wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 44
@Rutyna_To_Kreatyna: czemu policja takich nie tępi? Wysłać z 10 patroli na motocyklach, żeby bez problemu przejechali i jechać tych z przodu co blokują ruch. Nakosiliby na tym chajsu i pomogli normalnym ludziom, zamiast czaić się po krzakach.
@Rutyna_To_Kreatyna: i teraz niech ich ktoś obrzuci gównem :)
- 3
@valencianista: najśmieszniejsze jest to, że wczoraj widziałem, jak janusze nalepiają korporacyjne naklejki na inne prywatne auta, chyba chcieli, żeby ich się więcej zrobiło ;)
- 2
- 1
@eRlak: dojezdzaja do mickiewicza
- 1
@eRlak: normalnie, stanęli w poprzek i blokowali ruch, to samo dzieje się teraz przy hiltonie (prawy dolny rog) https://go.toya.net.pl/25/13758/4444137582/play
W pewnym momencie na idiotę który stał i blokował ruch sześciu w---------h gości szło, to wzięli i zaczęli blokować samochodem od strony kościola. Jeden został prawie rozjechany i ciekawe, czy przyjechałaby karetka czy od razu śmieciarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoszone jest, bo i zdit udostępniał i
W pewnym momencie na idiotę który stał i blokował ruch sześciu w---------h gości szło, to wzięli i zaczęli blokować samochodem od strony kościola. Jeden został prawie rozjechany i ciekawe, czy przyjechałaby karetka czy od razu śmieciarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoszone jest, bo i zdit udostępniał i
#taxi #uber #heheszki #humorobrazkowy #przemyslenia (?)
Zapraszam do zapoznania się z wypowiedzią rzecznika prasowego Złotówek, oto oficjalne stanowisko taksówkarzy w sprawie Ubera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do zapoznania się z wypowiedzią rzecznika prasowego Złotówek, oto oficjalne stanowisko taksówkarzy w sprawie Ubera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_vkWnaPxu4Q7nXxclVdCgK9jPFwqTlC2G.jpg
Pobierz- 12
- 1
- 4
#uber #lodz
Beka z taksówkarzy robiących dzisiaj w Łodzi strajk.
Sądzą, że w ten sposób ludzie odwrócą się przez to od ubera czy może jednak więcej osób zacznie z niego korzystać, bo nie będą mogli pojechać taksówką? :D
http://www.dzienniklodzki.pl/motofakty/aktualnosci/a/protest-taksowkarzy-przeciwko-uberowi-w-lodzi-utrudnienia-w-centrum,9928942/
Beka z taksówkarzy robiących dzisiaj w Łodzi strajk.
Sądzą, że w ten sposób ludzie odwrócą się przez to od ubera czy może jednak więcej osób zacznie z niego korzystać, bo nie będą mogli pojechać taksówką? :D
http://www.dzienniklodzki.pl/motofakty/aktualnosci/a/protest-taksowkarzy-przeciwko-uberowi-w-lodzi-utrudnienia-w-centrum,9928942/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, da rade jakoś przycebulic i założyć nowe konto, żeby wykorzystać kody? #uber
#lodz będzie dzisiaj jednym wielkim korkiem. Po 15:
1. Protestują złotówy przeciw #uber
2. Protestują rolkarze (nie wiem, przed czym, no ale jednak)
3. Cytując ZDiT: "Z kościoła przy ul. Chmielowskiego przejdzie tam kondukt pogrzebowy naczelnika łódzkiej Straży Miejskiej Radosława Kluski."
Dobrze, że do #pracbaza chodzę pieszo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1. Protestują złotówy przeciw #uber
2. Protestują rolkarze (nie wiem, przed czym, no ale jednak)
3. Cytując ZDiT: "Z kościoła przy ul. Chmielowskiego przejdzie tam kondukt pogrzebowy naczelnika łódzkiej Straży Miejskiej Radosława Kluski."
Dobrze, że do #pracbaza chodzę pieszo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Imago91: do pełni szczęścia brakuje wam tylko podludzi z masy krytycznej.
- 7
@Imago91: ciekawe czy będą mieli transparenty:
źródło: comment_fJyP8AaHELMgAoaEKPC0eSyDwZC24vFh.jpg
PobierzMirki czy ktos z was miał problem z płatnością w #uber karta MasterCard wydana w Pekao SA?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#uber jak zamówić przejazd na następny dzień dla kogoś?
@RolnikSamWdolinie: nie da sie na zapas
@RolnikSamWdolinie: Jak teraz zamówisz to teraz podjedzie kierowca. Nie musisz być tam tylko powiedz znajomemu jakie auto, imię kierowcy i numer rejestracyjny.
- 1
#uber
Mireczki jest jakas opcja zeby zamowic wiekszy samochod tj. na 4 osoby + spory bagaz ? Czy odpuscic i dzwoin po zlotowe ?
Mireczki jest jakas opcja zeby zamowic wiekszy samochod tj. na 4 osoby + spory bagaz ? Czy odpuscic i dzwoin po zlotowe ?
konto usunięte via iOS
- 0
@piotras-85: W Warszawie masz UberSELECT, tam jeżdżą duże sedany, kombi i VANy w skórze. W przeciwnym razie zamów POPa i zobacz jaki kierowca Ci wpadnie z jakim autem, jak wpadnie zamaly, anuluj i zamów ponownie. Zawsze mozesz zadzwonic do kieroecy i sie zapytac czy wejdzie tyle a tyle towaru
#oswiadczenie
Nieszanowni złotówiarze, za każą blokadę na terenie Polski wykonam Uberem 1 km dookoła mojego domu dla czystej satysfakcji.
#taxi #kupataxi #uber
Nieszanowni złotówiarze, za każą blokadę na terenie Polski wykonam Uberem 1 km dookoła mojego domu dla czystej satysfakcji.
#taxi #kupataxi #uber
Nie zdazylem odlozyc kapusty na bigos dla taksowkarzy z #lodz dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#heheszki #uber #taksowka #gotujzwykopem
#heheszki #uber #taksowka #gotujzwykopem
źródło: comment_8RVyCVGAfytrxTXetYgGZiyljznhqB2t.jpg
Pobierz@KubaJam: Jestem ciekawa na ile świadomi są, że tak naprawdę robią Uberowi reklamę, bo póki co ich protesty jeszcze niczego nie zmieniły.
@kotogrodnika: Zmieniły zmieniły. Ale nie na lepsze dla nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni pewnie uważają, że zaraz dobrotliwy rząd weźmie i zdelegalizuje Ubera ustawą XD
Oni pewnie uważają, że zaraz dobrotliwy rząd weźmie i zdelegalizuje Ubera ustawą XD
- 2
#taxi
dzisiaj znalazłem w skrzynce reklamówkę Eko Taxi, wygląda na to, że wchodzą do Poznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7 zł start + 1,60/km (I) | 2,40/km(II)
III/IV taryfa x2, bez postojówki.
ktoś widział jakieś ichnie auta w #poznan?
szczerze powiedziawszy, nie wróżę im przyszłości, "dwójek" raczej nie wygryzą a #uber ma trochę inną grupę docelową ( ͡° ͜ʖ
dzisiaj znalazłem w skrzynce reklamówkę Eko Taxi, wygląda na to, że wchodzą do Poznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7 zł start + 1,60/km (I) | 2,40/km(II)
III/IV taryfa x2, bez postojówki.
ktoś widział jakieś ichnie auta w #poznan?
szczerze powiedziawszy, nie wróżę im przyszłości, "dwójek" raczej nie wygryzą a #uber ma trochę inną grupę docelową ( ͡° ͜ʖ
@SamSieZakop: http://www.ekocabtaxi.pl/phone/cennik.html
Oni sobie licza 5zl za klimatyzacje?! Haha
Ceny maja wyzsze niz w wawie, co oni chca tu ugrac?:D
Oni sobie licza 5zl za klimatyzacje?! Haha
Ceny maja wyzsze niz w wawie, co oni chca tu ugrac?:D
@SamSieZakop: widziałam już miesiąc temu.





























#uber #lodz #januszereklamy
XDDDDD