Kierowca nie może liczyć na pomoc i solidarność że strony Uber. Kontrolę urzędowe oraz zwykle incydenty chuliganskie są przemilczane przez Uber chyba że media podejmą temat, zaden kierowca nie wie co się stało z tymi którzy dostali wyroki, mandaty, zostali zaatakowani przez taksówkarzy lub pasażerów. Natomiast codziennie zdążą się że słyszymy z gazet o 20 tys kary dla kierowcy ubera, codziennie na CB radio kierowcy mówią o zablokowanych kontach pod byle pozorem.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Apode: nie ma czegoś takiego niestety... tzn istnieje aplikacja która działa jak CB radio a nazywa się Zello, jednak w razie sytuacji niebezpiecznej nie masz pewności czy ktoś z kierowców korzystających z Zello przyjedzie
  • Odpowiedz
Czy ktoś może się orientuje jaki najlepszy sposób transportu wybrać.
#berlin zob zentraler omnibusbahnhof (Tam gdzie #polskibus dojezdza) --> Lotnisko Berlin Tegel.
Chyba nie ma co kombinować z autobusami i zamowić #uber ktoś sie orientuje ile moga mnie skasować (przez ich strone jakos nie dziala sprawdzanie)#berlin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka pytan.
1.Czy kurs można zamówić dla 4 osób? (4+kierowca).
2.Czy nie ma przeszkód zamówić kurs na tak okolo 3-4km? :D
3.Można podpinać kartę debetową mastercard (t-mobilebankoweuslugichujemujewezedzikie)?
4.Jakiś rabat na pierwszy przejazd otrzymuje się z automatu, czy trzeba go wyczarować?:)
5.Powiedzmy, że mam jakiś kod 25zł na pierwszy przejazd czy coś takiego. Czy jeżeli ta trasa 3-4km mieści się w granicach tych 25zł to przejazd będzie za friko?
#uber
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2. Oczywiście możesz jechać taką odległość. 3.Tutaj nie jestem pewny, ale raczej tak. 4.Musisz wpisać kod np. WSOWC od Ubera. 5.Dokładnie tak, a jeżeli przekroczy 25 zł to dopłacasz resztę :)
  • Odpowiedz
kolejna przygoda z #mytaxi
- panie zobacz NOWE auto !! (jakiś biedny renault)
- panie jedziemy 2x dalej bo tam korek na CZTERDZIEŚCI MINUT !! (max 10 minut stania na 100%)
- panie ten #uber to mnie nie obchodzi, to żadna konkurencja, oszukujo! 2x drożej niż my mamy (pytam ile mają za km, złotówa odpowiada 2.43PLN/km i 7pln na start ), no faktycznie panie złotówa ma pan racje
- panie ten
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serio? Wystarczy wejść do jakiejkolwiek taksówki na dworcu i możesz być pewien że cała wypłata pójdzie na trase 1km


@Szrlh: bullshit. Taxi "z wejścia" było droższe odkąd pamiętam. Na telefon jest zwykle taniej to raz, a dwa w Szczecinie są tak niskie stawki za taksówki, że Uber tutaj nie miałby szans.
  • Odpowiedz
Ma ktoś jakieś kody rabatowe, promocje, zniżki na uber ? A może jest jakiś kod promocyjny dla osoby która pierwszy raz będzie dopiero korzystać z tej aplikacji ? #uber #warszawa #taxi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś zamawiał #uber w Warszawie na Bemowo ok. 4 rano? Ile się czeka o tak skandalicznej godzinie w zewnętrznych dzielnicach miasta?

#warszawa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Publius: uber jeździ 24h, kierowcy są zawsze, czasem wyskakuje brak aut w takich miejscach jak ząbki, piaseczno, ew. Targówek, ale na Bemowie bez problemu powinienes złapać, w najgorszym przypadku na mnożniku
  • Odpowiedz
Ej #uber jak to jest z tym kodem 2x50 PLN z sieci Play /ważny do konca maja/, czy mogę na tym obrócić 2 razy tego samego dnia i skorzystać z dwóch kodów? I jeśli rachunek nie będzie wyższy niż 50 to ściąga z kodu? #pytaniedoeksperta

@gali20 wołam bo widziałem że sie udzielasz pod tagiem wiec pewnie wiesz :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można normalnie jechać w Uberem w 2 osoby? są jakieś dodatkowe opłaty za to? szykuje się na wejście Ubera do ŁDZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber

czy ten kod na pierwszy przejazd musi być do 25 zł czy mogę na przykład obniżyć sobie nim koszt przejazdu na wyższą kwotę?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach