Kierowca nie może liczyć na pomoc i solidarność że strony Uber. Kontrolę urzędowe oraz zwykle incydenty chuliganskie są przemilczane przez Uber chyba że media podejmą temat, zaden kierowca nie wie co się stało z tymi którzy dostali wyroki, mandaty, zostali zaatakowani przez taksówkarzy lub pasażerów. Natomiast codziennie zdążą się że słyszymy z gazet o 20 tys kary dla kierowcy ubera, codziennie na CB radio kierowcy mówią o zablokowanych kontach pod byle pozorem.
wpisy
Najnowsze
Archiwum

blady-erotoman
- 14

majFriend
- 2
@Apode: nie ma czegoś takiego niestety... tzn istnieje aplikacja która działa jak CB radio a nazywa się Zello, jednak w razie sytuacji niebezpiecznej nie masz pewności czy ktoś z kierowców korzystających z Zello przyjedzie
konto usunięte
- 6
@blady-erotoman: Niemożliwe, przecież dla wypoków uber to rzecz czysta i niewinna jak Maryja dziewica. Ty prowokatorze, złotówo, cierpiarzu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Jofiel: a to kobita akurat do domu wracala, cztery razy korzystalismy z ubera, za kazdym razem jeden lepszy od drugiego.
- 2
Czy ktoś może się orientuje jaki najlepszy sposób transportu wybrać.
#berlin zob zentraler omnibusbahnhof (Tam gdzie #polskibus dojezdza) --> Lotnisko Berlin Tegel.
Chyba nie ma co kombinować z autobusami i zamowić #uber ktoś sie orientuje ile moga mnie skasować (przez ich strone jakos nie dziala sprawdzanie)#berlin
#berlin zob zentraler omnibusbahnhof (Tam gdzie #polskibus dojezdza) --> Lotnisko Berlin Tegel.
Chyba nie ma co kombinować z autobusami i zamowić #uber ktoś sie orientuje ile moga mnie skasować (przez ich strone jakos nie dziala sprawdzanie)#berlin
@NieznanyAleAmbitny: Nie trzeba mieszkać w Berlinie żeby mieć dostęp do internetu.
@NieznanyAleAmbitny: Wybaczam.
Kilka pytan.
1.Czy kurs można zamówić dla 4 osób? (4+kierowca).
2.Czy nie ma przeszkód zamówić kurs na tak okolo 3-4km? :D
3.Można podpinać kartę debetową mastercard (t-mobilebankoweuslugichujemujewezedzikie)?
4.Jakiś rabat na pierwszy przejazd otrzymuje się z automatu, czy trzeba go wyczarować?:)
5.Powiedzmy, że mam jakiś kod 25zł na pierwszy przejazd czy coś takiego. Czy jeżeli ta trasa 3-4km mieści się w granicach tych 25zł to przejazd będzie za friko?
#uber
1.Czy kurs można zamówić dla 4 osób? (4+kierowca).
2.Czy nie ma przeszkód zamówić kurs na tak okolo 3-4km? :D
3.Można podpinać kartę debetową mastercard (t-mobilebankoweuslugichujemujewezedzikie)?
4.Jakiś rabat na pierwszy przejazd otrzymuje się z automatu, czy trzeba go wyczarować?:)
5.Powiedzmy, że mam jakiś kod 25zł na pierwszy przejazd czy coś takiego. Czy jeżeli ta trasa 3-4km mieści się w granicach tych 25zł to przejazd będzie za friko?
#uber
1.Tak, jeżeli chcesz większe auto to zamów Uber Selecta.
2. Oczywiście możesz jechać taką odległość. 3.Tutaj nie jestem pewny, ale raczej tak. 4.Musisz wpisać kod np. WSOWC od Ubera. 5.Dokładnie tak, a jeżeli przekroczy 25 zł to dopłacasz resztę :)
- 1
Jakiś kod na #uber ? :)
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Shadow6736: najgorszy i nie od ubera tylko zwykłt ref
kolejna przygoda z #mytaxi
- panie zobacz NOWE auto !! (jakiś biedny renault)
- panie jedziemy 2x dalej bo tam korek na CZTERDZIEŚCI MINUT !! (max 10 minut stania na 100%)
- panie ten #uber to mnie nie obchodzi, to żadna konkurencja, oszukujo! 2x drożej niż my mamy (pytam ile mają za km, złotówa odpowiada 2.43PLN/km i 7pln na start ), no faktycznie panie złotówa ma pan racje
- panie ten
- panie zobacz NOWE auto !! (jakiś biedny renault)
- panie jedziemy 2x dalej bo tam korek na CZTERDZIEŚCI MINUT !! (max 10 minut stania na 100%)
- panie ten #uber to mnie nie obchodzi, to żadna konkurencja, oszukujo! 2x drożej niż my mamy (pytam ile mają za km, złotówa odpowiada 2.43PLN/km i 7pln na start ), no faktycznie panie złotówa ma pan racje
- panie ten
- 0
@Kamil-B: w regulaminie i faq nic nie ma o wieku auta
http://itaxi.pl/faq/
itaxi w gdansku obsluguje aplikacje mytaxi
http://itaxi.pl/faq/
itaxi w gdansku obsluguje aplikacje mytaxi
@philip60: Mix Taxi, polecam
- 2
serio? Wystarczy wejść do jakiejkolwiek taksówki na dworcu i możesz być pewien że cała wypłata pójdzie na trase 1km
@Szrlh: bullshit. Taxi "z wejścia" było droższe odkąd pamiętam. Na telefon jest zwykle taniej to raz, a dwa w Szczecinie są tak niskie stawki za taksówki, że Uber tutaj nie miałby szans.
@LucasBrasi: Special 4U kod: WSOWC
@LucasBrasi: hg6zk
- 1
- 4
@Publius: 8 min to najdłużej ile czekałem. A jeżdżę o przeróżnych porach z różnych lokalizacji. Przeważnie w nocy 5-6 minut.
konto usunięte via iOS
- 1
@Publius: uber jeździ 24h, kierowcy są zawsze, czasem wyskakuje brak aut w takich miejscach jak ząbki, piaseczno, ew. Targówek, ale na Bemowie bez problemu powinienes złapać, w najgorszym przypadku na mnożniku
W Dubaju przez ubera można zamówić helikopter, w Stambule za to łódź.
http://i.imgur.com/BwzPCL8.png
http://i.imgur.com/WtOQmTz.png
#uber #swiat #ciekawostki
http://i.imgur.com/BwzPCL8.png
http://i.imgur.com/WtOQmTz.png
#uber #swiat #ciekawostki
źródło: comment_CJKxuPf51HrFmWxmXlQLvMotinea7yNM.jpg
PobierzJakieś fajne kody są?
#uber
#uber
- 3
@PrawieJakBordo: AEZAKMI i policja nie ściga
konto usunięte via iOS
- 0
@PrawieJakBordo: jest kod VIKTORIA 2x25 ale tylko dla nowych
- 2
Ej #uber jak to jest z tym kodem 2x50 PLN z sieci Play /ważny do konca maja/, czy mogę na tym obrócić 2 razy tego samego dnia i skorzystać z dwóch kodów? I jeśli rachunek nie będzie wyższy niż 50 to ściąga z kodu? #pytaniedoeksperta
@gali20 wołam bo widziałem że sie udzielasz pod tagiem wiec pewnie wiesz :)
@gali20 wołam bo widziałem że sie udzielasz pod tagiem wiec pewnie wiesz :)
- 1
Można normalnie jechać w Uberem w 2 osoby? są jakieś dodatkowe opłaty za to? szykuje się na wejście Ubera do ŁDZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uber
#uber
konto usunięte via iOS
- 21
Czekamy!!
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@czerwona_muszka: nie
#uber
czy ten kod na pierwszy przejazd musi być do 25 zł czy mogę na przykład obniżyć sobie nim koszt przejazdu na wyższą kwotę?
czy ten kod na pierwszy przejazd musi być do 25 zł czy mogę na przykład obniżyć sobie nim koszt przejazdu na wyższą kwotę?
@chauvinist: Moze byc drozszy, doplacisz roznice
- 0
@MariuszMarian: dzięki :)
- 4
#uber
Kolejna akcja, a to śmieszki ci taksówkarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.sadistic.pl/taxowkarskie-smiecie-vt412699.htm
Kolejna akcja, a to śmieszki ci taksówkarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.sadistic.pl/taxowkarskie-smiecie-vt412699.htm
źródło: comment_hLUkUBaYqJVVat4axIPT9VzFZrBpKjbU.jpg
Pobierz- 1
@pavulon78: przecież gość pisze, że sobie chłopak dorabiał na jakimś przewozie osób, a nie na uberze.
- 129
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 91
1. To on zaczął od "chyba ochujałeś"
2. wolny rynek nie obowiązuje przy taksówkach - jest regulowany
2. wolny rynek nie obowiązuje przy taksówkach - jest regulowany
- 57
@martinez98: 2815 - sprawę już zgłaszam do odpowiedniego wydziału urzędu miasta - jestem po rozmowie telefonicznej, piszę właśnie maila

























