Unikałem przez rok jazdy taxówkami, tylko ubery. Byłem ostatnio w Krakowie i musiałem pojechać do Przegorzał. Znajomi mówili by brać koniecznie ubera bo taxi będzie drogo. Pech chciał, że padł mi telefon i musiałem niestety brać taxi z dworca. Moje s----------e mózgowe kazało mi powiedzieć do Pana złotówy :
-proszę Pana czy wyrobię się w 50zł do Przegorzał?
-hohoho Panie to taki kawał, że hoho będzie ciężko.

Śpieszyłem się jak cholera, zagubiłem się w
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rezyserzycia: ale w jaki sposób Cie oszukał?, umowa była ze za 50zł cie przewiezie i tak zrobił, to o co chodzi?
następnym razem zapytaj się ile taki kurs będzie kosztować, to ci powie mniej więcej
  • Odpowiedz
#uber
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,20854739,pierwszy-pelny-proces-w-sprawie-ubera-jaki-wyrok-zapadnie.html#BoxLokKrakLink
Kierowca Ubera wniósł sprzeciw wobec wyroku nakazowego, uznającego go za winnego jazdy bez licencji i z zawieszoną działalnością gospodarczą.
Do tej pory krakowskie sądy skazały 24 kierowców jeżdżących z aplikacją Uber. Każdy z nich został ukarany grzywną za brak licencji wymaganej do świadczenia usługi przewozu, a kilku dodatkowo za brak wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

Wyroki zapadały w trybie nakazowym, czyli bez udziału oskarżonych czy świadków. Wczoraj przed krakowskim sądem ruszył pierwszy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@notdot: to już wiem jak eco express to ominął, tam w przypadku kiedy pośrednik przelewa Ci kasę, to nie za przewóz, tylko za wynajem auta :D
Genialne w swej prostocie.
Wynajmują Twoje auto, Tobie.
  • Odpowiedz
#uber moich przygód z Uber ciąg dalszy :

1. pierwszy przejazd opisałem tu - to jak do tej pory najlepszy przejazd uberem.
2. przejazd drugi - stawka 1.0, przyjeżdża młody chłopak w Peugocie 208 Sedan. To nie jest jego samochód, pracuje dla firmy która jest właścicielem auta - go zatrudniają na czarno - rozliczają się z nim z wyjeżdżonych godzin!!
3. przejazd trzeci - kobieta lat 60 w aucie swojego syna. Ona
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber Hej. Kroi mi się urlop za niecałe 3 tygodnie. I tak pomyślałem, żeby skorzystać z ubera w drodze z lotniska do hotelu. Są jeszcze te bony/kody na pierwszy start i czy to działa np. na innych kontynentach czy tylko w Europie? Z góry dzięki za info.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janiepaniemaju musisz poszukać na zagranicznym wykopie. Najlepiej na wykopie kraju do którego jedziesz. Albo skorzystać z refa osoby z tego kraju albo może jakieś kody dla nowych dają jak u nas ale one są przypisane do Polski.
  • Odpowiedz
środek #warszawa, rondo onz. złotówa musi ruszyć ułamek sekundy przed wszystkimi, więc zamiast stanąć na światłach, wybiera pole-position w poprzek torów dx. próba sił zaczyna się kiedy rusza tramwaj-na początku myślałem, że będzie taranował, ale niestety zatrzymał się pół metra przed i zaczął migać światłami i dzwonić dzwonkiem. co zrobił debil w taksówce? pokazał faka xD tak to się żyje na tej wsi.
#uber #taxi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SDammtsg: pewnie wiózł klienta na około rownież:) najistotniejsze w tej historii ze to Taxi ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież zodyn kierowca nigdy tak nie zrobił.... zodyn
  • Odpowiedz
@gali20: śmieszna jest ta walka z uberem. Nawet jakby ubera zlikwidowali w Polsce to i tak nie wrócę do zwykłych korporacji taksówkarskich a już na pewno nigdy nie pojadę taksówką z postoju. Jest na szczęście kilka alternatyw, z których chyba najfajniejsza to eco car.
  • Odpowiedz