Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Kosmetologia kojarzy się przede wszystkim z poprawianiem urody!

Trudno uniknąć pokusy odmłodzenia się lub upiększenia szybko i tanio czy zrzucenia nadwagi w tydzień. Wszyscy jesteśmy „bodźcowani” reklamami kolejnych multifunkcyjnych kosmetyków a „gwiazdy” polecają nam diety cud. Jak się w tym odnaleźć? Co wybrać ?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Pytanie: czy zatem nie wystarczy zastosować tych kilku nieinwazyjnych sztuczek
@mirko_anonim: Uno piccolo problemo- jak wszyscy je zastosują, to średnia się podniesie i i tak będziesz 4,5/10. To jest podstawowy, nieunikalny problem we wszystkich rozwiązaniach przegrywu/incelizmu opierających się samorozwoju. Poza tym niektórzy mają poważniejsze problemy których trochę karotyny nie rozwiążę.
Nie mówię, że nie warto spróbować, ale nie należy tego traktować jako permanentnego rozwiązania dla
@CowiekDebil Przecież nie wszyscy faceci tutaj przesiadują wiec te rady nie trafią do wszystkich, poza tym to jak z oglądaniem na przykład zaorskiego, nie każdy kto go ogląda dojdzie do jakiejkolwiek kasy, a raczej koło 1 procenta na tym zarobi, więc tak samo będzie tutaj
0
Kosmetyki ekspertów z Rossmanna - co warto kupić!

Wkrótce będą nowe promocje, a specjalistka od składów sprawdza, co warto kupić
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
konto usunięte via Wykop
- 0
@Hissis: to jest raczej pancernik Bismarck
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: true-its-true
Pobierz@janusz_z_czarnolasu: Muppet Show - przeżyj to sam
Mam prawie 25 lat a ludzie nadal dają mi 18-19 lat
Jak dbać o cerę, aby jak najdłużej zachować młody wygląd?
#zdrowie #kosmetyki #pytaniedoeksperta #higiena #uroda
Jak dbać o cerę, aby jak najdłużej zachować młody wygląd?
#zdrowie #kosmetyki #pytaniedoeksperta #higiena #uroda
konto usunięte via iOS
- 2
@happy_shroom spf 50
@happy_shroom: olej z pestek winogron
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kopyto96: Może to przez zwykły brak czasu i energi na sport. Kobieta urodzi i musi zajmować się dzieckiem przez długie lata. W początkowych latach matka jest strasznie niedospana przez płacz dziecka. A i kilkulatek jest tak absorbujący, że wysysa energię. Jasne, łatwo powiedzieć, że i w takich warunkach da się uprawiać sport, ale łatwo to powiedzieć dwudziestokilkulatkowi pełnym energii.
Natomiast jak dziecko jest już wieku szkolnym i matka nie musi
Natomiast jak dziecko jest już wieku szkolnym i matka nie musi
Najczęściej jest tak, że jeśli laska w tym wieku jest zadbana i ma fajne ciało, to jest też bogata lub przynajmniej dobrze usytuowana. W innym przypadku już jej na sobie nie zależy.
@Kopyto96: A jeszcze częściej ma bogatego bolca który po prostu tego wymaga bo na jej miejsce jest 20 innych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tesknilam_ noszę okulary, chociaż nie lubię się w nich też tak bardzo jak bez. planuje ogarnąć soczewki, ale wszyscy optycy i lekarze mi p------ą, że lepiej zwłaszcza do pracy przy komputerze nosić okulary, więc nie wiem czy właśnie jest sens robić np. miesięczne.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kaczeridi: Fazi kupuje
konto usunięte via Wykop
- 2
@kaczeridi: Denis na przykład smaruje dupe cebula ale co kto lubi
Czy któraś z dziewczyn ma problem z kreską na nosie, w sensie na czubku nosa? Ja mam coś takiego i wygląda to okropnie :/ Da jakoś się tego pozbyć? #uroda #rozowepaski #pytanie
@tesknilam_: Może wypełnienie kwasem hialuronowym pomoże. ;D
@tesknilam_: Pewnie kwas hialuronowy, idź do salonu estetyki i podpytaj.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Infiniti46: xd
konto usunięte via Wykop
- 2
@Infiniti46: ale widzę że redpill zmienił Gracjana na plus, no no jednak działa:) Na pewno najwięcej pomogło cięcie co drugi tydzień.
źródło: 799px-Gracjan_Roztocki
Pobierz- 0
- 1
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: dzieki
@Dawul: magnez, coś na wątrobę, The Ordinary Caffeine Solution serum pod oczy
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam problem z #ginekomastia vel lipomastia - nie ma rozrostu gruczołów a jedynie 2,5-3cm warstwa tłuszczu nie proporcjonalna do reszty mojej postury. Czy ktoś już likwidował takie tematy? Polecacie jakieś miejsca w Polsce albo konkretnych lekarzy? Ile może kosztować usunięcie tego?
Czytałem o liposukcji iniekcyjnej, utradźwiękowej, zwykłej, o jakichś rozbijaczach tłuszczu ale nie wiem gdzie uderzyć - temat jest mega krępujący :(
#medycyna #medycynaestetyczna
Mam problem z #ginekomastia vel lipomastia - nie ma rozrostu gruczołów a jedynie 2,5-3cm warstwa tłuszczu nie proporcjonalna do reszty mojej postury. Czy ktoś już likwidował takie tematy? Polecacie jakieś miejsca w Polsce albo konkretnych lekarzy? Ile może kosztować usunięcie tego?
Czytałem o liposukcji iniekcyjnej, utradźwiękowej, zwykłej, o jakichś rozbijaczach tłuszczu ale nie wiem gdzie uderzyć - temat jest mega krępujący :(
#medycyna #medycynaestetyczna
@ren-downhill: gdzie tak tanio, sir?
- 0
Anonim (nie OP): Stare ale może ktoś przeczyta. Najtaniej to za 8k (standard nieznany) a przeciętne ceny to 10k-17k (po 2020 wywaliło w kosmos). Ogólnie masakra i współczuję każdemu kto ma ten problem bo w dziesięć lat z 1.5 krotności minimalnej za dobrego chirurga zrobiła się czterokrotność.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz
- 0
Płatki pod oczy sprawdzają się jako ochłoda w upalne dni
W upalne dni chłodzące płatki pod oczy to prawdziwy hit! Kiedy schłodzisz je w lodówce i przyłożysz pod oczy, czujesz się jakbyś miała mini klimatyzację na twarzy. Do tego te małe cuda nawilżają skórę i pomagają z opuchlizną. Super sprawa na gorące dni! Wiedzieliście o tym?
#ciekawostki #uroda #pielegnacja #kosmetyki
W upalne dni chłodzące płatki pod oczy to prawdziwy hit! Kiedy schłodzisz je w lodówce i przyłożysz pod oczy, czujesz się jakbyś miała mini klimatyzację na twarzy. Do tego te małe cuda nawilżają skórę i pomagają z opuchlizną. Super sprawa na gorące dni! Wiedzieliście o tym?
#ciekawostki #uroda #pielegnacja #kosmetyki
- 0
@luke112: Tutaj cały artykuł : https://unicornbeauty.com.pl/czy-hydrozelowe-platki-pod-oczy-sa-skuteczne
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do brzydkich ludzi, tudzież określanych jako nieatrakcyjnych.
Jak radzicie sobie z patrzeniem w oczy rozmówcy?
Ja przez doświadczenia z dzieciństwa, gdzie wielokrotnie wyśmiewano mnie uciekam wzrokiem.
Uj to przecież daje, bo i tak rozmówca widzi mnie, wie, że jestem brzydalem, ale uciekając wzrokiem czuję się pewniej w rozmowie, bo patrząc komuś w oczy od razu myślę, że ten ktoś widzi moją brzydotę.
Takie zachowanie dziecka, że jak zamknie oczy jedząc cukierka
Pytanie do brzydkich ludzi, tudzież określanych jako nieatrakcyjnych.
Jak radzicie sobie z patrzeniem w oczy rozmówcy?
Ja przez doświadczenia z dzieciństwa, gdzie wielokrotnie wyśmiewano mnie uciekam wzrokiem.
Uj to przecież daje, bo i tak rozmówca widzi mnie, wie, że jestem brzydalem, ale uciekając wzrokiem czuję się pewniej w rozmowie, bo patrząc komuś w oczy od razu myślę, że ten ktoś widzi moją brzydotę.
Takie zachowanie dziecka, że jak zamknie oczy jedząc cukierka
@mirko_anonim tylko leki mi to umożliwiają
@mirko_anonim: patrz w jedno oko albo na brwi/powyżej brwi rozmówcy.
Macie może jakieś godne uwagi produkty do polecenia dla faceta na niwelację cieni pod oczami i zmarszczek mimicznych na czole?
Jakiś kremik do pielęgnacji twarzy też by się przydał. Lvl 25+ i trzeba coś zacząć działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kosmetyki #niebieskiepaski #rozowepaski #pielegnacja #uroda
Jakiś kremik do pielęgnacji twarzy też by się przydał. Lvl 25+ i trzeba coś zacząć działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kosmetyki #niebieskiepaski #rozowepaski #pielegnacja #uroda
@FateDestiny: krem z filtrem 50, słońce postarza.
@FateDestiny Nie ma specjalnych kremów dla facetów. Tzn są, ale to tylko kwestia marketingu i innej palety kolorystycznej opakowań.
Cienie pod oczami to dużo wody pić.
Jak masz w wieku dwudziestupięciu lat zmarszczki na czole, to powiem, że grubo.
SPF50 na twarz, plus retinol (ale to jesienią można zacząć), póki co jakieś serum/krem z neuropeptydami. A na dzień kremy z Wit. C.
No ewentualnie botoks.
Cienie pod oczami to dużo wody pić.
Jak masz w wieku dwudziestupięciu lat zmarszczki na czole, to powiem, że grubo.
SPF50 na twarz, plus retinol (ale to jesienią można zacząć), póki co jakieś serum/krem z neuropeptydami. A na dzień kremy z Wit. C.
No ewentualnie botoks.
@Cinnamon22: wychodzić w bezwietrzną pogodę
@Cinnamon22: Mus matowy, zapytaj u fryzjera
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam,
Mam pytanie w kwestii uzębienia, mam lekko krzywe zęby i tzw. "gummy smile" przez co jak się uśmiecham to mi widać górne dziąsło co jest powodem moich kompleksów, czy jest w obrębie trójmiasta (zależało by mi na Gdańsku) jakaś warta polecenia klinika która mogłaby zaoferować skuteczne zabiegi na te problemy?
Cena nie gra roli.
#looksmax #stomatologia #ortodoncja #higiena #zdrowie #
Witam,
Mam pytanie w kwestii uzębienia, mam lekko krzywe zęby i tzw. "gummy smile" przez co jak się uśmiecham to mi widać górne dziąsło co jest powodem moich kompleksów, czy jest w obrębie trójmiasta (zależało by mi na Gdańsku) jakaś warta polecenia klinika która mogłaby zaoferować skuteczne zabiegi na te problemy?
Cena nie gra roli.
#looksmax #stomatologia #ortodoncja #higiena #zdrowie #
@mirko_anonim: Klinika Lassmana i lekarze z nim współpracujący. Najlepszy z najlepszych.
Co do gummy smile, to może być też kwestia wargi i może z nią trzeba byłoby też podziałać.
Co do gummy smile, to może być też kwestia wargi i może z nią trzeba byłoby też podziałać.
@kyIiejenner: z botoksem na gummy smile bym uważał, sam uśmiech po strzeleniu m. okrężnego ust toksyną wyglada dość słabo
- 0
Jest jakieś przeciwwskazanie do depilowania sobie brody i wąsów za pomocą pęsetki? Na ile czasu mniej więcej by się to pozbyło włosów, w porównaniu do np lasera? Włosy dosyć grube, ale bez przesady. Tak, jestem do tego zdolny xD
Zastanawiałem się kiedyś nad pójściem na laser, ale aktualnie nie mam kasy i może nie ma takiej potrzeby, skoro jestem w stanie użyć pęsetki
#broda #depilacja #golenie
Zastanawiałem się kiedyś nad pójściem na laser, ale aktualnie nie mam kasy i może nie ma takiej potrzeby, skoro jestem w stanie użyć pęsetki
#broda #depilacja #golenie
konto usunięte via Wykop
- 0
@Kamero: Możesz mieć później problemy bo niektóre "nowe" włoski mogą później rosnąć jakąś krzywo w bok i wrastać w skórę. Raczej bym tak nie robił, to jest niewarte świeczki. Pewnie na tydzień byś się pozbył zarostu i znowu musiałbyś to robić, a nie dość że to bolesne to bardzo dużo czasu by zajęło.
- 1
@NonServiam-: W takim razie nie ma co, dzięki. Najwyżej kiedyś sobie laser strzelę



























@tesknilam_: Sylwetkę lubię, jestem szczupła, podobno mam ładne nogi. I tak jak mirabelka wyżej, też ubieram się inaczej - gdyby ktoś mi kilka lat temu powiedział, że będę na co dzień śmigała w spódniczkach i sukienkach i