wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 1400
@PuffinusGravis: to już wolę polskie taksówki, janusze by obejechali całe miasto i by się spóźnili
- 36
@PuffinusGravis: no tak, najepszy sposób na nie zostawianie śladów to rejestrować całą trasę, mieć konto powiązane z kartą i bankiem, plus mało warty przy tym adres mailowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@Trabzi: całkiem pozytywne, zawsze hejciłem Ubera bo uważałem, że to fajna koncepcja - ale powinna być uczciwa podatkowo. Od kiedy rozwiązali ten problem (bo jak rozumiem wymusili na kierowcach rejestracje DG), to nie ma co ich hejcić.
Ładne, czyste auto. Miły kierowca. Tanio :)
Ładne, czyste auto. Miły kierowca. Tanio :)
- 6
@MichalQ20: nie miałem zamiaru, ale wciągnę Cię na listę subskrybentów takich wydarzeń i będę podsyłać na PW ;)
- 426
@JestemPsem: wina klienta bo wolał dać zarobić niż iść z buta xD genialna logika.
- 23
@JestemPsem: mam wrażenie że większośc tekstów przypisywanych taksówkarzom to jednak fejki, łącznie z tym profilem taryfa.info czy jak on się tam nazywa.
Przecież oni nie mogą być aż tak głupi, oni tam otwarcie obrażają swoich klientów, nawet nie potencjalnych tylko tych którzy korzystali z ich usług, chyba nie jest trudno to połączyć i dojść do wniosku że to niekoniecznie musi być najlepszy pomysł.
Przecież oni nie mogą być aż tak głupi, oni tam otwarcie obrażają swoich klientów, nawet nie potencjalnych tylko tych którzy korzystali z ich usług, chyba nie jest trudno to połączyć i dojść do wniosku że to niekoniecznie musi być najlepszy pomysł.
- 7
@czokowafelek: zawsze nosze przy sobie sloik gowna na wypadek jakbym chcial okazac niezadowolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inplaz: szczegolnie wyrywac loszki na mazowieckiej
- 119
Wczoraj wracając do domu kierowca uparł się, że wciśnie zakończenie kursu kilometr wcześniej, niż był cel podróży, bo wcześniej "mógł pojechać inną ulicą i by wyszło jakieś 600m krócej". Nie dał się przekonać, że wcale mi to nie przeszkadza. Wyobrażam sobie jak taksówkarz mnie tak traktuje...
#uber
#uber
- 6
@matador: Ze trzy razy dałem mniej niż 5 gwiazdek. Raz starszemu jegomościowi, któremu świeciło się więcej kontrolek, niż to przewiduje ustawa i ledwo zbliżał się na 2-pasmówkach do 50km/h, raz młodemu kierowcy który jadł obiad w domu po akceptacji mojego zlecenia (do samochodu miałem 100m, więc podszedłem i stałem 5 minut przy jego aucie czekając aż skończy się pożywiać), a innym razem gościowi za chamską odzywkę po tym jak zapytałem
- 3
@galarulez: ja nie lubię jednego kierowcy, który jeździ Audi A3. Wpisuje we wbudowaną w auto nawigację adres ustawiając "najwygodniejszą trasę". Jest najdłuższa pod względem dystansu i czasu na przejazd. Za drugim i trzecim przejazdem z nim zwróciłem mu uwagę, ale on nadal swoje. Mimo to dostał za każdym razem 5 gwiazdek, bo była to różnica rzędu 3-5zł na przejeździe, a też trzeba być człowiekiem.
- 15
- 1
@Kamil-B: to już taryfa nocna czy świąteczna :) x6 sylwestrowa :)
konto usunięte via Android
- 0
@lovalu: plus w sylwka ktory przemawial za uberem to byla dostepnosc, taksowki sie skonczyly o 2:00, i pasazerowie mieli wybor jechac na mnozniku uberem, albo nie jechac wcale
Janusze tyrają , Uberowcy zarabiają :)
http://www.wykop.pl/wpis/17056593/czy-to-prawda-ze-uber-jezdzi-naszymi-ulicami-za-da/
# #uber #zus
http://www.wykop.pl/wpis/17056593/czy-to-prawda-ze-uber-jezdzi-naszymi-ulicami-za-da/
# #uber #zus
- 0
@Bez_Komentarza: no właśnie chyba Uberowcy sami sobie oblali auto :) bo żadnego taksówkarza nie złapali :) poza tym jeden incydent o niczym nie świadczy a raczej o głupocie Uberowców którzy nie złapali nikogo więc to wygląda na to że koleś siedzi w aucie jak mu niszczą auto , jak klienta zacznie ktoś oblewać farbą , bić albo gwałcić to tez będą siedzieli w aucie ? Wygląda na to że jacyś
@czokowafelek: słaby troll panie.
@SynuZMagazynu: amerykański czyli multi-kulti . Każdą narodowość można pod to podpiąć i ideologię :)
- 0
@czokowafelek: dokładnie tak
- 4
Tak mi się pomyślało po akcjach złotów w ten weekend;) Robione na szybko ziemniakiem dlatego takie kolory niepasujące.( ͡° ʖ̯ ͡°)
#uber #heheszki #rakcontent #smiesznypiesek #humorobrazkowy
#uber #heheszki #rakcontent #smiesznypiesek #humorobrazkowy
źródło: comment_VkprMtE1uJylbMD5rNVHHF8ov2Mri3Jt.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
- 13
@Eyescream: dawaj pan do poloneza i ruszamy na balety :)
- 0
- 1
Dostałem od ubera, lecz mimo użycia translatora nie bardzo kumam.
Konto mam założone w Polsce...
Ktoś jeszcze otrzymał i potrafi to wytłumaczyć?
Freunde werben Freunde
Konto mam założone w Polsce...
Ktoś jeszcze otrzymał i potrafi to wytłumaczyć?
Freunde werben Freunde
@Akuku69: chodzi o program lojalnościowy w którym zapraszasz znajomych do korzystania z ubera i dostajesz z tego profity. W tym szanse na wygraną Macbooka i innych pierdół. Musisz do tego użyć kodu zaproszeniowego czyli "Einladungscode" Więcej informacji jest na blogu.
- 0
@frachtfuehrer: dziękuję!





















#aferauberowa #uber