Potrzebuje kupić UPSa dla Mac Pro tak z 2005 roku (10.8 system) - czy możecie coś polecić?
tak by można było i monitor i komputer podłączyć do niego - i zapisać pracę 5-10 minut (czy do dużo?)

#ups #osx #komputery #prad
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zulik: spoko, ja właśnie wstałem, po tym tygodniu padam na ryj, prostowałem wszystko przed urlopem, przy około 70% obiążenia powinien wytrzymać z 4-5minut, Maca to umiem tylko odróżnić od innego pc więc nie pomogę w tej kwestii, nie wiem ile one prądu żrą :D
  • Odpowiedz
Witam wszystkich spod #ibuygou.

Chciałem poinformować tych co kupili oraz tych co będą chcieli zakupić u nas telefon, że mamy opóźnienia w wysyłce i są one znacznie wydłużone od wcześniej deklarowanego przez nas czasu, czyli 3-5 dni roboczych procesowania paczki.

Przykro mi to stwierdzić ale firma ma ogromny kłopot z nadążeniem przez te raptem 3 dni obsuwy w wysyłce od czasu tajfunu Nida, bo przez jeden dzień biuro było
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paprok: aaa faktycznie... miałem kiedyś taki w firmie. Po wyłączeniu odpalał na max wiatrak i tak sobie chodził przez chwilę do odcięcia całkowitego... może kolega @ElCidX to miał na myśli a ja marudzę ;-/
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katsuru: i tak masz lepiej niż ja - mieszkam na ulicy "Mirków 1" problem jest taki, że 500 m. dalej jest ulica "Stary Mirków 1" i pod tym adresem mieszka patologia. Już miałem odwiedziny: komornika x2, policji x3 (zakłócanie ciszy nocnej (o trzeciej w nocy mnie budzili), bójka, przetrzymywanie nieletniej), "egzekutorów długów" (dwa miłe karki przyszły po kasę za okna). Urząd miasta rozkłada ręce, do bagietmajstrów też nie dociera, że
  • Odpowiedz
Mirki, gdzie trafia paczka którą zamówiłem a nie mogłem odebrać (przez nieuwagę zaznaczyłem za pobraniem a zrobiłem przelew dla nadawcy i nie byłem przygotowany żeby kurierowi zapłacić).

#ups #kurier #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, poszukuję jakiegoś tańszego UPS ze względu na chwilowe (~1s) zaniki prądu w miejscu zamieszkania które powodują że wyłącza mi się komputer i resetuje router. Jak ma się do siebie moc w watach i moc pozorna w VA? Czy UPS musi mieć moc w W równą zasilaczowi w moim PC żeby go nie ubiło przy zaniku prądu? Pytam ponieważ ciężko znaleźć UPS z mocą 630W a tyle ma mój zasilacz w PC.
w.....y - Mirki, poszukuję jakiegoś tańszego UPS ze względu na chwilowe (~1s) zaniki ...

źródło: comment_wWe3qZXZ3m3vaqYcVsqzFmDcIMda75Ly.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Mireczki! Wybaczcie, że trochę późno do Was piszę, ale w związku z ostatnimi poczynaniami DHL zarząd musiał wymyślić coś nowego żeby #ibuygou nie poszło z torbami. Wiadomo, że klienta mało to interesuje, ważne że VATy oddajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
1. Postanowiliśmy obniżyć cenę niektórych produktów dość mocno i zaproponować, jak wiele innych sklepów z państwa środka, darmową wysyłkę SG lub NL Postem. Trwa ona 7-20 dni
Ibuygou - Witajcie Mireczki! Wybaczcie, że trochę późno do Was piszę, ale w związku z...

źródło: comment_U4xSIxtDqenn6sCoYyiE0ExqHyaY4OFO.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkoda ze na mi4c 3/32 nic nie ma... no ale trudno. Może zamiast kuponu zrekompensuje sobie to wybierajac free airmail. @ibuygou jaki jest rzeczywisty czas dostawy przez free airmail?
  • Odpowiedz
Mireczki, jak nadaje #paczka w punkcie odbioru #kurier #ups to oni ją pewnie skanują i pytanie brzmi czy od tego momentu jest widoczna w trackingu jako odebrana, czy też dopiero jak ją kurier odbierze z punktu?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jefrey: Jeśli nadałeś paczkę i w punkcie Ci ją zeskanowali to po 10-20 minutach na ups.com na 99% powinien pojawić się status. Oczywiście to, czy paczka dziś wyleci do Włoch zależy od kilku czynników, takich jak lokalizacja punktu, godziny pracy, godziny odbioru paczki przez kuriera itd.
  • Odpowiedz
Co mirki sądzą o "firmie kurierskiej" k-ex?
Ile mniej więcej mogę czekać na przesyłkę z Koszalina do Żagania? I czy kurierzy obchodzą się z paczkami jak należy. No i ubezpieczona jest paczka, ale wątpię żeby to coś zmieniało, a jak trafiam na jakiś post na forum nieprzychylny firmie to jest on przynajmniej sprzed 2 lat...
#kurierzy #kurier
W sumie chyba nic się nie stanie jak zawołam #dhl
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwna sprawa. Kupiłem jakiś tydzień temu dysk Crucial MX200 250GB na #redcoon zamawiałem przez telefon żeby zrealizować kod, poprosiłem o #paczkomaty bo darmo i wysłali mi link do przelewy24 na maila. Opłaciłem i następnego dnia dysk przyniósł mi miły pan z #ups (?). No ok spoko, jak bym nie cebulił też bym wziął UPS. A teraz nagle dostałem zwrot pieniędzy od przelewy24 i nie wiem trochę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrGreeneye: ano też tak myślę, tym bardziej, że redcoon jest w porządku i mają spoko infolinię, wszystko ogarniają i pomagają. Do takiego inPostu np. za cholerę bym nie zadzwonił bo i tak nikt nie odbierze ( )
  • Odpowiedz