@Rutyna_To_Kreatyna: czemu policja takich nie tępi? Wysłać z 10 patroli na motocyklach, żeby bez problemu przejechali i jechać tych z przodu co blokują ruch. Nakosiliby na tym chajsu i pomogli normalnym ludziom, zamiast czaić się po krzakach.
  • Odpowiedz
@eRlak: normalnie, stanęli w poprzek i blokowali ruch, to samo dzieje się teraz przy hiltonie (prawy dolny rog) https://go.toya.net.pl/25/13758/4444137582/play
W pewnym momencie na idiotę który stał i blokował ruch sześciu w---------h gości szło, to wzięli i zaczęli blokować samochodem od strony kościola. Jeden został prawie rozjechany i ciekawe, czy przyjechałaby karetka czy od razu śmieciarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoszone jest, bo i zdit udostępniał i
  • Odpowiedz
#lodz będzie dzisiaj jednym wielkim korkiem. Po 15:

1. Protestują złotówy przeciw #uber
2. Protestują rolkarze (nie wiem, przed czym, no ale jednak)
3. Cytując ZDiT: "Z kościoła przy ul. Chmielowskiego przejdzie tam kondukt pogrzebowy naczelnika łódzkiej Straży Miejskiej Radosława Kluski."

Dobrze, że do #pracbaza chodzę pieszo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@xfaraday: ja mam problem z Visa z ing. wcześniej działało ale karta straciła ważność to nową wyrobilem i ta nowa nie chce działać z uberem a na steamie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Hej, mam #pytanie do kierowców #uber. Czasem kierowcy UBERA dzwonią do klienta, gdy np. są kłopoty ze znalezieniem się. Jak to robicie? Macie w aplikacji UBER przycisk zadzwoń, czy sami dzwonicie pod jakiś numer uberowej centrali?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber

Mireczki jest jakas opcja zeby zamowic wiekszy samochod tj. na 4 osoby + spory bagaz ? Czy odpuscic i dzwoin po zlotowe ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotras-85: W Warszawie masz UberSELECT, tam jeżdżą duże sedany, kombi i VANy w skórze. W przeciwnym razie zamów POPa i zobacz jaki kierowca Ci wpadnie z jakim autem, jak wpadnie zamaly, anuluj i zamów ponownie. Zawsze mozesz zadzwonic do kieroecy i sie zapytac czy wejdzie tyle a tyle towaru
  • Odpowiedz
#taxi
dzisiaj znalazłem w skrzynce reklamówkę Eko Taxi, wygląda na to, że wchodzą do Poznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7 zł start + 1,60/km (I) | 2,40/km(II)
III/IV taryfa x2, bez postojówki.
ktoś widział jakieś ichnie auta w #poznan?
szczerze powiedziawszy, nie wróżę im przyszłości, "dwójek" raczej nie wygryzą a #uber ma trochę inną grupę docelową ( ͡° ͜ʖ
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach