Przesyłka dzisiaj wyszła z Poznania przez #ups W śledzniu paczki piszą że przewidywany dzien dostawy to dzisiaj. Jest to w ogóle możliwe? #poczta #pytanie #kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 33
Witam wszystkich spod #ibuygou.
Chciałem poinformować tych co kupili oraz tych co będą chcieli zakupić u nas telefon, że mamy opóźnienia w wysyłce i są one znacznie wydłużone od wcześniej deklarowanego przez nas czasu, czyli 3-5 dni roboczych procesowania paczki.
Przykro mi to stwierdzić ale firma ma ogromny kłopot z nadążeniem przez te raptem 3 dni obsuwy w wysyłce od czasu tajfunu Nida, bo przez jeden dzień biuro było
Chciałem poinformować tych co kupili oraz tych co będą chcieli zakupić u nas telefon, że mamy opóźnienia w wysyłce i są one znacznie wydłużone od wcześniej deklarowanego przez nas czasu, czyli 3-5 dni roboczych procesowania paczki.
Przykro mi to stwierdzić ale firma ma ogromny kłopot z nadążeniem przez te raptem 3 dni obsuwy w wysyłce od czasu tajfunu Nida, bo przez jeden dzień biuro było
@Ibuygou: gdyby każdy sklep miał taką osobę ja ty i na bieżąco przesyłał informację do klientów to świat byłby piękny, w każdym razie dzięki za pomoc teraz pozostaje mi tylko czekać co dostarczy UPS
- 6
@domi122: Mamy taką nadzieję.
@Ciuch_ciuch_madafaka: dzięki mireczku, staram się jak mogę Wam pomóc :)
@Ciuch_ciuch_madafaka: dzięki mireczku, staram się jak mogę Wam pomóc :)
- 1
Macie z swoimi #pcmasterrace zasilacze awaryjne #ups ?
Przydał by się jakiś, a jeszcze bardziej dwa bo jeden jeszcze pod #projektor bym podłączył.
#komputery #elektronika
Przydał by się jakiś, a jeszcze bardziej dwa bo jeden jeszcze pod #projektor bym podłączył.
#komputery #elektronika
- 6
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@katsuru: i tak masz lepiej niż ja - mieszkam na ulicy "Mirków 1" problem jest taki, że 500 m. dalej jest ulica "Stary Mirków 1" i pod tym adresem mieszka patologia. Już miałem odwiedziny: komornika x2, policji x3 (zakłócanie ciszy nocnej (o trzeciej w nocy mnie budzili), bójka, przetrzymywanie nieletniej), "egzekutorów długów" (dwa miłe karki przyszły po kasę za okna). Urząd miasta rozkłada ręce, do bagietmajstrów też nie dociera, że
- 1
Mirki, poszukuję jakiegoś tańszego UPS ze względu na chwilowe (~1s) zaniki prądu w miejscu zamieszkania które powodują że wyłącza mi się komputer i resetuje router. Jak ma się do siebie moc w watach i moc pozorna w VA? Czy UPS musi mieć moc w W równą zasilaczowi w moim PC żeby go nie ubiło przy zaniku prądu? Pytam ponieważ ciężko znaleźć UPS z mocą 630W a tyle ma mój zasilacz w PC.
źródło: comment_wWe3qZXZ3m3vaqYcVsqzFmDcIMda75Ly.jpg
Pobierz@wysuszony: Wydaję mi się, że UPS nie musi mieć tyle WAT ile komputer, ponieważ jeśli nie zużywasz przykładowo 100 % CPU i GPU to zasilacz nie pobiera 630W zawsze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4
Uwaga na UPS. Kpina!
Dzień dobry, Chciałem ostrzec was wszystkich przed skorzystaniem z usług powyższej firmy !
z- 13
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 57
Witajcie Mireczki! Wybaczcie, że trochę późno do Was piszę, ale w związku z ostatnimi poczynaniami DHL zarząd musiał wymyślić coś nowego żeby #ibuygou nie poszło z torbami. Wiadomo, że klienta mało to interesuje, ważne że VATy oddajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
1. Postanowiliśmy obniżyć cenę niektórych produktów dość mocno i zaproponować, jak wiele innych sklepów z państwa środka, darmową wysyłkę SG lub NL Postem. Trwa ona 7-20 dni
1. Postanowiliśmy obniżyć cenę niektórych produktów dość mocno i zaproponować, jak wiele innych sklepów z państwa środka, darmową wysyłkę SG lub NL Postem. Trwa ona 7-20 dni
źródło: comment_U4xSIxtDqenn6sCoYyiE0ExqHyaY4OFO.jpg
Pobierz- 3
szkoda ze na mi4c 3/32 nic nie ma... no ale trudno. Może zamiast kuponu zrekompensuje sobie to wybierajac free airmail. @ibuygou jaki jest rzeczywisty czas dostawy przez free airmail?
- 2
@Pawelooo: Jest akcja BUY MORE SAVE MORE
Dlatego ni ma kuponu! Ale jak możesz poczekać to poczekaj trochę i będzie po akcji :)
Dlatego ni ma kuponu! Ale jak możesz poczekać to poczekaj trochę i będzie po akcji :)
@Jefrey pewnie w momencie odbioru przez kuriera. W punkcie nikt paczek nie skanuje.
@Jefrey: Jeśli nadałeś paczkę i w punkcie Ci ją zeskanowali to po 10-20 minutach na ups.com na 99% powinien pojawić się status. Oczywiście to, czy paczka dziś wyleci do Włoch zależy od kilku czynników, takich jak lokalizacja punktu, godziny pracy, godziny odbioru paczki przez kuriera itd.
konto usunięte via Android
- 1
Co mirki sądzą o "firmie kurierskiej" k-ex?
Ile mniej więcej mogę czekać na przesyłkę z Koszalina do Żagania? I czy kurierzy obchodzą się z paczkami jak należy. No i ubezpieczona jest paczka, ale wątpię żeby to coś zmieniało, a jak trafiam na jakiś post na forum nieprzychylny firmie to jest on przynajmniej sprzed 2 lat...
#kurierzy #kurier
W sumie chyba nic się nie stanie jak zawołam #dhl
Ile mniej więcej mogę czekać na przesyłkę z Koszalina do Żagania? I czy kurierzy obchodzą się z paczkami jak należy. No i ubezpieczona jest paczka, ale wątpię żeby to coś zmieniało, a jak trafiam na jakiś post na forum nieprzychylny firmie to jest on przynajmniej sprzed 2 lat...
#kurierzy #kurier
W sumie chyba nic się nie stanie jak zawołam #dhl
@artur9010: Nie polecam - 4 dni szła do mnie paczka z tego samego województwa
- 1
@wiecznybeton: No dostałem następnego dnia paczkę więc raczej nie mam na co narzekać.
- 1
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@quiksilver: nie
źródło: comment_VL87J19HB2CfUFW28qSaqIyci8hTVsaZ.jpg
PobierzDziwna sprawa. Kupiłem jakiś tydzień temu dysk Crucial MX200 250GB na #redcoon zamawiałem przez telefon żeby zrealizować kod, poprosiłem o #paczkomaty bo darmo i wysłali mi link do przelewy24 na maila. Opłaciłem i następnego dnia dysk przyniósł mi miły pan z #ups (?). No ok spoko, jak bym nie cebulił też bym wziął UPS. A teraz nagle dostałem zwrot pieniędzy od przelewy24 i nie wiem trochę
- 0
@MrGreeneye: ano też tak myślę, tym bardziej, że redcoon jest w porządku i mają spoko infolinię, wszystko ogarniają i pomagają. Do takiego inPostu np. za cholerę bym nie zadzwonił bo i tak nikt nie odbierze (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@Nataniel_PL: to fakt :D
























tak by można było i monitor i komputer podłączyć do niego - i zapisać pracę 5-10 minut (czy do dużo?)
#ups #osx #komputery #prad