Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PuffinusGravis: no tak, najepszy sposób na nie zostawianie śladów to rejestrować całą trasę, mieć konto powiązane z kartą i bankiem, plus mało warty przy tym adres mailowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trabzi: całkiem pozytywne, zawsze hejciłem Ubera bo uważałem, że to fajna koncepcja - ale powinna być uczciwa podatkowo. Od kiedy rozwiązali ten problem (bo jak rozumiem wymusili na kierowcach rejestracje DG), to nie ma co ich hejcić.

Ładne, czyste auto. Miły kierowca. Tanio :)
  • Odpowiedz
@JestemPsem: mam wrażenie że większośc tekstów przypisywanych taksówkarzom to jednak fejki, łącznie z tym profilem taryfa.info czy jak on się tam nazywa.

Przecież oni nie mogą być aż tak głupi, oni tam otwarcie obrażają swoich klientów, nawet nie potencjalnych tylko tych którzy korzystali z ich usług, chyba nie jest trudno to połączyć i dojść do wniosku że to niekoniecznie musi być najlepszy pomysł.
  • Odpowiedz
Wczoraj wracając do domu kierowca uparł się, że wciśnie zakończenie kursu kilometr wcześniej, niż był cel podróży, bo wcześniej "mógł pojechać inną ulicą i by wyszło jakieś 600m krócej". Nie dał się przekonać, że wcale mi to nie przeszkadza. Wyobrażam sobie jak taksówkarz mnie tak traktuje...

#uber
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matador: Ze trzy razy dałem mniej niż 5 gwiazdek. Raz starszemu jegomościowi, któremu świeciło się więcej kontrolek, niż to przewiduje ustawa i ledwo zbliżał się na 2-pasmówkach do 50km/h, raz młodemu kierowcy który jadł obiad w domu po akceptacji mojego zlecenia (do samochodu miałem 100m, więc podszedłem i stałem 5 minut przy jego aucie czekając aż skończy się pożywiać), a innym razem gościowi za chamską odzywkę po tym jak zapytałem
  • Odpowiedz
@galarulez: ja nie lubię jednego kierowcy, który jeździ Audi A3. Wpisuje we wbudowaną w auto nawigację adres ustawiając "najwygodniejszą trasę". Jest najdłuższa pod względem dystansu i czasu na przejazd. Za drugim i trzecim przejazdem z nim zwróciłem mu uwagę, ale on nadal swoje. Mimo to dostał za każdym razem 5 gwiazdek, bo była to różnica rzędu 3-5zł na przejeździe, a też trzeba być człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Bez_Komentarza: no właśnie chyba Uberowcy sami sobie oblali auto :) bo żadnego taksówkarza nie złapali :) poza tym jeden incydent o niczym nie świadczy a raczej o głupocie Uberowców którzy nie złapali nikogo więc to wygląda na to że koleś siedzi w aucie jak mu niszczą auto , jak klienta zacznie ktoś oblewać farbą , bić albo gwałcić to tez będą siedzieli w aucie ? Wygląda na to że jacyś
  • Odpowiedz
Dostałem od ubera, lecz mimo użycia translatora nie bardzo kumam.
Konto mam założone w Polsce...

Ktoś jeszcze otrzymał i potrafi to wytłumaczyć?

Freunde werben Freunde
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akuku69: chodzi o program lojalnościowy w którym zapraszasz znajomych do korzystania z ubera i dostajesz z tego profity. W tym szanse na wygraną Macbooka i innych pierdół. Musisz do tego użyć kodu zaproszeniowego czyli "Einladungscode" Więcej informacji jest na blogu.
  • Odpowiedz