wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Niko23: no przecież mówi się tyle razy że uber to nie taxi
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 28
- 8
@misia87vs: billboard UBERa wisi na nieużywanym przystanku tramwajowym na Ogrodach :)
- 3
@marc1027: liczy za tyle ile pojechał kierowca, czas, kilometry i trzaśnięcie drzwiami. Jeżeli uważasz że kierowca Cie oszukał, piszesz maila lub dajesz mu niższą ocenę i w opisie piszesz o tym. Support Ci pomoże.
@marc1027: tak, dasz mu np 4 gwiazdki, a po jakimś czasie już nie będzie kierowcą, bo będzie miał za dużo 4-gwiazdkowych ocen. treustory
ps. nie ma takiego czegos jak wyznaczona trasa, ubera nie wyznacza tras, tylko google maps.
ps. nie ma takiego czegos jak wyznaczona trasa, ubera nie wyznacza tras, tylko google maps.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 2
może wydawać się to śmieszne ale sam jestem kierowcą ubera i pęcherz często w tej robocie ciśnie mocno, a nie wszędzie jest stacja/cichy kąt gdzie można w spokoju odcedzić kartofelki... Ale nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się do butelki...
@mekosx: nawet kierowca uber może być podludziem
- 1
W końcu można sprawdzić swoją ocenę (jako pasażer) w aplikacji bez czekania na maile od supportu. Ile macie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #uber
źródło: comment_DjvAJOSGhDCN1RGvQH1lNNxD9RgWbAxP.gif
Pobierz- 1
@Kacc: od pół roku można ;)
Przynajmniej od momentu jak weszli do poznania
(tak sprawdzałem osobiście)
Przynajmniej od momentu jak weszli do poznania
(tak sprawdzałem osobiście)
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@szczyp1orek: ta informacja to jakiś hoax
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@Vincenzo: nie o to pytalem. niedlugo bedzie i rekrutuja kierowcow. dlatego pytam czy ktos taki jest
konto usunięte via iOS
- 1
Jeszcze nie było rekrutacji więc nigdzie kierowcy z Łodzi nie znajdziesz
- 1
Janusze sprzedają ulotki ogólnodostępnym kodem...
http://olx.pl/oferta/uber-100-zl-na-2-przejazdy-uber-CID619-IDeD8Uw.html#72028edd03
http://olx.pl/oferta/uber-voucher-na-100-zl-CID767-IDeI7hN.html#72028edd03
Kod 2x50zł: 2X50HTC
http://olx.pl/oferta/uber-100-zl-na-2-przejazdy-uber-CID619-IDeD8Uw.html#72028edd03
http://olx.pl/oferta/uber-voucher-na-100-zl-CID767-IDeI7hN.html#72028edd03
Kod 2x50zł: 2X50HTC
źródło: comment_V4KixGhCeTNzeQawPhiP0KHjsEvL3QvN.jpg
Pobierz@Majronn: Napisz, że kupisz tylko niech odsłonią kod bo musisz sprawdzić autentycznosć bo są podróbki w necie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowy sprzęt proponują dla kierowców Ubera :)
http://olx.pl/oferta/dacia-logan-mcv-dla-uber-z-lpg-wspolpraca-lub-wynajem-CID619-IDeyzfJ.html
#taxi #uber #dacia
http://olx.pl/oferta/dacia-logan-mcv-dla-uber-z-lpg-wspolpraca-lub-wynajem-CID619-IDeyzfJ.html
#taxi #uber #dacia
źródło: comment_Gurkadh5ocrJFfuyprKLGZuFfZJY5Bak.jpg
Pobierz@czokowafelek: nie wsiadałbym
@czokowafelek: Lepsza nowa Dacia niż 20 letnie wraki taksiarzy
- 2
@czokowafelek: osoby używające ubera to barany?
@czokowafelek: uuuuuuuuuuu!!! Jaki poziom żartu!
Ostatnio tak się obśmiałem jak kroiłem chleb. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio tak się obśmiałem jak kroiłem chleb. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Mirki, pomocy!
Założyłem konto na Uber, żeby spróbować jak to jest sobie z nimi jeździć.
Dziś o 6 nad ranem budzą mnie telefony i smsy z chin z jakimiś ichnimi znaczkami.
Wchodze na konto ubera a tam 3 przejazdy w Beijing, kiedy ja całe święta przy kompie w Polsce
Uber niby działa w Polsce, ale z niewiadomego powodu nie mają konsultantów telefonicznych (co, o ile nie jestem ślepy i nie przegapiłem numeru telefonu na stronie, jest
Założyłem konto na Uber, żeby spróbować jak to jest sobie z nimi jeździć.
Dziś o 6 nad ranem budzą mnie telefony i smsy z chin z jakimiś ichnimi znaczkami.
Wchodze na konto ubera a tam 3 przejazdy w Beijing, kiedy ja całe święta przy kompie w Polsce
Uber niby działa w Polsce, ale z niewiadomego powodu nie mają konsultantów telefonicznych (co, o ile nie jestem ślepy i nie przegapiłem numeru telefonu na stronie, jest
źródło: comment_Am65RcyYMxDwU1ejztaZersr4DLmbOXI.jpg
Pobierz#uber z lotniska w Modlinie do Warszawa śródmieście ile mnie wyniesie? Ktoś może brał?
Według strony ubera tylko 72-95zl, podejrzanie mało :)
#warszawa #modlin #lotniskomodlin
Według strony ubera tylko 72-95zl, podejrzanie mało :)
#warszawa #modlin #lotniskomodlin
źródło: comment_mm8adKs3eW2wYoc0SoOaxikV2x8OmmLN.jpg
Pobierz- 12
bądź pieprzoną złotówą
facet się pyta za ile na stację benzynową i z powrotem (2.8 km, godzina taka, że ruch malutki)
złotówa gada, że trzy dychy ( XDDD)
powiedz mu, że masz tylko dychę
"za dychę to pan może z buta iść. więcej zatrzaski kosztują"
Ja p------e, potem p------ą takie coorvy, że uber im klientów podbiera. czemu to żyje? #gorzkiezale #uber #taksowkarze
@Lukkar:
Toć sprawdzałem! ;C
Toć sprawdzałem! ;C
- 3
@MasterSoundBlaster: Mam Lumię od czerwca, apkę widziałem w ubiegłe wakacje
- 0
@Majronn: zniżka dostępna tylko dla nowych użytkowników ;( czyli jak wziąłem ten od Mirka wyżej to już innego nie użyje?
@Wypok_spoko: niestety
Współpraca z Lechią Gdańsk
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów piłki nożnej! Platforma Uber została partnerem klubu piłkarskiego Lechii Gdańsk. Od meczu, który odbędzie się już 9 kwietnia, można spodziewać się zwiększonego zainteresowania przejazdami ze strony fanów chcących zobaczyć mecz klubu na żywo. Więcej informacji już wkrótce!
#uber
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów piłki nożnej! Platforma Uber została partnerem klubu piłkarskiego Lechii Gdańsk. Od meczu, który odbędzie się już 9 kwietnia, można spodziewać się zwiększonego zainteresowania przejazdami ze strony fanów chcących zobaczyć mecz klubu na żywo. Więcej informacji już wkrótce!
#uber
konto usunięte via iOS
- 4
oj mirki co to za armagedon dzisiaj na #uber, jak w sylwestra
źródło: comment_YNkfYPWHsSmQZcgkd6Qwu54YbdV0WVtD.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@lowca_twoich_starych: To dużo i to bardzo dużo. W sumie to niedawno jechałem z taksiarzem, który sam jeździł w uberze :)























Byłem dzisiaj na spotkaniu rekrutacyjnym/informacyjnym w Uberze dla nowych kierowców. Śmieszkowe spotkanko - oprócz mnie 7-8 osób, w tym 3 prawie na pewno taksówkarzy, którzy chyba za zadanie mają odstraszać potencjalnych kandydatów. Robili gościowi niezły dym, zadając mnóstwo niewygodnych pytań i ogólnie jadąc po nim i po firmie, że aż 2 osoby uciekły w połowie spotkania :) "Szkolenie" wyglądało bardziej jak konferencja PiS pełna dziennikarzy TVNu