxMQpf.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@krokiet66: najlepszego!
Poczęstuje się i wypije za Twoje zdrowie
Poczęstuje się i wypije za Twoje zdrowie
konto usunięte via Android
- 141
@shiina: kobieta kończy się na 15 lvl i na 45 kg
- 53
Ej, ej, ej wy z #aircraftboners ! Ten (jeden z) najwazniejszy, znaczy Biczplis ma dzisiaj urodziny. Eeee....chyba 19, ale dalabym mu jakies 23 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiec jesli chcecie mu czegos zyczyc to wlasnie Blue Angels. Niech gowniak ma cos od zycia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#urodziny #glupiewykopowezabawy
#urodziny #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_1ffTqTSxKVvy2ugV2LW4bYcFthoYmHkM.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@UkradliMiPuzzIe: Eh Pucle, gdybyś była trochę młodsza...;*
@Mike767er: Dzięki serdeczne! :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
26 lvl pyka, pora na podsumowanie xD
- Zarobki czek (do 15k brakuje, ale ogólnie 10 lat temu bym się nie spodziewał że tak fajnie to pójdzie w tą stronę)
- Pierworodny - jest, rośnie i do przedszkola chodzi
- Mieszkanie - Ni ma, wynajmuje bo nie wiadomo gdzie życie rzuci
- Kobieta życia - xD - na wypadek drugiego ożenku mam już ekipę co ma mnie trzaskać po mordzie żebym się opamiętał.
- Studia
- Zarobki czek (do 15k brakuje, ale ogólnie 10 lat temu bym się nie spodziewał że tak fajnie to pójdzie w tą stronę)
- Pierworodny - jest, rośnie i do przedszkola chodzi
- Mieszkanie - Ni ma, wynajmuje bo nie wiadomo gdzie życie rzuci
- Kobieta życia - xD - na wypadek drugiego ożenku mam już ekipę co ma mnie trzaskać po mordzie żebym się opamiętał.
- Studia
@biczek: najlepszego tak poza tym :D
- 1
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
http://m.youtube.com/watch?v=fLJzG1cSoD8
Hej Mirki!
Nowy kawałek mojego brata, który wczoraj skończył 18 lat. Dajcie proszę kilka lajków lub skomentujcie na yt to sprawicie mu fajną niespodziankę :)
#rap #rapsy #urodziny #wykopefekt
Hej Mirki!
Nowy kawałek mojego brata, który wczoraj skończył 18 lat. Dajcie proszę kilka lajków lub skomentujcie na yt to sprawicie mu fajną niespodziankę :)
#rap #rapsy #urodziny #wykopefekt
@GrzecznyMirek: zalajkowane :) Pozdrów brata :)
@GrzecznyMirek: Jesteś dobrym bratem :)
Mireczki, 26 lat minęło! Pije Wasze zdrowie! #urodziny
- 167
@WallyGator: że też Michau go jeszcze nie wciągnął
- 2
@WallyGator, dlaczego nie wołasz @m__b?
Mireczki, macie może jakiś pomysł co można kupić ojcu na 50 urodziny, z bratem obmyśliliśmy pomysł, że może to być coś związanego z motoryzacją. Fundusze to około 400zł.
#kiciochpyta #urodziny #motoryzacja #prezent
#kiciochpyta #urodziny #motoryzacja #prezent
- 1
@WojcioWercio: moze przejazdzke jakims lambo, ostatnio widzialem karty podarunkowe na talie frykasy;)
@WojcioWercio: kamera?
#pytanie odnośnie #rower
Damski rower miejski 700-1000 zł, Mirki #pomocy, bo lada moment #urodziny różowego i nic innego nie wymyślę a nie znam się na rowerach nic. Z ceną też nie ogarniam zbytnio, ale tyle pamiętam kosztował kiedyś zwykły sprzęt. Na forach wieczne rozkminy typu dołóż trzy stówy, bo inaczej ten tańszy model r------e się na pół przy wysyłce.
Od razu powiem do
Damski rower miejski 700-1000 zł, Mirki #pomocy, bo lada moment #urodziny różowego i nic innego nie wymyślę a nie znam się na rowerach nic. Z ceną też nie ogarniam zbytnio, ale tyle pamiętam kosztował kiedyś zwykły sprzęt. Na forach wieczne rozkminy typu dołóż trzy stówy, bo inaczej ten tańszy model r------e się na pół przy wysyłce.
Od razu powiem do
źródło: comment_toerCitpyCzadbmGt0Doro18sPHTjeGm.jpg
Pobierz- 1
@gardan: najtańszy unibike miejski 1400 cbln...
konto usunięte via Android
- 1
@Jezus_w_namiocie: Szukaj wśród króli allegro: kands, lazaro, spartacus
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5530128528 szukaj na osprzęcie wyżej niż tourney, tu masz niestety tx51 z przodu ale przy takiej jeździe będzie ok.
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5530128528 szukaj na osprzęcie wyżej niż tourney, tu masz niestety tx51 z przodu ale przy takiej jeździe będzie ok.
Ej Mirki, dziś mam #urodziny
Dostałem już prezent, ale mama powiedziała, że mogę odpakować wieczorem.
Ciekawe co to? Już nie mogę się doczekać (ʘ‿ʘ)
#oswiadczenie
Dostałem już prezent, ale mama powiedziała, że mogę odpakować wieczorem.
Ciekawe co to? Już nie mogę się doczekać (ʘ‿ʘ)
#oswiadczenie
źródło: comment_JeEr2VlPnkXf9KdIY40h6ZA01PFGy0T1.jpg
Pobierz- 11
Dziś PKiN obchodzi 60 urodziny, wszystkiego najlepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warszawa #photoshop #urodziny #postapokalipsa
#warszawa #photoshop #urodziny #postapokalipsa
źródło: comment_NDG9KCJr6HL82EOMKLJACYLrOJyyisYu.jpg
Pobierz- 0
- 22
Mireczki. Właśnie skończyły mi się -naście w wieku. Z racji, że -ścia już dość poważnie zobowiązuję, bierzcie po dwa.
Jest to dla mnie szczególny czas, również dlatego, że dostałem się na studia w UK! :)
#urodziny #zagranico #nocnazmiana
Jest to dla mnie szczególny czas, również dlatego, że dostałem się na studia w UK! :)
#urodziny #zagranico #nocnazmiana
źródło: comment_P3r7AzPm0gveNZz2QG0PuAWTemrb1UJa.jpg
Pobierz- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elgahir: mnie też to niedługo czeka :D szczęścia, towarzyszu!
- 19
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via iOS
- 0
@EastPage: już masz 19























źródło: comment_Rf5o3qFOZMQtfP68guekc4ujbqpIAANZ.jpg
Pobierznajlepszego