Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@wojujacylewak: on chce wiedzieć, cz będzie konkurencja czy nie
- 3
@wojujacylewak: Ta, pewnie jesteś wąsatą złotówą i zaraz się na biedaka jakiegoś rzucisz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Właśnie jechałem tym całym #uber i powiem wam, że zajebista sprawa. Kurs z Katowic do Tychów kosztował mnie 30 zł z groszem. Pocelam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://taxi-e.novitus.pl/ - taksometr nowej generacji: dotykowy ekran LCD, wbudowana kasa fiskalna, kopie paragonów zapisywane na karcie SD, moduł GPRS i możliwość naliczania opłat w systemie S (albo droga, albo czas) jak w polskich taksówkach, oraz w systemie D (droga i czas łącznie), tak jak w Uberze.
Ciekawe jaka będzie cena tego ustrojstwa. Z chęcią bym sobie takie cuś w przyszłość sprawił :)
#uber #taxi
Ciekawe jaka będzie cena tego ustrojstwa. Z chęcią bym sobie takie cuś w przyszłość sprawił :)
#uber #taxi
źródło: comment_RxAKvreDqLKVdlOwTZHwqiAvQoPz0dzt.jpg
Pobierz#uber
Dzisiaj będę zakładał pierwsze konto na Uberze, są jakieś bonusy za pierwszy przejazd? Katowice here.
Dzisiaj będę zakładał pierwsze konto na Uberze, są jakieś bonusy za pierwszy przejazd? Katowice here.
@Fisher255: https://uber.payback.pl/ coś takiego znalazłam jak posiadasz kartę payback :)
Weź ten z Paybacka albo Groupona za 9,99 zł, bo się bardziej opłaca. A, i pamiętaj że w przyszłym tygodniu (dziś zresztą też) od poniedziałku do czwartku ten kupon nie zadziała, bo pierwszeństwo mają kupony zniżkowe (-50%, promocja w aglomeracji śląskiej).
- 1385
Sytuacja z przed paru dni. Podjeżdżam do #krakow po mój #rozowypasek. No i zajechalem na parking na osiedlu, wysiadam z auta i nagle podlatuje do mnie jakiś wąsaty janusz i chwyta mnie za rękę i się drze, stój złodzieju i coś tam jeszcze. Ja sie pytam gościa o co chodzi i próbuje się wyrwać ale z taksówki nieopodal wyskoczył jego kolega, koło 35 lat łysy dryblas i
- 1312
@darkspell: zgłoś, niech złotówy mają nasrane w papierach za próbę dziesiony
- 933
No dobra ale kurcze jakieś dowody na to, może naprawdę jeździsz uberem i robisz teraz imbe na ich niekorzyść.
@Pirat_Brodacz: nawet jeśli by jeździł, to co to zmienia? Napad ze strony agresywnego bydła i przywłaszczenie sobie telefonu byłyby wtedy usprawiedliwione?
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@blogers: @MarianoaItaliano: spieszyłem się kiedyś do klienta na drugi koniec miasta, więc postanowiłem wziąć taksówkę z postoju blisko mojego bloku. Koleś zaczął gadać, że mnie zna, że pamięta jak za gówniarza chodziłem po osiedlu, znał mojego ojca - ogólnie, że staje tam już ze 20 lat. Wydawał się spoko, trochę sentymentalnej gadki, a na koniec - na taryfikatorze 23 PLN, a ten do mnie "25 złotych się należy".
576
Taxi vs Uber - Zniszcz Złotówy!

Złotówy każdy zna. Typowy Janusz z wąsem, który wciąż żyje w XX wieku. Walczy z konkurencją na wszystkie możliwe sposoby. Czas go zbombardować na Androidzie!
z- 86
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#rozdajo #playstation #warsawgamesweek #uber
Mireczki może komuś się przydadzą takie kody, ja się nie wybieram
Mireczki może komuś się przydadzą takie kody, ja się nie wybieram
źródło: comment_cYHDu8eIXYtNuHtF2GeIWpM6IADsIYSr.jpg
PobierzJechałem teraz #uber i mimo kuponu na 50 zł zapłacilem za przejazd (tyle dobrze, ze dzisiaj czwartek i za polowe ceny). Moge jakos zglosic reklamacje?
- 1
@Lapidarny: @Anotherelf: Przecież było chyba info od nich że jak jest -50% to wtedy nie aktywuje kuponu.
Miałem ten sam problem i dostałem taką odpowiedź.
źródło: comment_eBLc5khMrVOC01TIkavmeuxgEIqahXPv.jpg
Pobierz- 3
Takie pytanie, może mąde, może głupie - nie wiem. Ale powiedzmy, że chcę ubera zamówić, żeby odebrał mnie z lotniska, a wjazd na parking jest płatny, a zaparkować przed lotniskiem nie ma opcji( #katowice here ). Jak to wtedy jest? Kierowca może mi jakoś doliczyć koszt parkingu za pomocą aplikacji do rachunku? Uber to jakoś weryfikuje? Jak to jest?
#uber Może mógłbym prosić Mirka @localgoodness o wyjaśnienie
#uber Może mógłbym prosić Mirka @localgoodness o wyjaśnienie
- 4
Hej mirki, co sądzicie o #traficar ? Jechałem właśnie żeby to przetestować, razem ze znajomymi szukamy argumentów za tym w stosunku do taksówki.
I jedyną przewagę nad taksówką jaką wymyśliliśmy to te 5 osób które samochód może pomieścić. Darmowa strefa parkowania nie do końca jest darmowa bo za postój i tak się płaci 6zł/h (10gr/min). Jak człowiek nie zna miasta to lepiej taksówkę, zawiezie jak trzeba, bez zbędnego błądzenia.
Powiedzcie,
I jedyną przewagę nad taksówką jaką wymyśliliśmy to te 5 osób które samochód może pomieścić. Darmowa strefa parkowania nie do końca jest darmowa bo za postój i tak się płaci 6zł/h (10gr/min). Jak człowiek nie zna miasta to lepiej taksówkę, zawiezie jak trzeba, bez zbędnego błądzenia.
Powiedzcie,
@Pr2speQ: Mi tam pomysł się podoba. Raz jechałem i spełnił wszystkie wymagania
Auta są fajnie wyposażone, czyste i nowe. Ze złotówami wygrywa poza tym że ceną, to czystością samochodu, nie wali fajami połączonymi z zapachem miętówek, no i nie boisz się że auto rozsypie się na kolejnym skrzyżowaniu. Co do postoju to płacisz tylko do traficaru 10gr/min, a nie jeszcze w parkomatach. Zawsze auto możesz oddać, jeśli planujesz dłuższy postój
Auta są fajnie wyposażone, czyste i nowe. Ze złotówami wygrywa poza tym że ceną, to czystością samochodu, nie wali fajami połączonymi z zapachem miętówek, no i nie boisz się że auto rozsypie się na kolejnym skrzyżowaniu. Co do postoju to płacisz tylko do traficaru 10gr/min, a nie jeszcze w parkomatach. Zawsze auto możesz oddać, jeśli planujesz dłuższy postój
- 3
@moriaxowy: a z minusów wynajmując ten samochód musisz:
- podejść do samochodu (100 samochodów na cały Kraków to dobry początek, ale szanse na to że będzie akurat w zasięgu ~200m stał są niewielkie)
- znaleźć miejsce parkingowe
- prowadzić samochód zamiast siedzieć i odpocząć
- opłacić jakikolwiek
- podejść do samochodu (100 samochodów na cały Kraków to dobry początek, ale szanse na to że będzie akurat w zasięgu ~200m stał są niewielkie)
- znaleźć miejsce parkingowe
- prowadzić samochód zamiast siedzieć i odpocząć
- opłacić jakikolwiek
- 3
W Portugalii taksówkarze mają podobne odczucia wobec #uber jak w taryfiarze w Polsce.
#transport
http://www.euronews.com/2016/10/10/portugal-taxi-drivers-protest-against-uber
#transport
http://www.euronews.com/2016/10/10/portugal-taxi-drivers-protest-against-uber
Tempers flared in Portugal on Monday as traditional taxi drivers protested against government moves to regulate ride-hailing apps like Uber, accusing them of unfair competition.
Scuffles were reported in Lisbon and a handful of people detained.
Ciekawe co dorożkarze odjaniepawlali jakford masowo zaczal sprzedawac auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iudex: no nie do końca, bo przy piractwie okradasz twórców.
To raczej tak jakby MS sie czepiał OpenSource, ze in kradnie rynek (pomijamy fakt, ze kierowcy ubera nie wszędzie sa legalni)
To raczej tak jakby MS sie czepiał OpenSource, ze in kradnie rynek (pomijamy fakt, ze kierowcy ubera nie wszędzie sa legalni)
- 2
Jedyny minus - w razie wypadku jest duża szansa że jak coś Ci się stanie to ubezpieczenie tego nie pokryje bo kierowca nie miał licencji na przewóz - może ją mieć ale nie musi.
@MikiPL: nieprawda, ubezpieczyciel normalnie wypłaci Ci odszkodowanie jako pasażerowi, a dopiero potem będzie usiłował uzyskać zwrot od kierowcy. Dla pasażera nie ma tu różnicy.
- 0
@MasterSoundBlaster: jechałem 2 tyg. temu kilkanaście razy i ani razu tak nie miałem
Ktoś ma kod na #uber?
@ptasiek2: WSOWC
- 0
@Shadow6736: dzięki kumplu :)
Zarejstrowałem się na #uber, swój pierwszy przejazd wykonałem w Pradze (80 koorn)i jakimś cudem uber nie chce pobrać kasy z mojej karty debetowej ING ani wirtualnej karty kredtyowej ING. Co zrobić? Jak zapłacić żeby znów normalnie korzystać w polsce??
- 4
Dzisiaj kierowca Ubera z którym jechałem powiedział mi że kierownictwo na PL planuje wprowadzić od grudnia/stycznia kasy fiskalne i obowiązek posiadania licencji taksówkarskiej dla kierowców. Wszystko przy gwarancji zachowania obecnej ceny przejazdu dla pasażera. Pytanie ile w tym prawdy, ale jeżeli tak będzie to chyba korpo taxi stracą wszystkie argumenty #uber #taxi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
11
Kierowcy Taxi pokojowo składają swoje uwagi na ręce kierowcy Ubera
Lizbona, 10/10/2016.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Przegrywens w mytaxi tez jest teraz 50% i to w 3 miastach
@Lapidarny: Bo zamiast kodu na 50 ziko kwotę przejazdu obniżyli mi o 50%.
























To co Mirko? Do pracy dziś #uber
źródło: comment_E3ALib517A687B2M68eFNtqFNaLcYk0F.jpg
Pobierz