Lubicie swój wygląd? Ja odkąd stałam się starsza tym bardziej zaczęłam lubić swoją urodę. Gdyby tylko wzrost był lepszy, to byłoby idealnie, ale nie narzekam. Nie jestem otyła, twarz ludzie mówią, że mam „oryginalną”, więc nie jest źle. #rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #uroda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tesknilam_: ja też się lubię, zaczęłam doceniać swoje ciało i bardziej dbać o nie, mimo że nie jestem tak szczupła jak parę lat temu. Przestałam też się chować w za duże niedopasowane ubrania, ubieram się bardziej elegancko nawet na co dzień. I nie oszczędzam na sobie :P
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: Ale to nie jest wątek o tym, co podoba się mężczyznom, tylko czy podobamy się sobie. Zresztą jeżeli dziewczyna chce być modelką czy siatkarką, to jednak wzrost jest bardzo ważny.

@tesknilam_: Sylwetkę lubię, jestem szczupła, podobno mam ładne nogi. I tak jak mirabelka wyżej, też ubieram się inaczej - gdyby ktoś mi kilka lat temu powiedział, że będę na co dzień śmigała w spódniczkach i sukienkach i
  • Odpowiedz
Pytanie: czy zatem nie wystarczy zastosować tych kilku nieinwazyjnych sztuczek


@mirko_anonim: Uno piccolo problemo- jak wszyscy je zastosują, to średnia się podniesie i i tak będziesz 4,5/10. To jest podstawowy, nieunikalny problem we wszystkich rozwiązaniach przegrywu/incelizmu opierających się samorozwoju. Poza tym niektórzy mają poważniejsze problemy których trochę karotyny nie rozwiążę.

Nie mówię, że nie warto spróbować, ale nie należy tego traktować jako permanentnego rozwiązania dla
  • Odpowiedz
@CowiekDebil Przecież nie wszyscy faceci tutaj przesiadują wiec te rady nie trafią do wszystkich, poza tym to jak z oglądaniem na przykład zaorskiego, nie każdy kto go ogląda dojdzie do jakiejkolwiek kasy, a raczej koło 1 procenta na tym zarobi, więc tak samo będzie tutaj
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Może to przez zwykły brak czasu i energi na sport. Kobieta urodzi i musi zajmować się dzieckiem przez długie lata. W początkowych latach matka jest strasznie niedospana przez płacz dziecka. A i kilkulatek jest tak absorbujący, że wysysa energię. Jasne, łatwo powiedzieć, że i w takich warunkach da się uprawiać sport, ale łatwo to powiedzieć dwudziestokilkulatkowi pełnym energii.

Natomiast jak dziecko jest już wieku szkolnym i matka nie musi
  • Odpowiedz
Najczęściej jest tak, że jeśli laska w tym wieku jest zadbana i ma fajne ciało, to jest też bogata lub przynajmniej dobrze usytuowana. W innym przypadku już jej na sobie nie zależy.


@Kopyto96: A jeszcze częściej ma bogatego bolca który po prostu tego wymaga bo na jej miejsce jest 20 innych
  • Odpowiedz
@tesknilam_ noszę okulary, chociaż nie lubię się w nich też tak bardzo jak bez. planuje ogarnąć soczewki, ale wszyscy optycy i lekarze mi p------ą, że lepiej zwłaszcza do pracy przy komputerze nosić okulary, więc nie wiem czy właśnie jest sens robić np. miesięczne.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam problem z #ginekomastia vel lipomastia - nie ma rozrostu gruczołów a jedynie 2,5-3cm warstwa tłuszczu nie proporcjonalna do reszty mojej postury. Czy ktoś już likwidował takie tematy? Polecacie jakieś miejsca w Polsce albo konkretnych lekarzy? Ile może kosztować usunięcie tego?
Czytałem o liposukcji iniekcyjnej, utradźwiękowej, zwykłej, o jakichś rozbijaczach tłuszczu ale nie wiem gdzie uderzyć - temat jest mega krępujący :(
#medycyna #medycynaestetyczna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Stare ale może ktoś przeczyta. Najtaniej to za 8k (standard nieznany) a przeciętne ceny to 10k-17k (po 2020 wywaliło w kosmos). Ogólnie masakra i współczuję każdemu kto ma ten problem bo w dziesięć lat z 1.5 krotności minimalnej za dobrego chirurga zrobiła się czterokrotność.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
Płatki pod oczy sprawdzają się jako ochłoda w upalne dni

W upalne dni chłodzące płatki pod oczy to prawdziwy hit! Kiedy schłodzisz je w lodówce i przyłożysz pod oczy, czujesz się jakbyś miała mini klimatyzację na twarzy. Do tego te małe cuda nawilżają skórę i pomagają z opuchlizną. Super sprawa na gorące dni! Wiedzieliście o tym?

#ciekawostki #uroda #pielegnacja #kosmetyki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do brzydkich ludzi, tudzież określanych jako nieatrakcyjnych.
Jak radzicie sobie z patrzeniem w oczy rozmówcy?
Ja przez doświadczenia z dzieciństwa, gdzie wielokrotnie wyśmiewano mnie uciekam wzrokiem.
Uj to przecież daje, bo i tak rozmówca widzi mnie, wie, że jestem brzydalem, ale uciekając wzrokiem czuję się pewniej w rozmowie, bo patrząc komuś w oczy od razu myślę, że ten ktoś widzi moją brzydotę.
Takie zachowanie dziecka, że jak zamknie oczy jedząc cukierka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@FateDestiny Nie ma specjalnych kremów dla facetów. Tzn są, ale to tylko kwestia marketingu i innej palety kolorystycznej opakowań.

Cienie pod oczami to dużo wody pić.
Jak masz w wieku dwudziestupięciu lat zmarszczki na czole, to powiem, że grubo.
SPF50 na twarz, plus retinol (ale to jesienią można zacząć), póki co jakieś serum/krem z neuropeptydami. A na dzień kremy z Wit. C.
No ewentualnie botoks.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam,
Mam pytanie w kwestii uzębienia, mam lekko krzywe zęby i tzw. "gummy smile" przez co jak się uśmiecham to mi widać górne dziąsło co jest powodem moich kompleksów, czy jest w obrębie trójmiasta (zależało by mi na Gdańsku) jakaś warta polecenia klinika która mogłaby zaoferować skuteczne zabiegi na te problemy?
Cena nie gra roli.
#looksmax #stomatologia #ortodoncja #higiena #zdrowie #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakieś przeciwwskazanie do depilowania sobie brody i wąsów za pomocą pęsetki? Na ile czasu mniej więcej by się to pozbyło włosów, w porównaniu do np lasera? Włosy dosyć grube, ale bez przesady. Tak, jestem do tego zdolny xD
Zastanawiałem się kiedyś nad pójściem na laser, ale aktualnie nie mam kasy i może nie ma takiej potrzeby, skoro jestem w stanie użyć pęsetki
#broda #depilacja #golenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamero: Możesz mieć później problemy bo niektóre "nowe" włoski mogą później rosnąć jakąś krzywo w bok i wrastać w skórę. Raczej bym tak nie robił, to jest niewarte świeczki. Pewnie na tydzień byś się pozbył zarostu i znowu musiałbyś to robić, a nie dość że to bolesne to bardzo dużo czasu by zajęło.
  • Odpowiedz