Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Bazarek dla Kubusia Chrabańskiego.
Kubuś zmaga się z nowotworem mózgu, a zbliżają się jego urodziny. Mirabelki i Mireczki, pokażmy małemu na co stać Wykop i zasypmy go górą prezentów. Najmniejsza głupotka plus karta z życzeniami na pewno rozjaśnią chłopcu dzień, a nas nic to nie kosztuje, prócz kosztu wysyłki. :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
SerecuesPonitoMuesBonito
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

borysszyc
- 1
@SerecuesPonitoMuesBonito: Zdrowia w szczesciu w pomyslnosci.

jokefake
- 1
@SerecuesPonitoMuesBonito: najlepsze życzenia mirasie
- 1
Mirki i Mirabelki, podratujcie. Potrzebuję pomysłu na prezent na urodziny (lvl 30) dla dziewczyny z bliskiej rodziny. Podratujcie jakimiś konkretnymi pomysłami. Górna granica to 100 cbl, ale chciałbym wydać mniej.
#kiciochpyta #problem #urodziny #rozowepaski
#kiciochpyta #problem #urodziny #rozowepaski
- 39
Mirki, wbijam 24 lvl. Z okazji #urodziny zapraszam na cukierki!
Przy okazji niecodzienne #coolstory
Mój #niebieskipasek ma dwójkę rodzeństwa. Oboje są w szczęśliwych związkach. Tak się wesoło złożyło, że partnerzy całej trójki urodzili się 28-go LIPCA, ale każdy innego roku (。◕‿‿◕。)
Przy okazji niecodzienne #coolstory
Mój #niebieskipasek ma dwójkę rodzeństwa. Oboje są w szczęśliwych związkach. Tak się wesoło złożyło, że partnerzy całej trójki urodzili się 28-go LIPCA, ale każdy innego roku (。◕‿‿◕。)
źródło: comment_9htdP3O4TX8N0t2K031vuGdAC5dqdL1J.jpg
Pobierz- 1
@diagnoza: żeby nie zdradzać zbyt dużo o sobie też powiem ciekawostkę, że urodziłem się tego samego dnia co mój tata a brat tego samego dnia co moja mama, więcej rodzeństwa nie mam. Przypadek ? Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście najlepszego ! :P
- 1
@Erimar: jesteście pięknymi urodzinowymi prezentami dla rodziców ;) dzięki za życzenia ;)
- 16
Mirki dajcie tak z 19 plusów na #urodziny
No i 23 lata życia za mną :) Już mi strasznie szybko leci czas, boję się co będzie później.
#urodziny
#urodziny
źródło: comment_O8Hd0sT9buv5NpOqeh3HBYFt8fjShSU6.jpg
Pobierz@Zwykly_Czlowiek: śmierć
- 7
- 106
Z racji, że mam #urodziny, to macie, częstujcie się, ale bierzcie po jednym, bo mam mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_mTC7iuvo1S26Jcu6CoXuzkQtA4ZH1IFM.jpg
Pobierz@MarianAlkoholik: oddalam ten poczęstunek
- 2
@bafficze: w takim razie STO LAT!
Skończyłem dzisiaj 27 lat #urodziny
Poproszę o 7 plusów a w zamian daje po jednym:
Poproszę o 7 plusów a w zamian daje po jednym:
źródło: comment_XNma4oIltS5bwC2HAnnQvmidOs8KDaOI.jpg
Pobierz@TomgTp: sto lat!
- 9
No i 31 lat skończone ... taka sytuacja. Stary się robię.
Dałbym jakieś cuksy, ale wstawienie obrazka cuksów jest głupie.
#urodziny #oswiadczeniezdupy
Dałbym jakieś cuksy, ale wstawienie obrazka cuksów jest głupie.
#urodziny #oswiadczeniezdupy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Kojarze Cie z rozmowy pod wpisem o Tomku Beksińskim, zaczalem czytac "portret podwojny". Wszystkiego najlepszego.
- 10
@Matis666: kto chce to co w spoilerze daje plusa tu
- 5
@Matis666: siedziales na kiblu zapomniales o telefonie domestosa ani szampona nie bylo do poczytania to zaczales czytac dowod osobisty i zauwazyles ze masz urodziny?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a potem ci sie przypomnialo ze telefon masz w kieszeni spodni i zrobiles fote na mirko
najlepszego
najlepszego
Dziś stuknął mi ósmy rok na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Ładnie czas leci. Wasze zdrowie koleżanki i koledzy z internetów, ciacha i kawy ze szklanki w koszyczku starczy dla każdego.
#oswiadczeniezdupy #urodziny (tak prawie)
#oswiadczeniezdupy #urodziny (tak prawie)
źródło: comment_FZ5dChzsIOH2GQaPBjo52QxNmiSxMQpf.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@krokiet66: najlepszego!
Poczęstuje się i wypije za Twoje zdrowie
Poczęstuje się i wypije za Twoje zdrowie
konto usunięte via Android
- 141
@shiina: kobieta kończy się na 15 lvl i na 45 kg
- 53
Ej, ej, ej wy z #aircraftboners ! Ten (jeden z) najwazniejszy, znaczy Biczplis ma dzisiaj urodziny. Eeee....chyba 19, ale dalabym mu jakies 23 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiec jesli chcecie mu czegos zyczyc to wlasnie Blue Angels. Niech gowniak ma cos od zycia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#urodziny #glupiewykopowezabawy
#urodziny #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_1ffTqTSxKVvy2ugV2LW4bYcFthoYmHkM.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@UkradliMiPuzzIe: Eh Pucle, gdybyś była trochę młodsza...;*
@Mike767er: Dzięki serdeczne! :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
26 lvl pyka, pora na podsumowanie xD
- Zarobki czek (do 15k brakuje, ale ogólnie 10 lat temu bym się nie spodziewał że tak fajnie to pójdzie w tą stronę)
- Pierworodny - jest, rośnie i do przedszkola chodzi
- Mieszkanie - Ni ma, wynajmuje bo nie wiadomo gdzie życie rzuci
- Kobieta życia - xD - na wypadek drugiego ożenku mam już ekipę co ma mnie trzaskać po mordzie żebym się opamiętał.
- Studia
- Zarobki czek (do 15k brakuje, ale ogólnie 10 lat temu bym się nie spodziewał że tak fajnie to pójdzie w tą stronę)
- Pierworodny - jest, rośnie i do przedszkola chodzi
- Mieszkanie - Ni ma, wynajmuje bo nie wiadomo gdzie życie rzuci
- Kobieta życia - xD - na wypadek drugiego ożenku mam już ekipę co ma mnie trzaskać po mordzie żebym się opamiętał.
- Studia
@biczek: najlepszego tak poza tym :D
- 1

























