Hej, 2 tygodnie temu byłem na wybielaniu zębów lampą u dentysty. Zabieg przeprowadzała tylko higienistka. Miałem 2 cykle zamiast 3, bo „rzekomo” ślina wypłukiwała ten preparat i przydzielona dla mnie dawka się skończyła… W czasie zabiegu odczuwałem niestety sporą nadwrażliwość. Zęby rzeczywiście fajnie wyglądały, ale tylko przez kilka dni. Po tym czasie zaczęły odczuwalnie żółknąć. Teraz jak patrze to niby różnica jest, ale bardzo subtelna - zęby nadal są żółte. W gabinecie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj tu nawet ktoś pisał że przy kanałowym już dentyści potrafią podsuwać podobne papierki do podpisania i elo, ładna kasa wpadnie a ząb zaraz padnie i bujaj się gościu płać za ponowne leczenie albo rwij i bul za implan


@Pieniek1991: ale o co ci właściwie chodzi i do kogo masz pretensje?
jak ktoś nie potrafi dbać o higienę i dopuszcza do tego żeby miec kanałówke to niech buli

ale nie chlip chlip
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: ale ty rozumiesz, że nikt go nie zmuszał do wybielania? Został uczciwie poinformowany, że nie da się przewidzieć skutków. Z czym ty tu masz problem? Chłop samodzielnie podjął decyzję, znając wszystkie za i przeciw. Co jeszcze dentysta miał zrobić?
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem czy to normalne czy #lysienie #zakola i koniec życia.
Trochę wypadają mi włosy. Jak sobie "potrę" dłonią po głowie przez 30 sekund to mogę znaleźć kilka 5-7 włosów na stole, nad którym to zrobiłem.
Od jakiegoś czasu mam też suchy łupież.
Wiem, że włosy wypadają każdemu, ale nie wiem czy to nie za dużo. Mam 26 lat, więc generalnie zaraz do piachu trza się zbierać.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim Jak łysieć, to z godnością, szkoda kasy, czasu i nie potrzebnego przejmowania się kawałkiem szczeciny. Jak już będzie bardziej widoczne, zacznij golić na łyso i po problemie, zaakceptuj nowego siebie i rura do przodu z życiem, a tego typu mało ważny detal zostaw za sobą. I tyle.
  • Odpowiedz
@essos: jak dotykałeś, to nie wiem czy możemy dalej gadać :P

Jeśli serum jest wodniste to jak najbardziej idzie na to krem, na olejowe serum też może ale już niekoniecznie (tutaj według odczucia na skórze). Krem jest po to, żeby zabezpieczyć skórę przed utratą nawilżenia, takie dopięcie.
Nakładasz najpierw tonik (opcjonalnie), chwilkę czekasz, dalej serum, czekasz kilka minut aż się prawie wchłonie i wtedy krem.

Tylko weź sobie przetestuj te
  • Odpowiedz
@essos: to za karę, że dotykałeś się pipetą ;)

A serio, to może być, że szybko się wchłania. Nałóż krem jak skóra jest jeszcze lekko wilgotna/lepka od serum i już. Nie musisz czekać kilku minut.
Jeśli pomimo kremu będziesz miał suchą skórę lub uczucie ściągnięcia, to pewnie serum nie współgra Ci ze skórą. Znalezienie odpowiednich kosmetyków to niezła zabawa, byłbyś szczęściarzem gdybyś na dzień dobry znalazł ideały.
  • Odpowiedz
#medycynaestetyczna #rozowepaski #niebieskiepaski #uroda #wyglad

Jakie zabiegi typu mezoterapia, mogą poprawić kondycję skóry? Ogólnie mam całkiem spoko cerę, brak śladów trądzikowych, czy jakiś nowych wyprysków. Zmarszczek tez jeszcze nie mam ale wydaje mi się, że gdzieś tam powoli od mimiki, wokół ust mogą się robić. Na razie jeszcze nie ma nic.
Zależy mi na jak najładniejszej cerze, baby face, glass skin itp.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadnyChlopczyk neauvia hydro deluxe poprawia sprężystość skóry, jest po tym baby face i taka świetlistosc, również naciąga skórę. Ale najlepiej będzie jak pójdziesz na konsultacje i dobiorą coś typowo pod ciebie
  • Odpowiedz
Jest tu jakiś bajbej? Tak z czystej ciekawości. Czym się różni szampon do włosów z tym do brody? Generalnie kilka lat temu jakiś mirek rzucił tu protipa, że on żelem pod prysznic sobie myje brodę i rzeczywiście, jest mięciutka po takim zabiegu. Wiem, bo stosuje do dziś ( ͡ ͜ʖ ͡)

#barber #uroda #broda #niebieskiepaski
Mega_Smieszek - Jest tu jakiś bajbej? Tak z czystej ciekawości. Czym się różni szampo...

źródło: 4084997

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek: Przez długi czas myłem brodę żelem pod prysznic, a później jakiś balsam do brody, po zmianie na jakieś szampony do włosów + odżywka do włosów kondycja brody się poprawiła, nie to, że wcześniej było źle, ale po zmianie nabrała puchatości, zaczęła się lepiej i łatwiej układać.
Ostatnio trafiłem na szampon Alpecin i ten w mojej ocenie zachowuje się podobnie do żeli pod prysznic, nie ma tej miękkości itp, co
  • Odpowiedz
#brzydota #uroda #kobieta #samotnosc
W sumie co zwalać na rodzinę pato i cichy charakter. W wieku 18-25 nie miałam żadnego powodzenia. Nigdy. To po prostu, że byłam i jestem brzydka jest przyczyną mojej samotności.
Może tez charakter smunej, cichej, ssmotnej, zagubionej. Niby pogodzona jestem lecz to jest gorzkie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przekalkulowałam sobie czy łatwo być ładną kobietą. Żeby utrzymywać urodę po 25 roku życia same geny nie wystarczą. Czas jest brutalny i trzeba w tym celu wprowadzić:
- ćwiczenia fizyczne kilka razy w tygodniu
- dobra dieta (żegnaju chipsy, batoniki, pizza i wizyty w maku)
- salony urody i medycyna estetyczna - botox (w zaleznosci od genow wczesniej juz pozniej), lifting, osocze bogatopłytkowe.
- kosmetyki do codziennej pielegnacji - duze stezenie retinolu, kwasu haliuronowego,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: wiesz co? Zawsze jak mam takie głupie rozkminy to pytam siebie, czy chciałabym być z kimś komu to przeszkadza. I wtedy znam odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drogie Panie, Panowie też jeśli się znacie, jak się nauczyć czytać składy kosmetyków? Kiedy wiedzieć, że dany produkt jest dobry, a kiedy szkoda na to pieniędzy? Który zabieg medycyny estetycznej warto wykonać, a który to nomen omen naciąganie? Da się tego nauczyć bez studiów medycznych czy też kosmetologicznych?

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od ok. dwóch miesięcy zaczęłam robić hybrydę na paznokciach w salonie. Paznokcie szybko mi rosną, a lubię nosić krótkie (niewystające poza opuszek), w zasadzie to co dwa tygodnie powinnam malować je od nowa, co wiąże się z kosztami. Paznokcie maluję na kolory zbliżone do naturalnych, żeby mało widać było odrost, nie robię też żadnych wynalazków, koralików itp.

Zastanawiam się, czy w mojej sytuacji opłacalne byłoby kupienie akcesoriów do robienia hybrydy w domu.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@TantnisKrzyzowiaczek ja dosłownie kilka lat temu kupiłam jakiś tani zestaw na AliExpress i do tej pory robię sobie nim hybrydę, tylko dokupuje sobie lakiery, ewentualnie cleaner, czy aceton jak się skończy
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest zdrowsze i korzystniejsze dla skóry: golenie tradycyjną maszynką z żyletką z kremem czy golenie maszynką elektryczną na sucho (nie goli nigdy całkowicie na zero i ten 1mm zostaje zawsze). Mój brat goli się całe życie na sucho a ma już 30 lat i jego skóra wygląda młodo. A ja golę się normalnie i jestem w podobnym wieku a wyglądam na twarzy starzej od niego. Nie wiem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: elektryczna. Ja i tak mam mocny zarost, więc golę się na noc i rano tam tak jakby dwudniowy. Dla skóry to zdecydowanie zdrowsze. Można też kupić elektryczną, która goli na sucho i mokro. Kiedy mam więcej czasu, to się golę też na mokro taką elektryczną, bo jednak taki żel zmiękcza zarost i golenie jest przyjemniejsze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Na to jak wyraźnie widać wiek na czyjejś twarzy wpływa tyle czynników, że golenie jest tam gdzieś na końcu listy.

Genetyka, fajki, alko, spanie, dieta, ile wody się pije, czy śpisz z mordą w poduszce czy na plecach, w jakiej wilgotności powietrza spędzasz większość życia, czy używasz kremów nawilżających i kremów z filtrem, czy unikasz mocnego słońca czy raczej co roku lecisz na plażę spalić się na Mokebe itp.
  • Odpowiedz