via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jakie są ceny ubera za kilometr w poniedziałek rano w dużych miastach typu #warszawa #krakow #katowice #wroclaw #lodz #poznan

Szczególnie interesują mnie Katowice

W czwartek o 15:30 jak jechałem miało być 18-23 za prawie 10km, a było 26,5 także xd

Średnio
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania i ilości dostępnych kierowców - sprawdzaj sobie Bolta, Ubera, FreeNOW (dokładnie w takiej kolejności) - a jak już faktycznie jest problem to w #katowice albo Lider albo Siódemki (chociaż wiadomo - TAXI ma strefy gdzie w określonych godzinach i określonych miejscach zapłacisz więcej - i to o wiele), Uber i inne aplikacje tego nie mają :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TadzioNorek: to musisz czekać, możliwe że jest za dużo teraz kurierów i nie przyjmują nowych. Dopiero jak dostaniesz maila o temacie "Uber Eats - następne kroki" będziesz mógł zamówić torbę (w tej wiadomości będzie link do sklepu).
  • Odpowiedz
Miał ktoś z was kiedyś sytuacje taką, że gdy chciał pracować na uber eats i zaktywowali wam pełne konto, to wystąpił błąd a pomoc techniczna uważa ze to partner floty nie jest aktywowany (mimo ze inni kierowcy jeżdżą) a partner uważa że to problem po stronie uber eats? xD Pytanie teraz kto mi zwróci pieniądze za stracone dni pracy przez błąd systemu.... #ubereats #uber
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nasi Rodacy to jednak "szwarc" charaktery. Wsiada mi do uberka Anastasia i na powitanie mówi: do widzenia. Zdziwiłem sie, no ale ok nie takie "heloł" w uberku na powitanie juz padało. Jedziemy! Kończę kurs, wysiada i mówi: dzień dobry....

Nauczycielu tej Pani, shame on you!
#uber #taxi #truestory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamawiałem ubera dla mojej dziewczyny, kierowca kazał jej zadzwonić do mnie i zapytać czy chciałbym tańszy przejazd o 40 złotych (z 300zł) jeśli zrobię przelew bezpośredni. Powiedziałem dziewczynie aby od razu wysiadła, anulowałem i zgłosiłem ten przejazd w aplikacji. I szkoda, że mnie tam nie było. Uber odpisał, że przekazał tą sytuację do security team i czekam na rozwój akcji.

Ktoś czegoś takiego doświadczył? #krakow #uber #podroze
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@asdasdce2w: chlop chcial rozliczyc sie poza apka. Dla niego wiecej a dla Ciebie byłoby taniej. Normalna praktyka wśród kierowców i klientów
  • Odpowiedz
@TYMB4Rk007: ja mam teorie,że on już jakieś 10 lat nie żyje tylko czasami wyjmują go z pałacu Buckingham i przewożą z miejsca w miejsce. Raz nim wypadek spowodowali innym raz,że do szpitala pojechal
  • Odpowiedz
@ETM97200: ale tylko za czas w jakim zaakceptuja klienta/ wysiadzie on z samochodu (za co pewnie i tak zarabiaja NMW teraz;). Kierowcy chcieliby za caly czas NMW (jak sie zaloguja do app'a, siedza w aucie i czekaja na klientow a £ leca;) ale to JAK NARAZIE nie przeszlo;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WinterLinn: Nie wiem jak z partnerami w Wrocławiu no ale. Do jazdy na tą chwilę są potrzebne badania na kierowce taxi psychotesty i od lekarza. Jak pójdziesz do pośrednika to jest możliwe że będzie miał gdzieś dogadaną opcje, że płacisz i ci wystawiają. Nie trzeba wtedy nawet ich robić. Potem ważne jest to aby ten partner, jeśli to będzie bolt/uber/fn a nie normalne korpo taxi to aby auta były zarejestrowane
  • Odpowiedz
Jak to wykorzystać? Ciągle wyskakuje że nie mogę użyć.
Otrzymujesz 2x50% rabatu na kolejne zamówienia z Uber Eats. Promocja jest ważna do
#uber
#ubereats
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach