Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@macieeek77 bolt jest typowo na końcu stawki. Mimo, że typki jeżdżą w bolcie z plecakami ubera albo pyszne, to jakość usług poniżej obu serwisów, pewnie ich tak nie ścigają.
Zapomnij o reklamacjach w razie problemu.
Póki co najlepszy jest pyszne, mimo że apka to tragedia. Uber traci bo często łapie dodatkowe dostawy pomiędzy zamówieniami i robi fikołki 40min na mapie.
  • Odpowiedz
@bizonsky: bo to robienie ludzi w wała + będą bardzo duże komplikacje, jeżeli pasażer bolta ucierpi w trakcie kolizji.
Przedsiębiorczy Romek narobi kłopotów sobie, kursantowi i osobie, która chciała podróżować z kimś kto ma uprawnienia.
  • Odpowiedz
Pytanko do kierowców, czy można jeździć w dwie osoby? W sensie ja jako kierowca plus osoba towarzysząca obok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andrzejlog: 3 godziny psu w dupe, odmowa wszczecia, Pani wyszła, we wtorek skladam zawiadomienie o skladaniu fałszywki. Obczajcie motyw, ona przy mnie zadzwoniła do jakiegoś typa, prosząc jego żeby zadzwonił na Policję z informacją ze jest porwana
  • Odpowiedz
Już 14 złotych za zamówienie z maca przy kwocie 80 złotych. Super promowanko większych zamówień, dojebujesz klientowi większą opłatę im więcej kupi. XD

#ubereats #uber #mcdonalds
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach