Mirki i Mirabelki, podratujcie. Potrzebuję pomysłu na prezent na urodziny (lvl 30) dla dziewczyny z bliskiej rodziny. Podratujcie jakimiś konkretnymi pomysłami. Górna granica to 100 cbl, ale chciałbym wydać mniej.

#kiciochpyta #problem #urodziny #rozowepaski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diagnoza: żeby nie zdradzać zbyt dużo o sobie też powiem ciekawostkę, że urodziłem się tego samego dnia co mój tata a brat tego samego dnia co moja mama, więcej rodzeństwa nie mam. Przypadek ? Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście najlepszego ! :P
  • Odpowiedz
@Matis666: siedziales na kiblu zapomniales o telefonie domestosa ani szampona nie bylo do poczytania to zaczales czytac dowod osobisty i zauwazyles ze masz urodziny?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a potem ci sie przypomnialo ze telefon masz w kieszeni spodni i zrobiles fote na mirko
najlepszego
  • Odpowiedz
26 lvl pyka, pora na podsumowanie xD
- Zarobki czek (do 15k brakuje, ale ogólnie 10 lat temu bym się nie spodziewał że tak fajnie to pójdzie w tą stronę)
- Pierworodny - jest, rośnie i do przedszkola chodzi
- Mieszkanie - Ni ma, wynajmuje bo nie wiadomo gdzie życie rzuci
- Kobieta życia - xD - na wypadek drugiego ożenku mam już ekipę co ma mnie trzaskać po mordzie żebym się opamiętał.
- Studia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach