Ostatnio kupiłem buty na stronie Adidasa, jednak nie trafiłem z rozmiarem. Chce je zwrócić poprzez UPS returns, tylko według tego co wyczytałem na stronie UPS, muszę odnieść paczkę do punktu (mam tą naklejkę na paczkę).
Na stronie adidasa, znalazłem taką informację:

Możesz również poprosić o odebranie paczki przez kuriera, za dodatkową opłatą. Więcej informacji znajdziesz na stronie UPS, gdzie możesz również zamówić odebranie paczki.
Wie ktoś może jak zamówić kuriera tak, żeby
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier #kurierzy #krakow #ups #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Czolem mirko. Czy ktoś wie, czy jest szansa odebrać przesyłkę z magazynu UPS jakimś sposobem? Mowa o Krakowie. Sytuacja wygląda tak, że przesyłka miała być wysłana wczoraj, ale kurier nie dał rady po nią podjechać (o czym nie wiedziałem, no i została wysłana dzisiaj z rana) a potrzebuję jej na dziś,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UPS to najgorszy dostawca. Pokręcili mój adres, a teraz gdy próbuje przekierować paczkę ciągle przekierowuje mnie konfiguracji konta (mimo, że sprawdzałem ją 5 razy). Liczę na to, że zadzwoni kurier gdy nie będzie mógł znaleźć takiej ulicy w mieście. #zalesie #ups
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak oddałem paczkę upsem już z gotowa etykieta zwrotną to babeczka powinna mi dać jakiś kwitek że jej to dałem czy co? XD bo daje jej paczkę, costam skanerem i tyle. Pytam się czy jakiś papierek na to A ona ze nie

Taguje bo pewnie dużo ludzi oddawalo buty z Adasia #streetwear #ups
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Pracuje ktoś tutaj jako dyspozytor/spedytor? Szczególnie interesuje mnie branża kurierska. Chciałbym wiedzieć jak wyglądają zarobki na takim stanowisku w innych firmach, ja obecnie pracuje jako dyspozytor w jednej z międzynarodowych firm kurierskich z pomarańczowym logiem, która to firma została wykupiona jakiś czas temu przez amerykańskiego giganta. Jeśli chodzi o zarobki na tym stanowisku to wynoszą one 3300zł brutto. Jeśli chodzi o jakieś dodatkowe profity, to Multisport za którego trzeba
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Op: @bzam ale ja nie chcę pracować jako kurier i wiem jak wygląda praca kuriera, bo jak napisałem pracuje jako dyspozytor w branży kurierskiej. Interesują mnie zarobki na takim samym lub podobnym stanowisku w branży kurierskiej w innych firmach.

Zaakceptował: akado}

  • Odpowiedz
Jak to jest z upsem - jesli paczka nie zostala odebrana, to powinni podjac kolejna probe doreczenia czy nie? Kiedys na infolinii konsultantka powiedziala mi ze to jest decyzja kuriera, co srednio do mnie przemawia.

Mialem zamowiona paczke z zagranicy, od upsa nie dostalem zadnej informacji o planowanym terminie doreczenia - zadnego smsa, ani telefonu od kuriera. Teraz okazuje sie ze paczka wrocila do nadawcy...
Kurier wywiozl ją poza miasto do centrum
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki, prawy analog w moim lądzie ciężko chodzi gdy odchylania w lewą stronę. Na chacie Microsoft zgłosiłem że chce oddać na gwarancję, dostałem od UPS nadruk na paczkę. Co dalej? Kurier przyjedzie czy sam mam iść i nadać?

#ups #kurier #microsoft #xboxone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamowilem buty, przewidziany czas dostawy byl w poniedzialek. Dzisiaj na stronce UPS okazalo sie, ze kurier o 8.18 probowal dostarczyc paczke. Nie bylo mnie wtedy w domu i nie moglem odebrac. Teraz na stronce widze, ze paczka jest zostawiona w cukierni w moim miescie. Kurier mogl tak zrobic? Troche sie boje, bo w sumie droga zawartosc
#kurier #ups #problem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
zamawiał ktoś Xiaomi mi drone 4k na gearbest w drugiej połowie marca podczas urodzin. Generalnie dziwna sprawa. zamówienie wysłane 24 marca. Pierwszy status pojawił się po tygodniu w dodatku błędny. Kto ma też taką sytuację? ile może potrwać jeszcze temat i pojawi się jakiś pierwszy normalny status?przesyłka priority Line: Europe Railway Priority Mail EUTHXYH z Chin. Czy paczka może być już w Europie?
#alipaczkanews #alipaczka #gearbest
ponadprawem94 - Mirki,
zamawiał ktoś Xiaomi mi drone 4k na gearbest w drugiej połowi...

źródło: comment_aFSRSrLuf17d2iHkqPo1mgx3jL7FpUEd.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#przesylki #dhl #dpd #ups #pocztapolska #grecjagrecja #banki #revolut
Czym najlepiej(i najtaniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)) wysłać paczkę do Grecji? I jak najlepiej przelać pieniądze? Na paypal? Jak wygląda to z przelewem na konto bankowe, nie ma dużych przewalutowywań? Wolałbym taki przelew bo na PP można zrobić chargeback, dodam że mam konto Revolut.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach