Wpis z mikrobloga

@SkieryMonster: No dziś troche kropiło na samym dole a potem na szczycie zrobił się wiatr ale padało dopiero znowu na dole ale tylko troszkę :) ale i tak za dużo ludzi jak dla mnie. Jakieś Janusze z małymi dziećmi w pantoflach WTF?
@SkieryMonster: Co rok chodzę po górach dość intensywnie i nie było to łatwe podejście dziś dla mnie a co dopiero te dzieci? Albo godzina 14:30 chmurzy się, uciekamy na dół żeby iść po tych śliskich kamorach a tu jakaś parka lvl 20 sobie idzie do góry. Adidasy, zero jakiegokolwiek plecaka, wody, nic. A potem trzeba TOPR wzywać...
@Surfer328: ja też tak wchodziłam, ale schodziłam Kondracką i to był koszmar! zaczęło lać, a ze ścieżki zrobiła się mini rzeka :D woda do kostek była ;p nie wspominam tego wejścia pozytywnie bo na samej górze przyszła chmura, mega deszcz i było strasznie :D
@Surfer328: było strasznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mimo wszystko nadal lubię góry ;p staram się nie wracać do tych strasznych momentów i unikać wejść na takie góry xD
w sumie i tak mam teraz małą przerwę :( ale z pewnością jeszcze kiedyś się wybiorę! :) bo dla widoków warto :)