Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki! Wybaczcie, że trochę późno do Was piszę, ale w związku z ostatnimi poczynaniami DHL zarząd musiał wymyślić coś nowego żeby #ibuygou nie poszło z torbami. Wiadomo, że klienta mało to interesuje, ważne że VATy oddajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
1. Postanowiliśmy obniżyć cenę niektórych produktów dość mocno i zaproponować, jak wiele innych sklepów z państwa środka, darmową wysyłkę SG lub NL Postem. Trwa ona 7-20 dni i przy naszym sposobie pakowania nie powinna wzbudzać zainteresowania na WERach aczkolwiek zawsze można darmową pakę ubezpieczyć od VATu (wymyśliłem sobie do tego skrót hehe UOV) i w przypadku naliczenia opłat być spokojnym o ich zwrot z naszej strony.
2. Jako alternatywę dla aktualnego żółtego przewoźnika wprowadzamy usługę holenderskiego kuriera UPS bez VAT.
Zapytacie jakto bez VAT? A no takto że my ten Vat opłacamy wcześniej i do klienta paczka przychodzi "na gotowo", bez żadnych dopłat. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Co do obsługi paczki, sprawa się odrobinę wydłuża. Wygląda to tak, że od nadania paki przez pierwsze 5-7 dni status będzie ciągle wskazywał nie wysłanie paczki, ponieważ będzie ona w drodze do Holandii - bez możliwości śledzenia, natomiast na terenie Holandii mamy aktualizowane statusy i w ciągu 2-3 dni paczka dotrze do PL.
Czas dostawy więc wyniesie około 7-10 dni roboczych. Sam aktualnie testuję tą metodę, pochwalę się jak sprawnie poszło.
W komentarzach screeny z przykładowych trackingów.

Opcja ta zostaje wdrożona, ponieważ jeśli sytuacja z DHL się nie zmieni, firma będzie zmuszona znieść możliwość ubezpieczenia od VATu (UOV) w naszym kraju, a wtedy pozostanie nam trzymać kciuki na dodatkową opłatę tylko z deklaracji przy wyborze żółtego przewoźnika. Dlatego jako alternatywę dla bezvatowskich paczek klient będzie mógł wybrać UPS.


Cena wysyłki 1 telefonu/itemu przy DHL to znane już 17$, a przy UPS wyniesie 28$. 2 telefony/itemy to odpowiednio 21$ DHL oraz 34$ UPS.

UPS sprawdzi się na pewno lepiej przy zakupie większych i droższych produktów, np. Mi Drone 1080p, który przy okazji wspomnę - jest w sprzedaży od ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Zeszły miesiąc zaowocował bardzo przyjemnymi kuponami, a w tym miesiącu z powodu zmian i moderacji metod wysyłki kupony wypadają blado, a to dlatego że ceny telefonów pospadały na rzecz Free AirMail, choć po dokładnym sprawdzeniu np #redminote3pro 3/32 jest w lepszej cenie niż w czerwcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również polecam #mi4c 2/16, który wypada tym razem bardzo atrakcyjnie!

Zachęcam do korzystania z kuponików.
Ceny podane wraz z kurierami oraz w nawiasie opcjonalne Ubezpieczenie od VAT (UoV):
Redmi 3S 3/32 - IBYREDMI3S32G na 15$ = cena końcowa $191 z DHL (+UoV 10$) lub $202 z UPS
Redmi Note 3 PRO 3/32 - IBYRMNT3PROPL na 6$ = cena końcowa $210 z DHL (+UoV 10$) lub $221 z UPS
Redmi Note 3 PRO 2/16 - IBGNOTE3PRO16PL na 18$ = cena końcowa $179 z DHL (+UoV 9$) lub $190 z UPS
[Mi4C 2/16]( https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4c-qualcomm-snapdragon-808-hexa-core-18ghz-2gb-ram-16gb-rom-7080.html) - IBYMI4C16G na 22$ = cena końcowa $140 z DHL (+UoV 7,25$) lub $151 z UPS
Mi5 32GB CZARNY - MI532BLPL na 15$ = cena końcowa $352 z DHL (+UoV 17,5$) lub $363 z UPS
Mi5 32GB BIAŁY - MI532WHPL na 11.40$ = cena końcowa $331,6 z DHL (+UoV 16,3$) lub $342,6 z UPS
Mi5 64GB CZARNY - IBYMI564BLPL na 10$ = cena końcowa $397 z DHL (+UoV 19,5$) lub $408 z UPS
Mi5 64GB BIAŁY - IBYMI564WHPL na 8.8$= cena końcowa $406,2 z DHL (+UoV 20$) lub $417,2 z UPS
[Mi5 64GB ZŁOTY]( https://www.ibuygou.com/p-gold-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-8449.html) - IBYMI564GLDPL na 20$= cena końcowa $385 z DHL (+UoV 20$) lub $396 z UPS
Redmi 3 PRO - IBYRM3PROPL na 8.5$ = cena końcowa $198,5 z DHL (+UoV 8,5$)

Pozwolę sobie jeszcze wspomnieć, że jakiś czas temu CEO Ibuygou zawitał do Polski, miałem niesamowitą przyjemność poznać go osobiście i omówić dalsze plany mojej współpracy ze sklepem, i po tym spotkaniu troche #chwalesie i #wygryw, że takim o to sposobem Witam Was tu ponownie, ale już z drugiej strony biurka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dlatego jeśli macie jakiś problem z zamówieniem, opłatami, wysyłką czy też nawet Remote Area DHL polecam się do pomocy jako Mirkowy cumpel, a zarazem członek załogi Ibuygou!
Również gdybyście chcieli zakupić dwa lub więcej urządzeń i na każde z nich użyć rabatu, wystarczy się do mnie odezwać na priv, a takie zamówienie z dobrą ceną zmontujemy ( ͜͡ʖ ͡€)

Dzięki, że jesteście, bo w moim tagu #ibuygoukupony jest Was prawie 170 i bez Was to wszystko na pewno by się nie udało !
()

#ibuygoukupony #kodyrabatowe #xiaomi #dhl #ups #mi5 #redmi3pro
Pobierz
źródło: comment_U4xSIxtDqenn6sCoYyiE0ExqHyaY4OFO.jpg
  • 77
@JaTuTylkoSprzatamAleTezSmieszkuje:
1. najlepiej dodać sobie telefon do koszyka i przejść dalej wpisując swoje lub jakiekolwiek dane i tam bedo metody wysyłki oraz opcje ubezpieczenia od Vatu. A ponadto ceny mniej więcej z wysyłką opisałem we wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Zależnie jaka opcję wysyłki weźmiesz, jeśli DHL to niestety Vat naliczo, ale jak weźmiesz ubezpieczenie od VAT to wtedy oddamy Ci pieniądze lub darmowa poczta lotnicza,
@Sephirek: Normalnie jest 12miesięcy, a za 5$ możesz wziąć 24miesiące. W razie usterki piszesz do sklepu i my decydujemy czy naprawa możliwa w MiCenter we Wro czy jednak odsyłka Hiszpania/Chiny.
@Dudek89: Spokojna Twoja rozczochrana. W każdym razie zawołaj jak dojdzie Free Mailem, bo jestem ciekaw jaki czas, co z WERami i inne takie :D

Ja testuję UPS, dzisiaj nadano, zobaczymy jak się wyrobio ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mi4C 2/16 - IBYMI4C16G na 22$ = cena końcowa $140 z DHL (+UoV 7,25$) lub $151 z UPS


@Ibuygou:

Coupon Code: IBYMI4C16G Coupon Value: $ 5.99
Subtotal: $144.01

+ $17 / $28
wychodzi troszkę więcej niż napisałeś czy robię coś źle?
@kAdi:

Coupon Code: IBYMI4C16G Coupon Value: $ 5.99

Subtotal: $144.01


+ $17 / $28

wychodzi troszkę więcej niż napisałeś czy robię coś źle?


Niestety cena z powodów dzisiejszej dostawy uległa zmianie, do wczoraj kupon miał jeszcze większą wartość.
Teraz aktualnie jest to 6$ i nie zapowiada się na powrót 22$ ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@Ibuygou: Czyli co, najlepiej powyżej $200 wziąć UPS i nie zaznaczać tego dodatkowego ubezpieczenia? Wtedy paczka przyjdzie z Holandii i trzeba będzie troszkę dłużej poczekać, ale VAT już nie będzie nas dotyczył?
@Ibuygou: ehh przeczytałem cały wątek i już teraz całkiem się pogubiłem. który brac ten za 199$ czy ten 7% off(za 182$) z 2x screen protector? Chce kupić Redmi note 3 pro, jakiego kuriera wybrać aby było najlepiej? - tyle. pozdrawiam :)