Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk taksiarstwa. Pół mieszkania #!$%@? taksometrami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi śrubę czy kółko do taksometru i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu śruba w nodze.

Druga połowa mieszkania #!$%@? Taksiarzem Polskim, Światem Taksi, Super Złotówą xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie tygodniki o taksówkach. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla taksówkarzy i kręci gównoburze z innymi taksówkarzami o najlepsze taksometry itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu złotówy jedzo gówno, tylko uber. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę TARYFIARZ, za #!$%@? 10k postów."

(Nie chce mi się dalej tego pisać Mircy)

#pasta #heheszki #aferauberowa #uber
  • 1