#uber #taxi
Byłem dzisiaj na spotkaniu rekrutacyjnym/informacyjnym w Uberze dla nowych kierowców. Śmieszkowe spotkanko - oprócz mnie 7-8 osób, w tym 3 prawie na pewno taksówkarzy, którzy chyba za zadanie mają odstraszać potencjalnych kandydatów. Robili gościowi niezły dym, zadając mnóstwo niewygodnych pytań i ogólnie jadąc po nim i po firmie, że aż 2 osoby uciekły w połowie spotkania :) "Szkolenie" wyglądało bardziej jak konferencja PiS pełna dziennikarzy TVNu
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4ks: na papierze nie mam bo mnie nie dotyczyła, jednak mój kolega dostał, niestety przyjął mandat, sprawa trochę się skomplikowała ale okazało się że nie rzucają słów na wiatr. niestety ale kolega już nie może jeździć w uberze, tak się sprawa zakończyła. Chcesz możesz wierzyć, nie chcesz możesz nie wierzyć.
  • Odpowiedz
@M4ks: tutaj masz racje jednak jeśli chodzi o problemy związane z postępowaniem mandatowym ze względu na brak licencji, kasy fiskalnej itp uber bierze to na swoje barki. jeżeli jednak ktoś kombinuje z DG albo podatkami to już niestety na pomoc nie może liczyć
  • Odpowiedz
Jak liczy uber opłatę jeśli kierowca pojedzie inną trasą niż wyznaczona? Kilometry według wyznaczonej trasy? A policzone minuty?
#pytanie #uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marc1027: liczy za tyle ile pojechał kierowca, czas, kilometry i trzaśnięcie drzwiami. Jeżeli uważasz że kierowca Cie oszukał, piszesz maila lub dajesz mu niższą ocenę i w opisie piszesz o tym. Support Ci pomoże.
  • Odpowiedz
@marc1027: tak, dasz mu np 4 gwiazdki, a po jakimś czasie już nie będzie kierowcą, bo będzie miał za dużo 4-gwiazdkowych ocen. treustory
ps. nie ma takiego czegos jak wyznaczona trasa, ubera nie wyznacza tras, tylko google maps.
  • Odpowiedz
może wydawać się to śmieszne ale sam jestem kierowcą ubera i pęcherz często w tej robocie ciśnie mocno, a nie wszędzie jest stacja/cichy kąt gdzie można w spokoju odcedzić kartofelki... Ale nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się do butelki...
  • Odpowiedz
#uber #gry #muzyka

Trochę poniewczasie, ale przypomniał mi się pewien niezły kawałek który całkiem nieźle pasuje do ostatnich wybryków w sprawie ubera. Ukłon w stronę fanów klasyki. ;)
Colos - #uber #gry #muzyka

Trochę poniewczasie, ale przypomniał mi się pewien niez...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomocy!
Założyłem konto na Uber, żeby spróbować jak to jest sobie z nimi jeździć.
Dziś o 6 nad ranem budzą mnie telefony i smsy z chin z jakimiś ichnimi znaczkami.
Wchodze na konto ubera a tam 3 przejazdy w Beijing, kiedy ja całe święta przy kompie w Polsce

Uber niby działa w Polsce, ale z niewiadomego powodu nie mają konsultantów telefonicznych (co, o ile nie jestem ślepy i nie przegapiłem numeru telefonu na stronie, jest
Fnrodz - Mirki, pomocy!
Założyłem konto na Uber, żeby spróbować jak to jest sobie z ...

źródło: comment_Am65RcyYMxDwU1ejztaZersr4DLmbOXI.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fnrodz: serio musiałeś po to założyć konto żeby na wykopie to napisać i tu szukać pomocy? W tym czasie napisałbyś meila do UBERa z prośbą o wyjaśnienie sytuacji!
  • Odpowiedz
bądź pieprzoną złotówą

facet się pyta za ile na stację benzynową i z powrotem (2.8 km, godzina taka, że ruch malutki)

złotówa gada, że trzy dychy ( XDDD)

powiedz mu, że masz tylko dychę

"za dychę to pan może z buta iść. więcej zatrzaski kosztują"

Ja p------e, potem p------ą takie coorvy, że uber im klientów podbiera. czemu to żyje? #gorzkiezale #uber #taksowkarze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Współpraca z Lechią Gdańsk

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów piłki nożnej! Platforma Uber została partnerem klubu piłkarskiego Lechii Gdańsk. Od meczu, który odbędzie się już 9 kwietnia, można spodziewać się zwiększonego zainteresowania przejazdami ze strony fanów chcących zobaczyć mecz klubu na żywo. Więcej informacji już wkrótce!
#uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach