wpisy
Najnowsze
Archiwum
wiozłem wczoraj wariatów z #colway ...
mają skurczysyny gadkę, prawię dałem się nabrać :)
#uber #ubertrojmiasto
mają skurczysyny gadkę, prawię dałem się nabrać :)
#uber #ubertrojmiasto
- 0
@mekosx: piramida finansowa
- 1
@mekosx: http://opinieomlm.pl/firma-mlm/colway/ MLM, założony w Polsce, w dwóch wersjach - polska i International :)
#taryfa #uber #taksowki #google
Ciekawi mnie czy taryfiarze nie zaczną specjalnie prowokować wypadków, gdy okaże się, że takie autonomiczne taksówki zaczną jeździć po drogach..
http://innpoland.pl/126611,zlikwiduja-kierowcow-nowy-pomysl-google-ubera-i-volvo
Ciekawi mnie czy taryfiarze nie zaczną specjalnie prowokować wypadków, gdy okaże się, że takie autonomiczne taksówki zaczną jeździć po drogach..
http://innpoland.pl/126611,zlikwiduja-kierowcow-nowy-pomysl-google-ubera-i-volvo
źródło: comment_Kfcmv0HncfoTaKmlp04ujarRpdk6Qmsb.jpg
Pobierz- 0
@Kamil-B: noo juz masz Teslę, która w duzej czesci tak jezdzi. A te samochody za 4 lata, do 2020. Tak cały czas jest mowione. Ale nie wiadomo, czy rządy nie zabronią. A na pewno niektóre tak, bo hurr durrr prace zabierajo.
- 3
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/srodmiescie/a/tir-zderzyl-sie-z-taksowka-na-zjezdzie-z-mostu-zdjecia,9962342/
Jednak licencja i taksometr nie chronią przed kolizją :/
#wroclaw #taxi #uber
Jednak licencja i taksometr nie chronią przed kolizją :/
#wroclaw #taxi #uber
- 2
podbijam, właśnie kiedy kiedy? nie mogę się doczekać
@npsr: @damiandod: Na spotkaniu gość z Ubera powiedział że to kwestia kilku miesięcy. Nawet w jednym miejscu pisałem że moim zdaniem niefajna sprawa ponieważ spora część jego prezentacji opierała się na tym że udało im się od zera udało uruchomić w Warszawie w miesiąc. Mam wrażenie że Łódź jest trochę traktowana jak jakieś państwo trzeciego świata.
- 0
@mekosx: tez dla nowych :( ale dzięki za chęci!
zatrzymali bogu ducha winnego, uczciwego i poczciwego taksówkarza, przypadkiem zupełnie poszukiwanego na podstawie orzeczenia sądu - jak tak można! #lodz #taxi #uber
@zgredek_z_fabryki_kredek: No to teraz kolejne strajki i protesty w mieście, tylko zamiast UBER HIV to będą transparenty MIREK TRZYMAJ SIĘ, PDW, BSNT, WOLNOŚĆ DOBRYM CHŁOPAKOM! xD
@moczy_morda: @zgredek_z_fabryki_kredek: Zatrzymują prawilnych chłopaków, a to oni pierwsi ruszą oblewać ruskich gównem jak nas zaatakują. POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Praca jako kierowca Ubera w Berlinie ?
Wie ktoś coś zarobki/prawo/polak za kierownicą ?
#uber #januszebiznesu
Wie ktoś coś zarobki/prawo/polak za kierownicą ?
#uber #januszebiznesu
- 4035
- 103
- 88
- 2
Co ten UOKiK to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.dobreprogramy.pl/UOKiK-nie-pozostawia-zludzen-taksowkarzom-Uber-pozytywnie-wplywa-na-sytuacje-pasazerow,News,72890.html
#uber #taxi
http://www.dobreprogramy.pl/UOKiK-nie-pozostawia-zludzen-taksowkarzom-Uber-pozytywnie-wplywa-na-sytuacje-pasazerow,News,72890.html
#uber #taxi
@Jaro070: Ale i tak urzędnicy z Krakowa wiedzą lepiej. Wstyd żyć w tym mieście.
- 1
@Kamil-B: Zamówili przewóz u ludzi, którzy nie mają licencji i SZOK, PODCZAS KONTROLI NIE MIELI ONI LICENCJI!
- 1
@bugg:
Zgodnie z głównym przekazem jednej z firm rachunkowej współpracującej z firmą Uber można przeczytać:
Ponadto, wszyscy przewoźnicy popełnili nieprawidłowości skarbowe, czyi nie wystawili paragonu fiskalnego bez jego żądania. Gdy kontrolerzy upomnieli się o dokument, dostali paragon z usługą opisaną jako „ochrona”, zamiast „przewóz osób”. Nieprawidłowości już zostały zgłoszone do Urzędu Skarbowego.
Zgodnie z głównym przekazem jednej z firm rachunkowej współpracującej z firmą Uber można przeczytać:
Brak obowiązku rejestracji na kasie fiskalnej. Z opinii prawnych przygotowanych na zlecenie firmy Uber przez kancelarię Sołtysiński, Kawęcki
- 3
#uber #aferauberowa
Wpisałem w google o Uberze i takie zdjęcie pierwsze znalazłem. Czyli rozumiem że to zagraniczna firma oferująca tańsze usługi niż polscy taksiarze?
Wpisałem w google o Uberze i takie zdjęcie pierwsze znalazłem. Czyli rozumiem że to zagraniczna firma oferująca tańsze usługi niż polscy taksiarze?
źródło: comment_vFHOjoO074jYIWZhTEj2epdXHyINEOF8.jpg
Pobierz- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Magromo: Klient nie łamie nijak prawa. A atak na swoją osobę może odpierać wszelkimi dostępnymi środkami i metodami obrony koniecznej. Gdyby przy mnie ktoś zaatakował mojego kierowcę UBER-a to miał by na pieńku również ze mną. To normalna naturalna postawa której wymaga od nas prawo - bronić osób które są atakowane. Sam oczekujesz tego iż ktoś ci pomoże gdy wołasz pomocy? To bądź przygotowany aby samemu tej pomocy udzielać innej
- 0
Rozmawiałem z chłopakiem z Porto - twierdził, że przez miasto przepływa jedna rzeka, a turysta, który jedzie zwykłą taksówką gdziekolwiek by nie chciał jechać zawsze przekracza ją dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
Mireczki jutro lecę do Budapesztu mam pytanie jak najłatwiej dostać się z lotniska do centrum? Czy jest w Budapeszcie user? Macie dobre pro tipy? #uber #budapeszt #podrozujzwykopem #podroze #wegry
- 2
@AmerykanskiBaron: autobusem miejskim + metrem
@AmerykanskiBaron: google map poda ci dokładne połączenia. pierw autobusem, potem - jak wspomniano wyżej - metrem.
oficjalna apka stołecznej komunikacji:
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.webvalto.bkkfutar&hl=en
oficjalna apka stołecznej komunikacji:
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.webvalto.bkkfutar&hl=en























#heheszki #c---------------a #c-----------o #tumulec #facebookcontent #facebook #uber #humorobrazkowy
pic rel
źródło: comment_JHqMuvpZJxfM4cWa7EIFqZctMkop1L6k.jpg
Pobierz