@Kamil-B: noo juz masz Teslę, która w duzej czesci tak jezdzi. A te samochody za 4 lata, do 2020. Tak cały czas jest mowione. Ale nie wiadomo, czy rządy nie zabronią. A na pewno niektóre tak, bo hurr durrr prace zabierajo.
  • Odpowiedz
Wie ktoś może kiedy w końcu wystartuje ten #uber w #lodz . Gadają o tym i gadają. Już nie długo, już za chwilę. Miało być zaraz po świętach a jak nie było, tak niema. Konkretnej daty też nigdzie nie widać...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@npsr: @damiandod: Na spotkaniu gość z Ubera powiedział że to kwestia kilku miesięcy. Nawet w jednym miejscu pisałem że moim zdaniem niefajna sprawa ponieważ spora część jego prezentacji opierała się na tym że udało im się od zera udało uruchomić w Warszawie w miesiąc. Mam wrażenie że Łódź jest trochę traktowana jak jakieś państwo trzeciego świata.
  • Odpowiedz
Pozdrowienia dla Pana Andrzeja z Ubera (Toyota Auris) w Wawa, który wygląda zupełnie jak... Kulczyk.
Nawet zapytałem, czy nim nie jest, ale powiedział, że pozostawi mnie w niepewności.
Damn...
#warszawa
#uber
#kulczyk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bugg:

Ponadto, wszyscy przewoźnicy popełnili nieprawidłowości skarbowe, czyi nie wystawili paragonu fiskalnego bez jego żądania. Gdy kontrolerzy upomnieli się o dokument, dostali paragon z usługą opisaną jako „ochrona”, zamiast „przewóz osób”. Nieprawidłowości już zostały zgłoszone do Urzędu Skarbowego.


Zgodnie z głównym przekazem jednej z firm rachunkowej współpracującej z firmą Uber można przeczytać:

Brak obowiązku rejestracji na kasie fiskalnej. Z opinii prawnych przygotowanych na zlecenie firmy Uber przez kancelarię Sołtysiński, Kawęcki
  • Odpowiedz
@Magromo: Klient nie łamie nijak prawa. A atak na swoją osobę może odpierać wszelkimi dostępnymi środkami i metodami obrony koniecznej. Gdyby przy mnie ktoś zaatakował mojego kierowcę UBER-a to miał by na pieńku również ze mną. To normalna naturalna postawa której wymaga od nas prawo - bronić osób które są atakowane. Sam oczekujesz tego iż ktoś ci pomoże gdy wołasz pomocy? To bądź przygotowany aby samemu tej pomocy udzielać innej
  • Odpowiedz
Rozmawiałem z chłopakiem z Porto - twierdził, że przez miasto przepływa jedna rzeka, a turysta, który jedzie zwykłą taksówką gdziekolwiek by nie chciał jechać zawsze przekracza ją dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz