Wpis z mikrobloga

393 861 - 134 = 393 727

Miała być setka na #urodziny, ale tak mi się dziś zajebiście jeździło, że wyszło więcej - nie chciało mi się wracać do domu. Średnia prędkość - 22,8 km/h i nowy rekord na sto km: 4g:19m:49s. :) Zaczęłam przed ósmą i było chłodno, potem już tylko przyjemniej!
No i chyba jestem teraz nową królową kobiecego rowerowego równika! Pewnie tylko na chwilkę, ale zawsze! :) Gdzie mój król? ʕʔ

#rowerowyrownik #100km #rowerowychelm
Kejcia26 - 393 861 - 134 = 393 727

Miała być setka na #urodziny, ale tak mi się dz...

źródło: comment_cTBfCCg7RiyO4mvwQr85vvwuhJL01P3C.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Kejcia26 to jak Ty osiągasz takie średnie prędkości? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja na swoim MTB wczoraj ubiłem rekord na 70km 23km/h i myślałem, że płuca wypluje a nogi jak z waty (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@Lanza: Heh, no ja po dzisiejszej jeździe w ogóle nie czuję zmeczenia. U mnie to płasko jest, może dlatego? Albo nie - ja jestem po prostu taka szybka! Wytrenowana, wytrzymała i w ogóle! XD A tak BTW, to gratuluję rekordu! :-)
  • Odpowiedz
@Kejcia26: Podziękować :) A dużo km już ubiłaś w tym roku i jak wygląda sprawa w poprzednich sezonach? Ja dopiero od tego roku zacząłem jeździć regularniej, a konkretnie to chyba jakoś od połowy czerwca i moje średnie prędkości są tragiczne w porównaniu z tym co czytam u innych.

Myślę o 200km, ale z takim tempem to mi doby nie starczy :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Lanza: Właśnie sprawdziłam i według endo w tym roku już 4200 km, w tamtym było chyba 2800 km. Nie wiem czy jakieś treningi nie były zdublowane, no ale tak orientacyjnie coś koło tego. :-) Dwa lata temu w ogóle nie jeździłam. W miarę regularnie zaczęłam w ubiegłym roku, ale raczej krótkie dystanse. W tym jakoś tak trochę poszalałam. ;-) Hmm, no ja swoje dwie stówy w coś ponad 9 h zrobiłam.
  • Odpowiedz
@Kejcia26: To ja gdzieś koło 700-1000km w tym roku więc nie mam o czym dyskutować nawet :P Może w przyszłym roku jak zacznę jeździć od kwietnia to lipiec-sierpień wyniki będą wyglądać już lepiej. Na 200km liczę, że średnią utrzymam na poziomie 18km/h, więcej nie wycisnę bo zdechnę na drodze :) Mam nadzieję, że uda się zamknąć sezon z 2500km, będzie motywacja na przyszły rok do podwojenia wyniku, powodzenia w biciu kolejnych
  • Odpowiedz